Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan segít az INOFOLIC a teherbeesésben? Mire hat? fórum

Hogyan segít az INOFOLIC a teherbeesésben? Mire hat? (tudásbázis kérdés)


11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - 848af36cf9)
2014. jún. 7. 22:43
azt hogy érted, hogy az inzulin férfihormon??? Ez szerintem tök hülyeség!
2014. jún. 7. 21:00

Az inofolicot lehet helyettesíteni sokkal olcsóbb myo-inozittal, ami ugyanaz.

Úgy hat a peteérésre, hogy érzékenyebbé teszi az inzulinérzékelő receptorokat, ezáltal kevesebb inzulin termelődik. Mivel az inzulin férfihormon hátráltatja a peteérést. Tehát ha csökken akkor a petérés rendeződhet.

De ha vkinek nincs ir-e akkor felesleges használni, akkor barátcserjét érdemes szedni, napi 2x2-t.

De igazából az inozit diéta nélkül nem sokat ér.

9. yzzi (válaszként erre: 5. - Numma)
2014. ápr. 7. 19:20

Amióta kapható Magyarországon az Inofolic mindenkinek ezt ajánlják az endokrinológusok is és a meddőségi központokban is. Hogy mennyit segít az jó kérdés, megoszlanak a vélemények.

Én 3 hónapja szedem napi 2 tasakot. És semmi változást nem vettem észre. Sőt a petesejtek minőségén sem javított, kevesebb is lett és az embriók sem lettek olyan szépek mint Inofolic nélkül.

8. sziszike24 (válaszként erre: 7. - Sziszike24)
2014. ápr. 6. 16:04
TEherbeeséshez!!!
2014. ápr. 6. 16:02
Valami jó tippet vagy gyógyszert ajánljatok már nekem légyszike valaki előre is Köszi!!!💋
6. 4bd4c70f56 (válaszként erre: 5. - Numma)
2014. ápr. 5. 14:16
Kíváncsi vagyok mit mond. Nekem ajánlotta a doki, de különösebben semmit nem mondott csak annyit hogy segíthet a teherbeesésben, de azt hogy hogyan, vagy mire hat, semmit nem mondott.
2014. ápr. 2. 21:57

Sziasztok.

Én most bukkantam rá erre a készítményre.

Április 30án megyek magán endo dokihoz. Vannak már terheléses eredményeim,amik nem a legjobbak. :( Kíváncsi leszek mit mondd rá.

IR és IGT gyanú :(

Meg fogom tőle kérdezni az Inofolicot.

4. ezustpike (válaszként erre: 3. - Annadi)
2014. ápr. 1. 15:52
Én hasonló cipőben járok és nekem is most állították le a MET-et. Az Inofolicot kaptam napi 2 tasakkal. 2 hónap múlva kontroll - az endokrinológus szerint jótékony hatással LEHET az IR-re.
2014. ápr. 1. 15:14
Jaj de örülök ennek a kérdésnek. Nekem PCO-m van és Merckformint szedtem rá (vagyis az inzulinrezisztenciára), de a nőgyógyászom mondta, hogy most ezt adják helyette, de soha nem hallottam még róla? Szedte már valaki PCO-ra? És csak ennyit tud, hogy a petesejtet javítja?
2014. ápr. 1. 14:57
A petesejtek minőségét javítja. Endokrin orvos mondta.
2014. ápr. 1. 14:56
Sziasztok! Ti tudjátok, hogy hogyan segít a teherbeesésben az INOFOLIC? Mire hat? Hogyan segít? Peteérést is segíti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook