Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCO és IR mellett ihatok palástfű teát a ciklus második felében? Van akinek segített? fórum

PCO és IR mellett ihatok palástfű teát a ciklus második felében? Van akinek segített? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 4. 09:11
Köszönöm mindenkinek a választ!
2014. ápr. 3. 14:08
Én azt olvastam, hogy nagyon jó erre (is)!
2014. ápr. 3. 13:10
Ha a progeszteron szinted jó, akkor nem fog változtatni semmit a tea. Az ösztrogéndominancia nem feltétlen jelenti azt, hogy alacsony a progi. De ha ez bizonyított, akkor nyugodtan ihatod a teát. Talán még a kecskeruta is jó.
9. Sibetti (válaszként erre: 8. - Agika24)
2014. ápr. 3. 11:30
Hát nekem nem tűnt el a Merck-től sajnos. :( Bízom most ebben.
8. Agika24 (válaszként erre: 7. - Sibetti)
2014. ápr. 3. 11:24
Biztos segít. Nekem mióta szedem a meforalt, az elsö 2 hónap utän teljesen eltünt a barnäzäs, egyböl a vérzés jön. De talän ez azért is lehet mert a progi jobban dolgozik... a palästfü meg alapból a progira hat szóval ebben az ertelemben is jó lehet a feltevésed hogy arra is jó! :-)
7. Sibetti (válaszként erre: 6. - Agika24)
2014. ápr. 3. 11:21

Köszi! ;)

Azért is szeretném inni, mert mensi előtt pár napig barnás pecsételés van. Hátha azt is megszünteti. Olvastam, hogy volt akinek ebben is segített.

2014. ápr. 3. 11:12
Èn nem iszok, de már gondoltam rá sokszor. Tudom hogy a cickafark tea nem jó, és nem azért mert cisztásodik töle az ember, hanem az IR és PCO alatt általában ösztrogén dominancia van. A cicka meg az ösztrogén szintet emeli. Ez esetben meg nem jó. Viszont a palástfü szerintem nem bolygatja meg ennyire a hormonhäztartäst mint a cicka. Tudok olyat akinek segített és most babás is. Szerintem én is el fogom kezdeni inni, de csak a ciklus a mäsodik felében! Nem hinném hogy kärt okozol vele, hiszen a palástfü a progira hat, az meg jó! :-)
5. Sibetti (válaszként erre: 3. - Pera0322)
2014. ápr. 3. 10:47
Te is azért iszod, hogy sikerüljön a baba?
4. Sibetti (válaszként erre: 2. - Mariann63)
2014. ápr. 3. 10:46
Nem tudom, bármiért! :D
2014. ápr. 3. 10:24
Én iszok:) Vagyis nem pont azt, hanem egy teakeveréket, amiben van palástfű is.
2014. ápr. 3. 10:17
A palástfű tea gyulladáscsökkentő, miért ne ihatnád? :)
2014. ápr. 3. 09:22
PCO és IR mellett ihatok palástfű teát a ciklus második felében? Van akinek segített?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook