Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol ronthattam el? fórum

Hol ronthattam el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
170. legnano
2014. ápr. 17. 20:11
Biztos,hogy sok a teendő,ha jön a gyerek a családban,de ott van az Apa, aki úgyan úgy igényli,hogy törödjenek vele úgy, mint annak előtte.Az érzelmeket úgyan úgy életben kel tartani,mert ha hanyagoljuk akkor ellaposodik és csak hamu marad belőle.Be kel vonni az Apát mindenbe,hogy akarjon a közösség része lenni és nem egy kivülálló.Neked igenis kel kezdeményezni,hogy a szex ne maradjon el,mert akkor már kifelé kacsingatnak.Mindenkinek kel a símogatás,kedvesség az összebújás,úgy mint régen.Legyen macska természeted és dörgölőzz,hogy érezze kel neked.Légy mindig mosolygós,csinos,hogy akarjon.Tudom,hogy sok munka van egy nő vállán,de jobban bírjuk, mint a férfiak.Főzz olyan ételt, amit nagyon szeret, ez is a kedvesség egyik jele.A puszit adhatod mindig,mert az nincs az ágyhoz kötve,hogy csak ott szabad.Morogni, veszekedni tilos,mert vissza akarod kapni inkább nyelj egyet,ha nem esik jól amit csinál vagy amit mond.Élesztd fel a tüzet ami volt mielőtt meg lett a gyermeketek.
169. erikmano (válaszként erre: 168. - A0c1361e44)
2014. ápr. 9. 12:35

Azért azt gondolhatod,hogy nem 1 hete kezdtem el! Tudom,hogy én is ludas vagyok a dologban,de a párom is tett ezért,hogy idáig jutottunk. Én nem adom fel olyan könnyen,ami tőlem telik mindent megteszek.

Meg nem értem,hogy általában miért a nőknek jut eszébe az a gondolat,h baj van a házasságunkkal,kapcsolatunkkal....stb?!

168. a0c1361e44 (válaszként erre: 166. - Erikmano)
2014. ápr. 9. 06:21

Ezt már milyen régen el kellett volna kezdened!

Na minegy, ami késik az nem múlik.

Sok sikert!

167. c114183a1c (válaszként erre: 166. - Erikmano)
2014. ápr. 8. 22:43
Igen, azt hiszem én sem adnám fel oly könnyen, nehogy később magamat hibáztassam. Remélem, hogy jóra fordul minden és kap a férjed egy akkora maflást (átvitt értelemben), ami észhez téríti. :)
2014. ápr. 8. 21:56
Pedig ma mondtam neki,hogy elkísérem a szakemberhez,segítek neki bármiben,bármikor! Most próbálom arra rávenni,h legalább az esti meséket ő olvassa,vagy fürdesse Eriket,ő is igényli és vágyik az apja társaságára. Mi már Erikkel a Húsvétra készülünk,már tudja a kis locsoló versét-olyan cuki! A legjobban attól félek ha vissza megyek dolgozni,akkor,hogy fog gondoskodni Erikről,mivel fogja lekötni? Ez csúnya gondolat,de lehet fel se tudná öltöztetni! :( Ma mondtam a páromnak,h naponta csökkentenénk a játékidőt. Én sem szeretnék elválni,SŐT azon vagyok,hogy helyre hozzam a dolgokat,mert ha már menthetetlen lenne a helyzet,nem akarok,úgy Erik szemébe nézni,hogy nem tettem meg mindent a tőlem telhető módon.
165. c114183a1c (válaszként erre: 163. - Erikmano)
2014. ápr. 8. 21:30

Szeretném, ha nem értenél félre! Olvass vissza, én azt javasoltam, hogy ne válj rögtön, próbáld meg összeragasztani, ami széttört.

Viszont azt hiszem, mindenképpen jobban jár a Gyermeked, ha egyedül neveled boldogan, mintha házasságban, de boldogtalanul. A Gyerkőc milyen mintát fog majd látni? Apa nem törődik velünk, és ez így van jól. Mit fog átadni a saját családjának?


Valahogy észhez kellene téríteni a férjedet! És úgy mondom, tudom, mit jelent játéktól függővé válni! :( Nem fogod tudni egy könnyen kihozni ebből az állapotból! Sajnálom! :(

164. Krisz42 (válaszként erre: 163. - Erikmano)
2014. ápr. 8. 21:16
Én is elváltam 2 gyerekkel,de találtam olyan férfit,aki igazán szeret.Nagyon magasra tettem a mércét,mert nem akartam újra csalódni,szenvedni,de akadt olyan,aki megfelelt:)Sokkal jobb apja a gyerekeknek,mint a sajátjuk,ők is őt tekintik apjuknak,szeretik.A gyerek jobban megsínyli,ha az anyja boldogtalan,ráadásul rossz családképet visz tovább.Ne a te kudarcodnak fogd fel,nem kell azért szenvedned,mert szerinted a gyerekednek így lesz jó.Azt nem tudod így megadni neki,ami fontos-hogy boldog szülőket lásson,akikről sugárzik,hogy szeretik egymást-,de kiegyensúlyozottabb lesz,ha egyedül neveled és nem fogja azt gondolni,hogy a nők azért vannak,hogy kiszolgálják a férfit és ellássák a gyereket,mellesleg pedig a férfi azt csinálhat,amit akar,nincs otthon semmi dolga,felelőssége,stb.Nekem a gyerekeim sokkal boldogabbak voltak akkor is,mikor kettesben maradtam velük-ill.hármasban-,sokkal felszabadultabbak voltak velem együtt.Megszünt a nyomás,tudtunk viccelődni,élveztünk a közös programokat.Hidd el a gyereked nem fog szenvedni,egyszer felnő,te pedig ott álsz és bánni fogod,hogy mártír lettél,de az is lehet,hogy a férjed talál valakit és lelép,vagy te is beleszerethetsz valakibe,akkor már jobb egyedül,mint boldogtalanul.
163. erikmano (válaszként erre: 162. - Krisz42)
2014. ápr. 8. 20:35
Pont egy 1 éve besokalltam,ott álltam az ajtóba a gyerekkel,és a férjem sírt,hogy nem tud nélkülünk élni,szüksége van ránk! Én meg csomagoltam és maradtam! Hogy minek? Mert akkor még nagyon szerettem,most már kevésbé! Én elvált szülők gyereke vagyok,és nem akarom,h ugyan az legyen Erik is! Péntekre mozizást szerveztem.
162. Krisz42 (válaszként erre: 161. - Erikmano)
2014. ápr. 8. 19:00
Lehet,hogy későn reagálok,de kérdezd meg hogy te mikor tudsz kikapcsolódni és hogy ti ketten a gyerekkel miért vagytok,ha veletek nem foglalkozik?Tartozékok?Szerintem te nem rontottál el semmit,nem is kellene visszamenned hozzá,egyszerűen nem szeret,hiába igér meg mindent,ha nem a játék,akkor lesz más,lehet hogy egy másik nő.Hidd el,hogy van olyan férfi is,aki képes szeretni a gyerekkel együtt is,de nincs olyan,hogy rendbehozni,mert egyrészt megint lemondás okkal fog járni számodra és később újra meglesz a probléma.Gondold végig,hogy boldog tudnál-e lenni mellette úgy,hogy semmi tüske nem marad benned,hogy nem kell le mondanod semmiről.Ő már soha nem fog úgy nézni rád,mint élete szerelmére,nem lesztek fontosak neki érzelmi téren,ha változik nem azért teszi,mert szeret,hanem kényelmi szempontból.Az érzéseinken nem tudunk változtatni kényszerből sem,felesleges vele maradnod,ő egyébként is teljesen más felállást tart természetesnek és soha nem tudsz számítani rá,ha baj van.Nekem a férjem a nevelt gyerekeivel is sokat foglalkozik,pedig a Nagyfiam 18 éves.Nem csak a sajátja számít,nemhogy egyik sem,ahogy a tiédnek,plussz nem mindent nekem kellett csinálnom,mikor kicsi volt a legkisebb,sőt.Tehát ha ennyire nincs igénye rátok és csak akkor változna,ha "kényszerítve"van,magától nem érzi,hogy ez nem kapcsolat,akkor az régen rossz.Bocs,de nem menteni kell a kapcsolatot,mert nincs,hanem elválni,mert ennél egyedül is jobb és akkor még később találhatsz olyan férfit is,aki tényleg szeret.
161. erikmano (válaszként erre: 160. - C114183a1c)
2014. ápr. 8. 17:51
Gyerekkel kettesbe! Csak egy pár napra gondoltam. Mi még nem voltunk 3-ban sehol,még anyukánál se! Kicsit tájékozódtam a játékát iiletőne,tehát már valamennyire hozzá tudok szólni.
160. c114183a1c (válaszként erre: 158. - Erikmano)
2014. ápr. 7. 20:28
A gyerekkel ketten mentek vagy hármasban?
159. bdf78cc352 (válaszként erre: 152. - Erikmano)
2014. ápr. 7. 10:46
Még egyszer leírom, nem megy elsőre.
2014. ápr. 7. 10:46
Szerdán utazunk anyukámhoz! :) Utána meglátjuk,hogyan tovább.
157. c114183a1c (válaszként erre: 155. - Erikmano)
2014. ápr. 6. 22:22
Nem is hiszed, mennyire tudnak a Gyerkőcök alkalmazkodni. Most már csak egy kérdés van! Szeretnéd a házasságodat megmenteni, észhez téríteni a férjedet, illetve óvatosan úgy fogalmaznék, hogy mindezt megpróbálni vagy megfelel ez a szituáció, de akkor nincs miért topicot kiírni. Gondold át, és valamit higgy el nekem! A Gyerekek nincsenek porcelánból. :)
156. 25800e2d09 (válaszként erre: 155. - Erikmano)
2014. ápr. 6. 21:39
szerinted mi viseli meg jobban? ha idegen környezetben lesz vagy az ha belerokkansz lelkileg, idegileg a kapcsolatotokba?? nos úgy tűnik hogy a kedves urad olyannyira elfordult tőled hogy ezt már fújhatod. ha tetszik ha nem ő nem fog lépni. drasztikus lépés nélkül ugyanúgy a mocsárban fogsz csücsülni amíg el nem süllyedsz végleg. Ha már elsüllyedt a hajó nem a vizet kell próbálni kimerni hanem beszállni egy csónakba és menni... részben te süllyesztetted el a hajót de ezen már kár bánkódni...
2014. ápr. 6. 21:35
Csak attól félek,hogy megviselné Eriket,hogy nem otthon lenne,hanem egy idegen környezetben.
2014. ápr. 6. 19:35
Sehol...
153. c114183a1c (válaszként erre: 152. - Erikmano)
2014. ápr. 6. 18:54
Én azt mondom, egy baromi nagy pofánvágás kellene ennek a pasinak, akkor rájönne, hogy mi a fontosabb, a család vagy a játék. Fogd magatokat, kapd össze 1-2 hétre való cuccal és hagyd ott a férjedet egy időre. Ha észbe kap jó, ha nem, végy tőle érzékeny búcsút. Valóban igazsága vagyon annak, aki leírta, nem a bejárónője vagy.
2014. ápr. 6. 15:41

Azért nem teljesen úgy alakult a péntek,ahogy elterveztem. Megkérdeztem tőle,hogy mesélje el nekem,hogy jutottunk el idáig,miért olyan fontos az a játék. Elmondta,hogy nem igazán látja,hogy ez miért baj? Szerinte nem vagyok egyedül,ott van Erik és legyek vele,és ő csak úgy tud kikapcsolódni ha játszik.

Anyós: Nem jó a kapcsolatunk,nagyon nem! Amikor terhes lettem,nagyon bántó dolgokat mondott Erikre! Egyszer eljött hozzánk,azt mondta a babára,hogy érdekes-nem tudom mire értette. De bármikor jöhet,csak mindig más dolga van. Nőnapra kapott virágot Eriktől,azt mondta,h ezt temetőbe szokták vinni.

151. c114183a1c (válaszként erre: 150. - A0c1361e44)
2014. ápr. 6. 13:48
De már a gyerek előtt is játszott... Most viccen kívül, nagyon sokan lesznek játékfüggők. Biztos nem találkoztál még ilyennel. :(
150. a0c1361e44 (válaszként erre: 149. - C114183a1c)
2014. ápr. 6. 11:56

Igen, de ez már valaminek a következménye. Tehát ennek van előzménye, miért menekül a férj a játékba?

Ismerek én is olyan nőt, akinek csak a gyereke létezik és más senki. Egyedül is neveli a gyerekét, mert senki nem kíváncsi erre, amit csinál...

149. c114183a1c (válaszként erre: 148. - A0c1361e44)
2014. ápr. 6. 11:47
Ha visszaolvasol, láthatod, hogy amikor hazajön a párja, akkor nem velük foglalkozik, mert fáradt, hanem leül a számítógép elé játszani. Mondjuk ez függőséget is jelenthet. :(
148. a0c1361e44 (válaszként erre: 147. - C114183a1c)
2014. ápr. 6. 11:43
Én meg úgy látom, hogy a fórumindító miatt történik minden. Én is szeretem a gyerekemet, de nem üldözök el senkit magam mellől. Épp úgy fontos marad a férjem és mindenki.
147. c114183a1c (válaszként erre: 146. - A0c1361e44)
2014. ápr. 6. 11:39
Én nem így látom, hiszen akkor a barátnőjére sem hagyná. :) Nem tudom, szerinted ki a mindenki, akiket elüldözött. Én úgy vélem, inkább apuka zárta ki magát a családból, hogy milyen okból? Talán féltékenységből? Ki tudja...
146. a0c1361e44 (válaszként erre: 145. - C114183a1c)
2014. ápr. 6. 11:36
Nem tudhatjuk, de amiket ír a fórumindító, abból az derül ki, hogy ő üldöz el mindenkit maga mellől, mert csak ő és a gyerek létezik és nem fér bele senki más. Sem férj, sem anyós, se más. Ez nagyon gáz szerintem...
145. c114183a1c (válaszként erre: 144. - A0c1361e44)
2014. ápr. 6. 11:31
Ki tudja, hogy állnak anyósék a gyerekhez. Nem tudhatjuk. Lásd másik topic...
144. a0c1361e44 (válaszként erre: 141. - Erikmano)
2014. ápr. 6. 11:17
Anyós inkább nem. Na ez is elég érdekes hozzáállás a férjedhez...
143. c114183a1c (válaszként erre: 141. - Erikmano)
2014. ápr. 6. 10:41
Elmeséled nekünk, hogy mi volt? Hogy alakult a péntek estétek?
142. erikmano (válaszként erre: 135. - Banyaci)
2014. ápr. 4. 16:28
Egyáltalán nem,jó persze játszott,de módjával!
2014. ápr. 4. 16:28
Köszi nektek! Csak az esti bébicsőzködés lesz,amíg vacsizunk! Anyukám messze lakik,anyós-inkább nem! Barátnőm lesz nálunk! Meg Erik még soha nem aludt máshol. Most leszünk először távol egymástól,nem tudom,hogy fogja viselni! :(
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook