Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolárium krémek fórum

Szolárium krémek (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 6. 11:38
Igen lehet, hogy azt veszem meg akkor. Verattiva a neve és 4650 ft
2014. ápr. 6. 10:12
én azt szoktam néha használni amit szoliba árulnak. nem sok eltérés van mikor nem használok. ennek amit irtál mi a neve és mennyibe kerül kb.? elég jol hangzik az összetétel
2014. ápr. 5. 20:31

Sziasztok!


Már elég sok fajtát kipróbáltam, de eddig egyik sem vált be igazán. Olyat keresnénk aminek jó az összetétele, inkább bio ha van olyan, nincs benne önbarnító, érzékeny bőrre való és tényleg véd. Tudom a szoli nem igazán egészséges és bőrbarát, csak néha szoktam elmenni így tavasszal egy kis alapozásra. Találtam egyet egy natur boltban de elég drága, az összetevői viszont jónak tűnnek, még nem találtam hasonlót, erről is kérném a véleményeteket:Az alap organikus aloe vera gél és milliárdos egységű prebiotikum rostok, probiotikus törzsekkel + répa olaj,karité vaj, tirozin, koffein, szárított édesnarancs kivonat, béta-glükán, kókuszolaj, E-vitamin, katáng gyökér, niacin és babassuolaj.

Gyorsbarnító,a barna bőr egészséges ragyogását és gyönyörű színét hozza elő. MENTES

- Paraben

- Alkohol

- OGM

- SLES (sodium laureth sulfate)

- SLS (sodium lauryl sulfate)


+MINDEN TERMÉKBEN

- répaolaj

- karitévaj

- béta-glükán

- kókuszolaj

- Babassu olaj


UV VÉDELEM

mikrokapszulákba zárt, szerves UV-szűrők

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook