Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett vörös hajhoz (pirosasvörös), egy vöröses tónusú szemöldök illene? (középbarnás, kissé szürkés az eredeti) fórum

Festett vörös hajhoz (pirosasvörös), egy vöröses tónusú szemöldök illene? (középbarnás, kissé szürkés az eredeti) (tudásbázis kérdés)


6. Annie1130 (válaszként erre: 5. - Gribedli***)
2014. ápr. 2. 12:10
Persze én sem úgy gondoltam, hogy ha a haj kék, vagy lila, vagy ciklámen, akkor a szemöldöknek is olyan színűnek kell lenni. :) Húh, belegondoltam...az durva is lenne! Viszont ha vörös a haj, akkor vöröses árnyalatú szemöldök "dukál" hozzá. Nekem amikor pirosas vörös volt a hajam, pirosas vörösből és középbarnából volt kikeverve a szemöldökömre a festék. Egy picit megcsillant az adott árnyalatban... A kulcs mindig a "jó ízlés határán" belül van.
5. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2014. ápr. 2. 09:59
Pl kek is lehet? :))) megoli az arc harmoniajat ha kek hajhoz valaki kek es nem szurke szemoldokot valaszt
4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Handbalsam)
2014. ápr. 2. 09:58
Vilagos rozsdabarna illik hozza. A Termeszetes voroseknek sem minden esetben voros a szemoldokuk. Az egyik lanyom voros es neki minden mas szore (szempilla, szemoldok is) szoke. Szoval nem orok szabaly, hogy mindig egyforma legyen, de igaz, hogy ha nagyon elut, akkor illuziorombolo (szoke hajhoz fekete szemoldok). Viszont a rozsdabarna szemoldok teljesen oke a voros hajhoz:)
2014. ápr. 2. 08:39

Isten ments, hogy olyan legyen a szemöldököd, mit a hajad!

Az ún. divatszínekre az előttem szóló szabály nem igaz. (tehát nem kell rikító piros, sárgásvörös, elég ijesztő tud ám lenni)

Ha sötétnek találod a szemöldöködet a hajadhoz, akkor világosíts rajta, de mindenképpen természetes árnyalattal.

2014. ápr. 1. 18:36
Szia! Elvileg az a "szabály", hogy amilyen színű a haj, olyan színű legyen a szemöldök is.
2014. ápr. 1. 18:28
Festett vörös hajhoz (pirosasvörös), egy vöröses tónusú szemöldök illene? (középbarnás, kissé szürkés az eredeti)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook