Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, meddig mehet ez így tovább.. fórum

Nem tudom, meddig mehet ez így tovább.. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem tudom meddig mehet ez így tovább..

1 2 3
2014. jún. 4. 08:09
Azt hiszem Anna, hogy egy korodbeli nőnek több felelősséget kellene éreznie a családja - főképp a fia iránt. Elképesztő számomra, hogy te semmi kivetnivalót nem látsz abban, ha nő léttedre az jelenti számodra a bulit és szórakozást, hogyha atomrészegre iszod magad, sőt a megcsalás is természetes számodra. A részeg férfi se felemelő látvány, de egy részeg nőnél undorítóbb nincsen. Itt az ideje, hogy felőttként viselkedj, és főképp felelősségteljes szülőként. Ha a fiad kitűnő tanuló, az nagyon dícséretes,de ne felejtsd el, hogy a gyerekeknek remek radarja van, és mindegyik érzékeli mi zajlik körülötte. Ha érdekel a javaslatom, akkor a továbbiakban úgy élj, hogy ne kelljen miattad szégyenkeznie, és legyetek előtte jó példa az apjával együtt - ha már világra hoztad. Ha azt akarod, hogy értékeljenek téged, akkor tegyél érte hogy legyen miért.
2014. jún. 1. 16:33
Kedves mindenki!!A kisfifam nem tud semmit!!Mindent megteszünk érte,kitűnő tanuló és ha annyira rosszak lennénk nem ragaszkodna annyira hozzánk !!nem ittam el az agyam bocs!!!és tök hülye sem vagyok még ha nem is úgy tünik...a barátot elfelejtettem...nehezen itt a család a fiam a mindenem.Megvárom még felnő!
71. legnano (válaszként erre: 67. - Gbabi50)
2014. ápr. 12. 15:24
Azt megérteni,hogy ANYA létére úgy iszik, mint egy gödény,hogy nem emlékszik arra,mit csinált,hát nálam kiverte a biztosítékot.Felelőséggel tartozom a gyerekem felé,hogy úgy éljek, ne keljen szégyenkeznie.Nem megy a feledés homályában,ha az anya hulla részeg,mert lesznek kik emlékeznek rá.Ezt nem lehet szőnyeg alá seperni,mintha meg sem történt volna.Az,hogy kivel fekszik össze az már más tészta,mert egymást csalták és abból sportot űztek.
2014. ápr. 11. 13:52
Egyszerűen csak "eccerű" volt... bocsánat, de tényleg. Vannak bonyolult helyzetek az életben, érzések, döntések, de ez a story olyan alacsonyan van, hogy nem is érdemes boncolgatni...Primitív.
69. syria (válaszként erre: 67. - Gbabi50)
2014. ápr. 9. 19:59

Az „ítélkezés” vádja (legalábbis) ezen a honlapon régen elcsépelt, ócska duma. :D


Egyikünk sem állítja, hogy nem botlott meg soha, nem vétett hibát. De kiteregetni a szennyest!

Plusz megfejelni azzal, hogy a másokat megosztott gondom véleménye nem is érdekel???. (xxx)


A gerinces ember vállalja, amit leír. Akkor is, ha nem a szája íze szerinti válaszokat kap. Szerintem.

68. 82d45dcd14 (válaszként erre: 67. - Gbabi50)
2014. ápr. 9. 12:25
Jaaa,végül is tök természetes,hogy a faszim,a nővéremet taperolja,20-an fekszünk az ágyban stb.
2014. ápr. 8. 22:02
Milyen örvendetes dolog hogy a cikk írón kívül mindenki nagyon okos,erkölcsös,hűséges és szuper házasságban él,soha senki nem volt spicces,vagy netán részeg,huj de tökéletes világban élünk,simán lehet mindenki felett pálcát törni,ilyen sok együttérzéstől,empátiától amit itt kapott,nem csoda ha nem ír semmit ezek után.A legkönnyebb ítélkezni,megérteni sokkal nehezebb :-(
66. syria
2014. ápr. 8. 21:03
Nem értem, minek írt ide cikket (hogy milyet, azt most hagy ne minősítsem), ha utána másfél hónapig rá se bagózik a portálra.
2014. ápr. 7. 12:18
Zavaros,primitiv fogalmazvány.
2014. ápr. 6. 07:30
Katasztrófa!
63. Érdekes73 (válaszként erre: 59. - Selena78)
2014. ápr. 5. 23:52
:)
62. syria (válaszként erre: 58. - Megi04)
2014. ápr. 5. 19:34
Kizárt. Szerintem egyszerűen totálkáros az értékrendje és/vagy a pasizás fontosabb számára, mint a család. :(
2014. ápr. 5. 19:29
Egy anya tartozik annyival a gyerekének,hogy becsületes maradjon.Az ívás a félre dugás az nem a becsülethez tartozik.Nem értem,hogy egy nő annyit igyon,hogy nem tudja mit csinál.Az már vedelés szerintem és ezzel csak mégjobban mérgesedik a helyzet a férje és közte.Tartás nélküli ember az, aki nem tud a vágyainak parancsolni.HŰSÉG hol van ilyenkor?
60. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 58. - Megi04)
2014. ápr. 5. 15:31

Ez is, az is megeshet. Mondjuk én poénból sem tüntetném fel magam ilyen színben.

Viszont, ha ez valódi problémája, nagy a gond, hiszen, akkor ez számára teljesen egyértelmű, hogy egy nő, anya erre a szintre süllyedjen.

59. selena78 (válaszként erre: 57. - Beu23)
2014. ápr. 5. 15:28

:)


Móricka megkérdezi az apját... Apu miért van az , hogy én fekete vagyok, és minden családtagom fehér?


Apu: Csitt kisfiam, ne feszegesd!...amilyen buli akkor volt, örülj, hogy nem vagy kutya.:)))

58. megi04
2014. ápr. 5. 15:03
Most...ilyen tényleg létezik,vagy csak valaki úgy gondolta,pang az unalom a hoxán,és majd ő "feldobja" a hangulatot??
57. Beu23
2014. ápr. 5. 14:35
igazi fertő. imádkozzunk, hogy a gyerek első szava ne a vau legyen:D
56. júliusi (válaszként erre: 48. - Selena78)
2014. ápr. 5. 11:55
"a szomszéd a handlé, a díjbeszedő..." ha jól emlékszem, az egyik kedvencünk Deák Bill- től...:)
2014. ápr. 5. 11:24

Egyszer olvastam végig, valószínű 2 x kellett volna, mert nem nagyon értem.


Én egy butuska nőt vélek kirajzolódni, aki nem igazán tudja az érzéseit, a problémáit a helyén kezelni. Kiteszi a fotóját, így a férjét, a gyerekét (IS) kitéve az ismerősök, pedagógusok, osztálytársak, azok szülei szabad prédájává. Hátha a gyerek is sérül, még ennél is jobban, mert rajta röhögnek, élezik a nyelvüket, milyen az anyja. Pocsolyára issza magát, azt se tudja mi folyik körülötte,közben magyarázza a hülyeségét, mit és miért kellett neki tenni.

Nem jók anyósék sem, MERT BEFOGADTÁK. Két felelőtlen ember, akiről olvastam, akiknek nincs annyi eszük, hogy amennyiben így nem felel meg nekik ez a helyzet, külön-külön kellene menni. Persze, ha értelmes átbeszélgetett órák, napok után, nem tudnak közös elhatározásra jutni. Persze könnyebb, a másikra hárítani, mint FELNŐTTKÉNT a gyermekekért felelősséget vállalva lépni erre, vagy arra.

Ha a régi pasinak bejönnél, akkor a 70 km nem lenne akadály, még a 700 sem, vagy több ezer km.

Ócska indokokat beveszel. Ha meg annyi pénze sincs, hogy egy lakást tudjon fizetni, őszintén a továbbiakban, ugyan mit vársz tőle??? Éppolyan 2 lúzer áll majd össze, amilyen szerencsétlen mindent elvesztő pár vagytok a férjeddel, ahol a pénz állítólag a kapcsolatok rovására ment. csak NE FELEDD, nem csupán rólad van szó, hanem a GYERMEKETEKRŐL is. Milyen anya vagy te, megemlíted van egy gyereked, de lecarod, benne milyen nyomot hagy a hülyeségetek, az ivásod???? milyen anya, nő az, aki annyit iszik, hogy fogalma sincs mit tesz???

54. syria (válaszként erre: 41. - Globus)
2014. ápr. 4. 19:43

Végül is nem kár érte.

Talán jobb a lelkének, ha nem olvassa a véleményünket.

53. Érdekes73 (válaszként erre: 48. - Selena78)
2014. ápr. 4. 16:17
:)
2014. ápr. 4. 14:02
Hú, tiszta szappanopera.
2014. ápr. 4. 13:32
Azon tünődtem,hogy egyáltalán miért vagytok együtt a gyerek miatt vagy a megszokásból.Érzelmet valahogy nem érzékeltem.Lehet,hogy nincs már és az a ti hibátok,hogy hagytátok ellaposítani ami jól indult.
2014. ápr. 4. 13:32

Az a baj, hogy túl fiatalon találkoztatok. Ezeket a hibákat 20 éves korod körül kellet volna elkövetni, még a gyerek előtt. Akkor lennének élményeid, amiből most táplálkozhatnál, és jókat röhögnél a gyerekes viselkedéseden, és botlásaidon, és nosztalgiával gondolhatnál a múltbéli hibáidra. Most már késő, tönkretesztek mindenkit, főleg a gyereketeket. Még ti magatok is gyerekek vagytok, nem tudtok felelős szülő módjára viselkedni, nem fejlődött ki a személyiségetek. Saját magatokban kell rendbe tenni a dolgokat. A kalanozások kora lejárt, amikor gyereket szültél, ezt tudomásul kell venni.

Szép csendben el kell válni, a lehető legkevesebbet ártva a gyereknek, aztán, ha ő kirepült, esetleg csaponghatsz, ha ez kimaradt az életedből. Addig csak ártasz vele mindenkinek.

Mellesleg az új pasi is egy lúzer. Mi az, hogy olyan lakásba költözik, ami 70 km-re van tőled, és nem kell érte fizetni. Ergo: nem kellesz neki. Sóher is, minden a gyerekedre költött forintból balhét fog csinálni. Felejtsd el őt, nem ő az igazi.

2014. ápr. 4. 12:28
Fájt végigolvasni :) Nagyon alpári volt...
48. selena78 (válaszként erre: 46. - Globus)
2014. ápr. 4. 11:57
a postás, a rendőr, a villanyszerelő...:)))
47. Érdekes73 (válaszként erre: 46. - Globus)
2014. ápr. 4. 11:45
Talált:) A nővérig már el se jutottam...
46. globus (válaszként erre: 43. - Érdekes73)
2014. ápr. 4. 11:06
Szerintem ott, ahol két sorban van említve a közös barát, a párom, a csaj, szomszéd, az anyja, és a fiuk.
45. Érdekes73 (válaszként erre: 44. - Kubiak)
2014. ápr. 4. 10:53
:) Megnyugtattál
44. Kubiak (válaszként erre: 43. - Érdekes73)
2014. ápr. 4. 10:52
Én fel sem tudtam venni :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook