Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ceumed Baby Testápoló fórum

Ceumed Baby Testápoló (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 9. 21:56
Hú, már nem is tudom. Talán az első téli hónapokban kb 9 hós korában.
2014. ápr. 7. 21:22

Igen, megnéztem az összetevőket. Eddig ezt használtam és nagyon bevált, de ezek után.. Mi a francot használjak. Rendeltem már a Mannától babáknak való szappant és gánai shea vajat, de zek meg sem közelítették a hidrophilost. Te mit használsz ami bevált és az összetők is barátságosak?

Amúgy köszi, hogy szóltál.

5. Petra025 (válaszként erre: 4. - 096a6417bb)
2014. ápr. 2. 06:48
Ezzel a fürdetőkrémmel is be lehet kenni a baba testét, úgy mintha testápoló lenne. Nem tudom mennyi idős babáról van szó.
2014. ápr. 1. 21:54
^ba az újszülötti patikai krémfürdetővel fürdetem (Naturland hídrophilicum nonionicum) ! A gyerekorvos felírhatja ,és sokkal olcsóbb így! :D
2014. ápr. 1. 21:48
Hidrophilos- ha jól írom, patikában kapható -fürdetőkrém. Ezzel szoktam bekenni a gyerekeimet fürdés előtt is, de használható krémként is. Nekünk ez vált be, bár nem nagy területre terjed ki az ekcéma. Ezzel napjában többször is bekenegetem.
2014. ápr. 1. 21:06
Szia ,mi pont azt használjuk ekcémás a fiam,és bevált!
2014. ápr. 1. 21:04
Sziasztok! Tanácsot kérnék! Az egyik gyógyszerész ajánlotta ezt a márkát, de nem mertem még kipróbálni. Pedig valami nagyon kéne, mert egyelőre semmi nem használ a csöppöm száraz bőrére. Valaki már próbálkozott ezekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook