Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első trimeszter - haldokló após fórum

Első trimeszter - haldokló após (beszélgetős fórum)


1 2
33. anya4005 (válaszként erre: 32. - Kubiak)
2014. ápr. 8. 14:04
Jajjj! Az első hónapokban meg a szülés utáni 2 hétben még egy nyomorúlt reklámon is tudtam sírni,pedig nem vagyok az a sírós típus. Meg is rémítettem magam!!! :-)
32. Kubiak (válaszként erre: 31. - Anya4005)
2014. ápr. 8. 13:07

Én is pont így gondolom.

Meg még az jutott eszembe a sírással kapcsolatosan hogy nekem főleg terhességem elején volt hangulatingadozásom.Sokat sírtam ( a hormonok miatt biztos)de eszembe sen jutott hogy ezzel ártanék a babának.

Lehet a fórumindító is érzékenyebb a hormonok miatt.

31. anya4005 (válaszként erre: 29. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 22:21

Nekem a 9.hónapban volt,hogy éjjel (aug.20.) rosszúl lett apósom,anyós hívta a párom,h be kell vinni az öreget a koriba (mi közel laktunk,a párom meg gyorsabb,mint a mentő)! Szegény kapkodott,öltözött kábán,aztán rámnézett: "Mi lesz,ha jön a gyerek?!" Megfogtam a kezét,közelebb gurultam,nyomtam egy puszit a homlokára: "Majd hívok egy taxit,és bent tartom,míg odaérsz!"

9 hónappal később meghalt apósom (nem bagózott!!!!!!!! mégis szétzabálta a rák!!!!), a temetése után megtudtam,h másodszor is teherbe estem!

Kell,h legyen fontossági sorrend! Soha nem bocsájtottam volna meg magamnak,ha a páromat elrángattam volna az apja mellől,még akkor sem,ha épp szülök!

Biztos,h a fórumindító párja érzi a negatív hozzáállást,különben nála kéne vigaszt keresnie!

2014. ápr. 7. 22:07

Ülj vonatra, és utazz oda a férjedhez. Ilyen helyzetben mellette lenne a helyed.

Olyan messze nem élhetsz ha kocsival jársz nőgyógyászhoz Magyarországra.

29. Kubiak (válaszként erre: 26. - Anya4005)
2014. ápr. 7. 21:57

Én egy kis irígységet, féltékenységet is érzek.

Ha megnézitek a kiírást mintha választás lenne :vagy ez vagy az.

Itt van egy nő az első trimeszterben,orvoshoz is kellene menni de nem tud.Mert a férjének az apjával kell lenni aki direkt nem fogadott szót senkinek megcsinálta magának a bajt.

28. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 4. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 21:50
Remélem, és kívánom, hogy a gyereked apja erre a kérdésedre ráakadjon, és felismerjen. Hogy kiderüljön előtte kicsoda is vagy valójában.
27. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 1. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 21:48
Hányinger ahogy egy haldoklóval szemben ennyire érzéketlen vagy.A társad apja, ha mond ez a két szó valamit.A születendő gyermeked nagyapja.
26. anya4005 (válaszként erre: 21. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 21:45

A dédnagyanyám napi 2 csomag mezitlábast szívott,mégis 93 évet élt! De volt ismerős,aki sportolt,egészségesen étkezett,nem bagózott,nem ivott,mégis rákban halt meg,42 évesen!

Apósod nyilván nem azért szívta,h majd a család is megszívja! Nagyon rosszúl állsz a kérdéshez,talán azért hív ritkán a párod, mert ezt (akarva,akaratlanúl) ő is érzi!

25. Kubiak (válaszként erre: 21. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 19:56
Ezt a kiszúrást.Lehet direkt csinálta.
24. kisj (válaszként erre: 21. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 19:42
Valóban pofátlan és illetlen dolog meghalni!
2014. ápr. 7. 18:59
Medve anyám...
2014. ápr. 7. 18:47

Ja,viszont a családdal tényleg kiszúrt!!

Hogy lehet valaki ilyen szemétláda?

21. 731e5b9ffb (válaszként erre: 20. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 18:20
Viszont a családjával nagyon kiszúrt. Rossz dolog családtag szempontjából végignézni, hogy a szeretted módszeresen tönkre teszi magát..Hiába mondták neki mindig, hogy hagyja abba a cigit, mert még sokáig szeretnének vele lenni, ha nem, legalább menjen szűrésre, nem volt hajlandó. Már akkor vették neki észre a daganatot, amikor az összes fontos szervén voltak áttétek..A doki szerint 2-3 éve volt már neki meg az elsődleges daganata. Ha időben kiderül, még műthető lett volna.
20. Kubiak (válaszként erre: 18. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 18:15

Miért?

"Igazából valóban nem apósom miatt aggódom, magának köszönhet"

19. 731e5b9ffb (válaszként erre: 13. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 18:14
Sajnos a magyar nőgyógyászomhoz autó nélkül nem tudok eljutni, egy közelebbit kerestem már, ahhoz viszont csak egy héttel később mehetek.
18. 731e5b9ffb (válaszként erre: 15. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 18:13
Persze, hogy az vagyok.
17. de Luca (válaszként erre: 16. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 18:13
Hát ez az, a napi dolgokról simán el tudnátok beszélgetni...
16. 731e5b9ffb (válaszként erre: 12. - De Luca)
2014. ápr. 7. 18:12
Ez egy jó kérdés, én is ezt hiányolom.. nyílván az apja állapotáról nem akar előtte beszélni, de azért egyéb dolgokkal kapcsolatban jól esne, ha kommunikálna velem.
15. Kubiak (válaszként erre: 14. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 18:11
Ideges vagy? Vagy voltál?
2014. ápr. 7. 18:09
Köszönöm a nyugtató szavakat(már akitől azt kaptam), aranyosak vagytok!
13. Kubiak (válaszként erre: 4. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 18:02

"Ráadásul a nőgyógyásznál is le kellett mondani a pénteki időpontomat, mert csak a férjem tudott volna elvinni. Pedig jó lettt volna meghallgatni a kis szívhangját, nyugtázni, hogy minden rendbe van vele."


Bocsi hogy ezt írom de nagy lány vagy és meg kell oldani az orvoshoz menést mert megértheted hogy ott kell lennie a párodnak.

Ezt remélem nem mondogatod neki nem keltessz lelkiismeret furdalást benne.


Egyébként egyetértek a többiekkel ki vagy vonva eléggé ne tetézd tovább.

2014. ápr. 7. 17:55
Nemigazán értem, hogy a férjednek miért titokban kell téged telefonon hívnia. Miért, mi van akkor, ha hazatelefonál, és arról beszélgettek az apja füle hallatára, hogy érdeklődik a hogyléted és a babátok felől?
11. alidamolnar (válaszként erre: 1. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 17:41
Nem lesz semmi baj, meglátod. Engem egy hatalmas megrázkódtatás ért a 2. hónapban, és semmi gond nem lett, a gyerek is nyugodt, kiegyensúlyozott volt kisbabának is, ma már kamasz, és most is teljesen normális.
2014. ápr. 7. 17:41

Én akkor voltam terhes amikor apósomról kiderült, hogy tüdőrákos. Nem volt, nem lehetett tabu, hogy megfog halni. Szerinted az apósod nem tudja?

Egyetértek "tamtamonoval", támogasd, a férjedet, állj mellé. Ne várd meg amíg a gyászában téged IS hibáztatni fog.

A babának pedig semmi baja nem lesz ettől.

Én amikor elindultam szülni, elköszöntem az apósomtól, elbúcsúztunk, megígértem neki, hogy nagyon vigyázok az unokájára, és ő is hogy "föntről" rajtunk tartja a szemét. :(

A fiam reggel 4 órakor született, a férjem haza ment elmondta, hogy jól vagyunk, egészségesek vagyunk. Apósom sírva mondta a fiának, hogy mondja meg a picinek, nagyon szereti. Este meghalt.

Erre mondják: egy élet jön, egy élet megy...

9. 731e5b9ffb (válaszként erre: 8. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 17:37
De ha a stresszelés és az amiatti nem evés szerintetek nem árt a babának, akkor végülis csak érdemes volt kiírnom ezt a fórumot. Nekem még ebben nincs tapasztalatom, első babámat várom. Mire elkezdtünk felhőtlenül örülni a babának, már jött is a rossz hír, azóta minden csak egyre roszabb.
8. 731e5b9ffb (válaszként erre: 6. - Tamtamano)
2014. ápr. 7. 17:32
Azért nem tudtam férjemmel tartani, mert az első trimeszterben tilos repülőre szállni. Támogatnám őket, csak sajnos nem tudok beszélni velük. Otthonról nem mernek felhívni, mert erősnek akarnak mutatkozni apósom előtt, meg azt a látszatot kelteni, hogy nem olyan nagy a baj. Ha beszélhetnék velük, nem csak lopva pár percet, jobb lenne.
2014. ápr. 7. 17:26

De választhatod a beléjük rúgok még én is egyet verziót.... :végül is úgy kell a vén hülyének, minek bagózott annyit....


Remélem érzed az iróniát az írásomban...

2014. ápr. 7. 17:23

Ettől jobban elég nehéz... Mit szeretnél m ha a párod IS tabuként kezelné, h meg fog halni az apja?


Te vagy a párja, neked kellene érzelmileg IS mellé állni, kire számítson ha nem rád?


A babának nem lesz semmi baja, egy adag sírás, még senkinek sem ártott!


Inkább támogasd a párodat, anyósodat, ha már nem is vagy velük, legalább lélekben...

5. kisj (válaszként erre: 4. - 731e5b9ffb)
2014. ápr. 7. 17:23

magának köszönheti, hogy meghal?


hát, tudod....inkább nem írok semmit

4. 731e5b9ffb (válaszként erre: 2. - Kisj)
2014. ápr. 7. 17:20
Igazából valóban nem apósom miatt aggódom, magának köszönheti, (40 évet végig cigizett napi 2 dobozzal és még tüdőszűrésre se járt el) a férjem és anyósom miatt vannak rossz érzéseim. Napi 24 órában figyelik a haláltusáját, nagyon ki vannak már idegileg. Ha meg sírok miattuk, akkor már a baba miatt is aggódok, hogy rosszat teszek ezzel neki. Ráadásul a nőgyógyásznál is le kellett mondani a pénteki időpontomat, mert csak a férjem tudott volna elvinni. Pedig jó lettt volna meghallgatni a kis szívhangját, nyugtázni, hogy minden rendbe van vele.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook