Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öröm, bánat, csalódás, szenvedély fórum

Öröm, bánat, csalódás, szenvedély (beszélgetős fórum)


1 2
36. Bártfai Andrea (válaszként erre: 23. - Krisz42)
2014. máj. 8. 21:32

Hú, ez egy nagyon összeférhetetlen alak volt, - nem csoda, ha törölték!

Csak ezt a pár kommentet olvastam tőle, de kinyílt a zsebemben a bicska!:(

35. Bártfai Andrea (válaszként erre: 34. - 0ee0f21726)
2014. máj. 8. 21:30

Én komolyan mondtam, hogy hagyd ott, - hisz még olyan fiatal vagy!

Keresd meg a korban hozzád illő párodat és ne siránkozz azon, hogy mit tesz egy szex-centrikus, idősödő pasi!

Neked a saját jövődre kell gondolnod, és nem az ő jelenére!!!!!

2014. máj. 1. 13:27

Leírom a bánatomat, csalódásomat, ami valahol inkább tapasztalat, de még mekkora...

3 éve együtt élek a párommal, akinek a munkája miatt sokat kell utazni, legalábbis ezt hitette el velem sikeresen. Tényleg olyan területen dolgozik, ami utazással jár, de nem ennyivel.

Sokat kimaradozott, nagyonsűrűn volt valami céges program, értekezlet, csapatépítés, majd a családjával is voltak gondok elmondása szerint, amik miatt neki sűrűn el kellett járnia az apjához, illetve a 17 éves gyerekéhez. Fő a bizalom, de azért hülye nem vagyok, voltak jelek, amik arra utaltak a sok kamu távolléten kívül, hogy van valakije.

Hazaértem, többször előfordult, hogy ült a laptopja előtt, és amikor betettem a lábam a szobába, azonnal pánikszerű gyorsasággal lépett ki az oldalról, ilyesmi.


A lényeg, hogy néhány héttel ezelőtt konkrétan kiderült, hogy mellettem két nővel fixen stabil állandósággal összejárogat, a párom 47 éves, a két nő szintén (mindkettő annyi), illetve ezen kívül fent van egy jó néhány netes társkeresőn is. Én egyébként 33 vagyok.


Amikor gyanakodtam, többször rákérdeztem, van - e valakije, mert ha igen, hagyjuk egymást békén, de tagadott.


Most meg... a másik két nőről tudok, bár Ő tagadja őket. A hölgyek nem is tudtak rólam, ezt közös ismerőstől tudom. Nem értem.


3 an vagyunk, és még keresgél is a neten. Nagyon aktívan keresgél. Őrület. És gátlástalanul a szemembe hazudott végig, sőt amikor felelősségre vontam, támadott, agresszív lett és gyorsan terelt. Semmi mentegetőzés, csak a támadás.


Ja és állítólag az egyik exét nagyon megverte és fojtogatta, üvöltözve, a szomszédok is kétségbe voltak esve. Velem egyszer ordított nagyon, leanyázott, és azt mondta, szívesen felpofozna... szal ennek lehet alapja.


Na ez igen. Ennyi évig ezt csinálja. Őrület. Milyen ember az ilyen? Ember ez egyáltalán?

2014. ápr. 29. 21:31
hát ami a fórumcímben szerepel
32. secret8 (válaszként erre: 31. - 6fef80bd7d)
2014. ápr. 29. 19:15
Melyik?
2014. ápr. 28. 00:42
nem rossz a felsorolás
30. ina87
2014. ápr. 27. 16:57
ez majdnem olyan dolog h teregesd ki a szenyesed és kommentáljunk rá,bocsi de nem osztom az ilyen fejta öröm bánat csalodás szenvedély dolgot ez már személyes dolog.szép napot
2014. ápr. 27. 15:09
Minden párkapcsolat más. Amit én átélek, azt senki más nem fogja ugyanúgy, amit én elfogadok egy kapcsolatban, az nem biztos, hogy segít másokon. Ami nekem segít, az lehet másnál a teljes kudarc. Ha én megértek valamit, attól a másik nem fog tisztán látni a saját kapcsolatában. Szóval szerintem minden az adott két embertől és az ő helyzetüktől függ.
28. 6fef80bd7d (válaszként erre: 24. - 91d4989ab9)
2014. ápr. 7. 16:50
kettyint.
27. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 26. - 2329f25222)
2014. ápr. 7. 16:44
Mi baj?
2014. ápr. 7. 16:41

Bánat:

:((

25. 2329f25222 (válaszként erre: 1. - Hexaeder)
2014. ápr. 6. 19:43
Szép napot!
24. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Hexaeder)
2014. ápr. 6. 09:30
így jár aki félre... ;)))))
23. Krisz42 (válaszként erre: 22. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 5. 13:20
Vannak azèrt itt nåla intelligensebb emberek is,ha màr idézgetni akarsz,de most nagyot csalódtam benned.Te komolyan őt idézgeted?Mert az màr rég lejött,hogy egyéni gondolataid nem nagyon vannak,de ez szànalmas.Nekem mèg mindig úgy rémlik,hogy te generàltad,ahogy most is a veszekedèst,mert vitatkozni képtelen vagy,lévén nincs önålló gondolatod,legalàbb is ami ne felszínes lenne.Nekem nem igazân szükséges a megerősítés,veled ellentétben jól elvagyok olyan emberek véleménye nélkül is,akiket nem is ismerek.Sajnàlom,mint írtam,most éppen rossz emberbe kötöttél bele,nem függ az èrzelmi èletem màsoktól,mint neked.A màsik,nem csak emberismereted terén kellene kicsit több tapasztalattal rendelkezned,hanem mindenhol,úgyhogy ėlj mèg pàr èvet,tapasztalj meg egy-kèt dolgot ès akkor talàn lesz mâr önâlló gondolatod is,de addig is vàlogasd màr meg,hogy kitől idézgetsz,főleg ha mèg csak most regisztràltàl.
2014. ápr. 5. 12:58

Szerintem, ez az idézet tökéletesen rád illik:



"-Nagyon sok az idegbeteg, sérült ember akik a nekik nem tetsző vélemény íróját támadják nagyon durván, szinte idegsokkot kapnak a rideg valóság leírásától. A sokszínű, sok esetben negatív vélemény lehet a legjobban építő, segítő jellegű. Nagyon sokan az elrontott élethelyzetükre akarnak pozitív megerősítést,dicséretet kapni. Ha nem elismerést kapnak agresszívakká válnak a többi hasonló helyzetben lévő sorstársukkal együtt,és veszekedést generálnak amit hetekig képesek betegesen folytatni.-"


by jfstefan

21. Krisz42 (válaszként erre: 19. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 5. 12:33
Te tàmadtàl,de ha egyèbkènt az èlet egèsz területèn felszínes is vagy ès màsok bölcsessègeit szereted idèzgetni-igaz,hogy tòled ez csak idezgetès is marad,ami csak azt mutatja,hogy legalàbb olvasni,írni megtanultàl-,azért ahhoz èrtesz,hogy szelet vess.Nekem pedig a vàlaszaid azt mutatjâk,hogy a felszín mögött nagy üressèg van ès egy gyermeki lèlek,ami nem gyermekeken àrtatlan,hanem gyermekien kèpmutató ès le ragadt annâl,hogy mit mutass kifelè,csak majd ràjössz,hogy ez itt semmit sem szàmít.Én is tudnèk odavetett fèlmondatokat írni,ami azt akarnà sugallni,hogy èn jaj de okos ès bölcs vagyok,de ez itt kevès.Tudod itt hiteltelen maradsz,ha semmiről nincs egy èrtelmes mondatod sem.Ugye nem èn leszek az első,aki közli veled,hogy pocsèk az emberismereted,úgyhogy ezen jó lenne ha elgondolkoznàl és hidd el,most nem jó emberbe kötöttél bele,de tőlem elszócsatàzgathatunk itt,vègül is mèg elèg friss vagy itt,legalàbb màsok is levonjàk a megfelelò konzekvenciàkat ès az emberismeretedről annyit,hogy azèrt,mert valakit elsőre nem a külsőről ítèlsz meg,az mèg èdeskevès,itt meg főleg.Majd ha idősebb leszel ès eljutsz oda,hogy elòször újra a külsőről kezded a megítèlèst,akkor fogod majd újra kapisgâlni a dolgot.
20. ina87
2014. ápr. 5. 12:17
miért irnám le ide,pff senkinek semi köze hozzá...
19. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 17. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 12:09
Ne is haragudj, de számomra te, abszolút hiteltelen vagy, és ez a megnyilvánulásod és támadásod felém is azt mutatja, hogy nekem van igazam.Sajnálom.
2014. ápr. 5. 11:36
Írnom helyett írnod
17. Krisz42 (válaszként erre: 15. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 5. 11:35
Làtom,neked aztàn nem sok boldogsàgèrt jutott.Tudod vannak a hoxàn olyanok,akik màr ismernek,tudjàk,hogy igaz,amit írok,van kettò olyan is,aki èrti is,mert nekik is sikerült.De te sajnos semmit nem èrtesz,csak megint egy olyan,aki imàd kötözködni,mert mèg semmi èrdemlegeset nem írtàl,csak piszkâlódsz.Persze èn ahhoz kèpest,hogy szerinted nem vagyok boldog,2ève ugyanazt írom itt mindig,a többi hsz.-ból se a boldogtalansàg,stb.àrad, csak te vagy ennyire buta,hogy kötözködsz,mert èrdemben mèg semmit nem sikerült írnom.
16. Krisz42 (válaszként erre: 10. - Hexaeder)
2014. ápr. 5. 11:28
Igen,sajnos nem ez a termèszetes,de van annyi vâlasztàsi lehetősègünk,hogy dönthetünk.Nekem is az elsò hàzassàgom nagyon durva volt ès valószínűleg ez a kemèny lecke tanított meg arra,hogy màsodszorra igenis a tökèletest vàlasszam.Màrmint a szàmomra tökèletest,aki màsnak nem biztos,hogy az.Ezèrt nem voltam soha irigy ès soha nem gondoltam,hogy a màsik pàrjàval èn is tudnèk boldogan èlni ha neki is sikerült.Nekem is volt az első fèrjem utàna egy olyan időszak,amikor egyedül voltam,de nem voltam hajlandó belemenni egyetlenegyszer sem azèrt egy kapcsolatba,hogy legyen valaki.Túl magasra tettem a mèrcèt,de inkàbb nem kellett senki,minthogy megint csak szenvedjek.Volt is,aki közölte,hogy ő mièrt is nem jó,mikor van hâza,egzisztenciàja ès a kèt gyerekemet is elfogadja.Egyszerű,mert nem azèrt vàltam el,hogy cseberből véd érve kerüljek.Szerintem nem az a jó kapcsolat titka,hogy mindennap dolgozni,tenni kell èrte,mert ha igazàn szeretsz valakit,akkor ezek termèszetes dolgok,pl.hiàba csókol na meg a pàrom azèrt,hogy tegyen valamit a kapcsolatèrt,mikor most akàrhânyszor megcsókol,akkor annyira szenvedèlyes,hogy màr bocs,de nedves lesz tőle a bugyim.Csak ha búcsúzàskor van ez,akkor sajnos nincs folytatàs,csak kèsòbb:)Tehàt ha szeretsz valakit,akkor nem kell megdolgozni a boldogsàgèrt,viszont előtte kellene leróni a fizetsèget,mert ki kellene vàrni azt,akivel tènyleg lehet harmonikus a kapcsolat ès szerintem manapsàg sokkal több esèlye van az embernek râ,hogy megtalàlja,mert az internet miatt nagyon kibővült az ismerkedès lehetòsège.
15. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 10. - Hexaeder)
2014. ápr. 5. 11:22

Ha tökéletes kapcsolatban lenne, teljesen másként viselkedne. Én is kívánom, hogy megtalálja, hogy ráébredjen arra, amiről én itt neki irkálok.

Talán életében lesz lehetősége rá.

14. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 12. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 11:18

Ne haragudj, de annyira szirupos erőltetettnek hatsz, hogy egyszerűen, számomra hiteltelen az írásod minden egyes szava. Az írásodat lehet, hogy azokkal eltudod fogadtatni akik nem éreztek még mélyen, de azokkal nem, akik tudják mi az, hogy mélyen érezni, mi az, hogy az érzések legnemesebbike jelen van egy ember életében.


Én azt javaslom számodra, hogy fejezd be a kifelé való, megjátszott "tökéletes" érzéseidet, mert felesleges. Inkább rakd rendbe azokat a dolgokat, amikkel képtelen vagy szembenézni, és elfogadni.

13. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 11. - Hexaeder)
2014. ápr. 5. 11:15

Sosem értettem az ilyen embereket, akik ezt művelik. Már nem az első ilyen előadást láttam tőle, azért bátorkodtam szólni, hogy az energiáját másra fordítsa, mint ezen tevékenységre:)

Akik a belső tökéletes érzéseket megélik, azok nem terítik, hanem mint egy belső zárt intim sziget kezelik azzal az emberrel, akivel megélik.Szentségtörésnek érzik mindenki szeme elé tárni, hiszen annyira törékeny, hogy féltik.

12. Krisz42 (válaszként erre: 8. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 5. 11:12
Ahhoz kèpest hogy termèszetes,nagyon kevès boldog embert làtok,itt meg vègkèpp nem,de te is jó pèlda vagy,el sem akarod hinni,de mièrt is nem,ha ez lenne a termèszetes?Tudod mikor tízenèvesen először olvastam az önzetlen szerelemről Müller Pèternèl,akkor nem hittem el,hogy lètezhet ilyen,hogy pl.el tudjunk engedni valakit,akit szeretünk,ha nem igazàn boldog velünk,hogy nem leszünk kiszolgâltatottak,ha feltètel nèlkül adunk.Amilyen egyszerű ès termèszetes az igazi szerelem ahhoz is kell egyfajta èrettsèg,èrzelmi intelligencia hogy el jussunk idàig.Mert ezt nem elèg tudni,ha nem vagy kèpes èrezni is ès sok ember nem jut el odàig,hogy önzetlenül tudjon adni,ezèrt van a csalódàs,ha x èvet leèlnek,aztân az egyik lelèp.A màsik,hogy sokan azt gondoljâk,az az önzetlen szerelem,ha a màsik embert kiszolgâlja,ha csak ad neki,míg a màsik kihasznâlja.Tehàt sok esetben nem kèpesek ezt nem csak megvalósítani,de szavakba önteni is.Kérdezd meg bàrkitòl,hogy milyennek kèpzeli a szerelmet,milyennek a harmonikus pàrkapcsolatot,màr amilyet ő szeretne ès milyenben èl jelenleg.Biztos hogy èrdekes vâlaszokat kapnàl,de nem azt,ami szerintünk termèszetes.
11. hexaeder (válaszként erre: 9. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 5. 11:07
Na igen, ez is egy érdekes, és elgondolkodtató tényező
10. hexaeder (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 11:06
Őszintén örülök, hogy te ilyen remek kapcsolatban vagy, és megtaláltátok a harmóniát pároddal!!! Nem mindenkinek adatik meg, sőt... Nagyon sok ember csak a megszokás, ragaszkodás miatt van a párjával.
2014. ápr. 5. 10:50
Érdeket és nem érzést mutat, szemben azzal amit láttatni akar valaki erővel, mert összeomlás előtt áll.
8. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 10:48
Mindig büdös, ha valaki ennyire hangsúlyoz, egy olyan dolgot, ami teljesen természetes egy normális emberi kapcsolatban.
2014. ápr. 5. 10:46
Èvi-èv akart lenni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook