Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés után csökkent libidó fórum

Szülés után csökkent libidó (beszélgetős fórum)


1 2
2014. ápr. 8. 10:15
:PP
2014. ápr. 8. 10:00
Koszonom h probaltatok segiteni :) Rajta vagyok a teman :)
49. Kubiak (válaszként erre: 46. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 15:54

Akkor meg is van probléma oka.

Önbizalom hiány és gátlások.


Én is most fogok neki vissszaszerezni a régi önmagamat testileg.Ez csak elhatározás kérdése.

Remélem Te is elhatározod magad és elég kitartó leszel!

48. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 13:34
Értem, hát akkor mindent bele és szerezd vissza azt a testet!:)
2014. ápr. 7. 13:05
Ezzel tisztaban vagyok h magamban kell rendet tenni!
46. kovikatyuska (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2014. ápr. 7. 13:05
En regen nem voltam duci 45kg voltam amikor a paromat megismertem. Es mar visszamentem 56kgr igy mar nem erzem ducinak magam de megsem olyan a testem azert mint regen, megmaradt a gatlas, dolgozom rajta h levetkozzem de meg nem talaltam meg azt a not aki regen voltam.....
45. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 13:01

Igen, de ez abból is ered, hogy ott volt a megcsalás. Az első reakciója a megcsalt embernek az, hogy nem érzi magát a helyzet magaslatán, a hiúságodban, női mivoltodban szendvedtél csorbát. Ha jobban megnézed, rájössz, hogy a női mivoltod igenis megvan ezek után is, a problémát úgy is kell nézned, hogy ha te is érintett voltál, ettől függetlenül nem te tetted, szóval nem kell neked a válladon hordani ezt a terhet.


Dobd le, kész! Ne legyél gátlásos, mert nem te tetted, hanem ő, érted? A hibákat ki lehet küszöbölni, de ne legyél emiatt gátlásos. Ha pedig még mindig haragszol rá, tök mindegy, mert akkor nincs más választás, mint keresni egy másik pasit. Ha meg szeretnéd találni újból a libidódat. Nagyon sok nő sok-sok negatív dolgot él meg a saját kapcsolatában és ott frigid, a szeretőjével meg kész nimfomán szuka és a férj értetlenül áll mindig a dolog előtt utólag. Mert nem érti, hogy az a nő, aki otthon merev, a másik férfival meg miért ilyen tüzes. Pedig ez van, ha te régen ilyen voltál, akkor az vagy te, a tüzesebb éned, csak a mostani partner nem hozza ki belőled.


Régen is duci voltál mégsem zavart, most meg igen? Na? Szerinted miért?


Ő mit tesz azért, hogy jobban érezd magad?

44. kovikatyuska (válaszként erre: 43. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 12:59
Igen sajnos sikerult 25kgt felszednem :(
43. Kubiak (válaszként erre: 41. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:56
Amiatt érzed ezt hogy a szülés miatt megváltozott a tested?
42. Kubiak
2014. ápr. 7. 12:55

Próbálkoztál már természetes afrodiziákummal?

Ezek nagyon finomak és nem ártanak próbáld ki pl:

vanília, csokoládé, méz

De még rengeteg van ha rákeresel.

Az idegpályákat pedig ismét be kell járatni.

41. kovikatyuska (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. ápr. 7. 12:52

Igen ordogi kor ez az egesz :( En mindenkepp azon vagyok h ujra erezzem a vagyat, nekem is hianyzik. Nem tudom h az agyam miert csinalja ezt de igyekezet van bennem az biztos.

Amin meg dolgoznom kell az az onbizalmam ezt elismerem. Sokat szamit ha az ember kivanatosnak erzi magat, erdekes tudom h a parom annak lat en megis tiszta gatlas lettem :(

40. gribedli*** (válaszként erre: 23. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 7. 12:50
Ezt nem értem, hogy neked honnan pattant ki ilyen következtetés és miből? A leírtakból nem, az biztos. Ne költs már hozzá szegénynek!
39. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:47

Jajj, hát ez mindjárt más tészta. Szerintem egy kicsit burkoltan, de még dacolsz. Erre pedig kitűnően ráhangolódott a tested is, és teljesen elmúlt a vágyad, így szépen összedolgoztok a tested és az agyad, hogy úgy nézzen ki, nem kívánod a szexet. Nekem nagyon úgy tűnik.


Maga a szülés utáni dolog is egyéni, legalábbis szoptatással is összefügg (a progeszteron miatt), de szoptatás végével, vagy bizonyos nőknél, ahol hamarabb ürül a progeszteron plusz, elkezd visszatérni a libidó a régi szintre. Van, akinél ez hamarabb is lejátszódik, pl már szoptatás alatt is, szóval egyéni. Nem függ össze a gátmetszéssel. A nedvesedéssel függ össze, de mint mondtam, egyéni, ezért vannak, akik a gátseb ellenére is, ha hormonálisan rendben vannak már, kívánják így is úgy is, más meg még császár ellenére sem kívánja, mert hormonális okok miatt nem nedvesedik. Ugye, ha nem vagy nedves, nem is izgultál fel eléggé, logikus, hogy fáj, és legközelebb már a fájdalomra emlékszel, és akkor már azért nem leszel nedves. Ez egy ördögi kör. Ha erre régi bajok is rátesznek, mint egy megcsalás, amit még nem hevertetek ki (meg lehet beszélni, de kiheverni az megint más), akkor ez is vezethet ahhoz, ami nálatok most van.


Én próbálkoznék zselével, és gyakrabban, ha nincs is kedved, akkor is legalább elkezdeni szeretkezni, előjáték, stb. És előbb-utóbb megjön újból a kedved. Persze, ha nem tudsz továbblépni, az is tök normális, nem erőltetném, lehet, hogy egy másik férfivel, akiben nem csalódtál, nem váltana ki belőled semmilyen ellenérzést, nem? Azért egy próbát zselével megér (mármint nem egyet, hanem olyan 10-et, bejáratni egy kicsit, hogy tényleg a libidód csökkent, vagy a férjed az, aki nem izgat már mint férfi)

38. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 37. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:45

Valaki vagy szembe akar nézni a problémájával, vagy gyáva hozzá, mert akkor az egész életén változtatnia kéne.


Nem mindegy, hogy a melletted élő ember barát, vagy férfi.

37. kovikatyuska (válaszként erre: 33. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 7. 12:41

Nem ertem minek lovagolsz azon h nem szeretem a parom. Nagyonis szeretem es tisztelem ot.

Nem erted a problemam, egyszeruen nem izagt fel semmi. Nem tudom mintha a vagy az agyamban torolve lett volna. Mikor engedem ugymond magam akkor valahogy sikerul felizgulnom, sokszor a sikositot is be kell vetni, mert nem mindig nedvesedem, azelott ilyen soha nem volt, maskepp jo nekem is de magamtol nem jar a szexen az eszem. Es ez mar nem normalis szerintem. Darabig szules utan rafogtam biztos azert, mert mint irtam fel evig fajt nagyon a gatmetszes hege, majd rafogtam arra h kover vagyok es nem ereztem kivanatosnak magam, egyszoval gatlasaim lettek, azota lefogytam es megsem valtozott semmi.

36. tamtamano (válaszként erre: 35. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 12:36
Sejtettem :)
35. Kubiak (válaszként erre: 31. - Tamtamano)
2014. ápr. 7. 12:35
Bocs az előzőt nem Neked szántam!
34. Kubiak (válaszként erre: 31. - Tamtamano)
2014. ápr. 7. 12:34

Ezt írtam volna?

Mi vagy te jós?

Ne gondolj többet a sorok mögé.

Egyszerűen arra céloztam hogy ha nem kezdeményez akkor hagyja magát ha párja kívánja hiszen írta a fórumindító hogy akkor neki is jó.

Ennyi.

2014. ápr. 7. 12:32
Ha férfi lenne számodra(de sajnos nem az) te reszketnél, hogy hozzá érhess, még ha ügyesen leplezni is tudod ezt előtte.Még a gondolatára is vágy indulna benned.
32. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 30. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:30
Nincs mély szeretet, nem férfi számodra.
31. tamtamano (válaszként erre: 27. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 12:30
Ezt úgy gondolod, hogy " ha végeztél apa, takarjál be! " ?
30. kovikatyuska (válaszként erre: 29. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 7. 12:30

Nem ultem 2 evig szex nelkul ahogy fogalmazol, egyszeruen en nem vagyok a szexre.

Azt mivel lehet magyarazni hogy pl. ha regen beindultam egy dologra ma mar az sem izagt fel?

29. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 24. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:26

2 év szexnélküliséget ezekkel a dolgokkal nem lehet magyarázni.


Nem 2 hónap, hanem 2 év(legalábbis elmondásod szerint).

28. kovikatyuska (válaszként erre: 27. - Kubiak)
2014. ápr. 7. 12:26
:)) Igy van az esetek tobbsegeben, de valahogy nem jo ez igy mert regebben nekem is nagy igenyem volt es allandoan vagytam a szeretkezesre. Azert is kerdeztem h ez masnal is van igy, vagy miert tortenhet ez :(
27. Kubiak (válaszként erre: 26. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:21
Akkor csak hagyd magad, hamarabb szabadulsz :)
26. kovikatyuska (válaszként erre: 24. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:16
Latom hogy megerti nem nyaggat engem soha de en ugy gondolom h neki nagyobb lenne az igenye, en szeretnem h ujbol kiegyensulyozott szexualis eletunk legyen mint a terhessegem elott. Viszont amikor egyutt vagyunk akkor en is elvezem de nem jon megsem h gyakrabban kezdemenyezzek!
25. Kubiak (válaszként erre: 23. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 7. 12:12

Jajjjj ezeket honnan veszed?

Honnan tudod hogy nem élvezi az életet ott a férje a gyerekei.

Most van egy problémája amit velünk megosztott és segítséget kért.

Aminek számtalan oka lehet akár hormonális probléma is.

24. kovikatyuska (válaszként erre: 23. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 7. 12:12
Pedig tovabbkepzesre is jarok, kozben dolgozgatok is es eljarok baratokkal neha egy jo tea mellett beszelgetni. Parom is faradt es megviselt anyagi gondok miatt. Sokszor neki sincs hangulata este miutan mar alszik a gyerek. Nem mondom h nem bujunk ossze soha de en nem vagyom a szeretkezesekre. Tokeletesen jol meglennek nelkule ugy erzem ha nem igenyelne a parom :(
23. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 21. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:05
Totálisan be vagy fordulva magadba. Gépiesen, monoton módón teszed a napi kötelező dolgokat.Nincs örömed semmiben.
22. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 21. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 7. 12:03

Hogy mivel magyaráznám?: pl: boldogtalanság, magány, és depresszió.


Ha fordított lenne a helyzeted, és a pasid nem nyulna hozzád, az teljesen mást jelentene.


De egyik sem jobb a másiknál.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook