Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistesó érkezik... fórum

Kistesó érkezik... (beszélgetős fórum)


9. Desi77 (válaszként erre: 4. - Renibaba25)
2014. ápr. 4. 23:21
Nektek is gratula a babahoz, problèmamentes szülèst es jó egészséget kívánok:)))!!
2014. ápr. 4. 23:18

Koszonom a sok hozzászolast, pont ezeket a dolgokat gondoltam en is, először hogy ne bolygassam, maradjon a régi szobájában, pont elég változás lesz neki a teso, aztán következő percben meg hogy kaphatna egy cuki uj birodalmat, aminek gondolom örülne,es nem mellesleg ahogy írtátok is, tenyleg a babàs bútorokat lassan kinövi, úgyis ki kellene cserélni, viszont az összes bútor a szobára van szabva, úgy kellett csináltatni, mert pici is a szoba, es ablak, meg beugró fal, meg az ajtó stb, szóval nagyon meg kellet tervezni hogy minden szeglet ki legyen használva, szóval bútor cserebere a két szoba közt kilőve:(... Azt gondolom meglépem a szobacserét, még van nèhàny hónap, lesz ideje megszokni, ès talán kèsobb eszèbe sem jut majd h az az ő szobája volt:)

Legalábbis remelem, mert elèg sértődèkeny a kisasszony:))))

Koszi mindenkinek a tippeket!

7. manó2000 (válaszként erre: 1. - Desi77)
2014. ápr. 2. 14:17

Szia!

Szerintem ne bolygasd a nagyot, illetve ha közeli a tesó érkezése akkor semmiképpen ne.

A kistesó így is meg fogja bolygatni a kis lelkivilágát. Tényleg nem tesz jót ilyenkor a sok változás. Ráadásul még kicsi ő is nem tudod vele megbeszélni igazán a dolgot.

Nálunk ez a tapasztalat.

2014. ápr. 2. 13:03
Én kialakítanám az új szobát, és flajánlanám neki a lehetőséget, hogy válasszon. Ha az újat választja, kap bele új bútorokat stb... Ha a régit, akkor oda kap új bútorokat. Mindenesetre meghagynám neki a választási lehetőséget!
5. renibaba25 (válaszként erre: 4. - Renibaba25)
2014. ápr. 2. 11:01
.. vagy még valami , a szobát meghagyjátok, és csak a bútorzatot cserélitek, igy jut is marad is...
2014. ápr. 2. 11:00
szia és gratula a tesóhoz... mi is épp most várjuk, amugy szerintem lehet szó szobaátadásról, szobacseréről, de akkor az uj szob akialakitásába vonjátok be a nagyot, milyen szinű legyen stb..nem hiszem hogy problémát okozna, és gondolom kellene is a csere, hizs ha jól tippelek ott még babás butorzat van, amit a nagy lassan amugy is kinőne, és nincs értelme még egy babás butorszetett venni
3. mereszger (válaszként erre: 1. - Desi77)
2014. ápr. 2. 10:53
Én meghagynám a saját szobáját, de ha mégis átköltöztetnétek inkább most tegyétek, hogy legyen ideje megszokni, és csak nagyon a "végén" rendezném be az új szobát, addigra a nagy valószínűleg már el is fogja felejteni, hogy az eredetileg az övé volt :) Ne érezze úgy, hogy bármit is a tesó miatt elvesztek tőle.
2. bancsa1981 (válaszként erre: 1. - Desi77)
2014. ápr. 2. 10:16
Szia! Szerintem hagyjátok meg neki a kis birodalmát, pont elég változás fogja őt érinteni. Szüksége lesz a stabil dolgokra, hogy biztonságban érezze magát.
2014. ápr. 2. 09:44
Kislányom másfel éves mùlt, a hùga ès közte pont két èv korkülönbsèg lesz. Abban szeretnèk tanácsot kèrni, illetve vèlemènyeket, hogy vajon mikènt hatna a nagyobbik tesóra, ha az ő jelenlegi babaszobàjàt megkapná a pici, ő meg kapna egy teljesen újat? Vagy jobb inkább öt nem bolygatni/ àt költöztetni , es a picinek kialakítani az uj szobát?! Kicsit tartok attól hogy tul sok lenne a vàltozas, ha meg a szobáját is elvennenk tőle... Koszi a válaszokat előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook