Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik a legjobb társkereső oldal? fórum

Melyik a legjobb társkereső oldal? (beszélgetős fórum)


1 2
43. moonlight13 (válaszként erre: 42. - Eduardobr61)
2017. máj. 31. 19:46
Hogy micsoda? Meg sem lehet nyitni az oldalt.
2017. máj. 31. 02:03
Azt javaslom [link] megfeleljenek az új emberek az interneten
41. moonlight13 (válaszként erre: 40. - Boldogságkereső35)
2014. okt. 9. 06:54
Köszi, azt hiszem, annyi energiám nincs, hogy személyesen társalogjak velük. :)
40. Boldogságkereső35 (válaszként erre: 39. - Moonlight13)
2014. okt. 8. 15:43
Nem tudom, ez jó kérdés. Az biztos, hogy elég diszkrétek, s az iroda sem az az átlagos kategória. Ha bemész személyesen, tulajdonképpen bármiről beszélhetsz, kérdezhetsz, mindezt kellemes keretek között, egyfajta hangulattal fűszerezve.
39. moonlight13 (válaszként erre: 38. - Boldogságkereső35)
2014. szept. 15. 22:34
Köszi, aranyos vagy! De miért nem tették fel egyből a listát?
38. Boldogságkereső35 (válaszként erre: 37. - Moonlight13)
2014. szept. 15. 17:20
Küldjél nekik emailt, és küldenek Neked árlistát. Ezzel még nem regisztrálsz, csak érdeklődsz.:-)
2014. szept. 4. 22:24
Megnéztem én is, de árakat nem látok sehol.
36. 3da8f53e4a (válaszként erre: 33. - Sunshine girl)
2014. ápr. 2. 18:47
..na, hogy sikerült a kirándulás?
2014. ápr. 1. 20:22
a pasik nem kimondottan a kisbabas anyukakra buknak, aki mellett van meg egy masik is
34. elbb (válaszként erre: 33. - Sunshine girl)
2014. ápr. 1. 20:13

Nyuszóka, a társkereső azért társkereső, mert az emberek társat keresnek, nem kirándulópajtást. A holnapi nap a pofavizit lesz, és magyarázhatod itt a bizonyítványod, a pasi csak lecsekkol. És ne mondd, hogy a mi értékrendünkkel van a gond. Én pl kapásból nem állok össze olyannal, aki olyan simlis mint a te tegnap szűrét kitett exed.

Erről ennyit.

2014. ápr. 1. 18:35

Aki elsőre rám írt azzal azóta beszélgetek...

Eddig nem nyomult és semmiről nem beszéltünk csak az ételekről és az autókról. Nincs ebbe semmi rossz, mert csak beszélgetni szerettem volna. Holnap megyünk kirándulni. Nem étterembe, nem virággal a kezembe, nem kerül pénzbe, nem randi.


Elég fura, ha ez valaki számára lehetetlennek látszik, mert akkor kismamaként nem bennem van a hiba és nem engem kellene könnyű vérűnek gondolni, mert tuti valaki fejébe megfordult. Azzal van a gond, ha valaki egyből többre gondol. Gratulálok a mai világnak!!!

Kinek nem inge...

32. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Sunshine girl)
2014. márc. 31. 21:15
Ma raktad ki a szűrét, és máris társkeresőre akarsz felmenni? Pocakodban egy gyerekkel? Hát inkább nem mondok semmit!
31. megi04
2014. márc. 31. 17:32
Ááá...csak álmodom...mingyá' felébredek...
30. 3da8f53e4a (válaszként erre: 29. - C4851bb5de)
2014. márc. 31. 17:24

..én is.

Bármelyik társkeri oldalra is regizel be,mindig megfognak találni a balfék pasik is. A rendes, normális férfiak nagyon ritkák - hamar ráunnak, mikor egy sorozat olyan nőbe botlanak, akikről kiderül, hogy miért vannak és mire hajtanak...

Ezek a férfiak hamar lelépnek, időpazarlás számukra az ottlét.


Honfoglalóz, játsszál, keress a gyerkőcödnek kézműves játékokat, vagy bármit... de még ne keresgélj.


Beszélgetni itt is tudsz, vagy elfoglalni magadat... de ha mégis ch6telésre vágysz: [link]

29. c4851bb5de (válaszként erre: 25. - Sunshine girl)
2014. márc. 31. 16:55
Szerintem most sérülékeny vagy és belesétálhatsz bármilyen "csapdába" is,. Én óvatosságra intenélek.
28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Sunshine girl)
2014. márc. 31. 15:11

Esetleg tanulás? Annál jobb, hasznosabb figyelem elterelést nem igazán tudok elképzelni, ha más nem köt le.

Munka után hétköznap is kirándulj nagyokat a kislányoddal, az utazások a játszótéri, játszóházi beszélgetések más anyukákkal, apukákkal, nagyszülőkkel, elterelhetik a figyelmedet a férjed hiányáról. Elfáradtok kellemesen és beájultok az ágyba. Esetleg járj kismama tornára. A szexel én nem szívesen próbálkoznék, egy esetleges fertőzés miatt, vagy ha gumival védekeztek nem biztos úgy fog vigyázni rátok, mint aki a baba édesapja, hiszen egy idegent érzelmi szálak nem fűzik a magzathoz.

27. Sunshine girl (válaszként erre: 26. - Ficánka5)
2014. márc. 31. 14:57

A gond, hogy nem kötnek le a filmek, ha egyedül kell néznem.

Olvasni nem szeretek így marad valami más.

26. Ficánka5 (válaszként erre: 25. - Sunshine girl)
2014. márc. 31. 14:47
Én egyelőre biztos, hogy inkább az utóbbit választanám, miközben hallgatom a kislányom egészséges szuszogását, ha már nincs más elgondolásod az értelmes, akár léleképítő időtöltésről. Olvasás, pl.? Vagy zene? Egy jó film keresése, nézése?
25. Sunshine girl (válaszként erre: 24. - Ficánka5)
2014. márc. 31. 14:40

Ismerkedni attól még lehet és barátkozni. Nem egyből férjet keresek magamnak, mert isten őrizz, hogy valaha férjhez menjek. Bár a fehér ruha igen csini :)


Csak mondjuk éjjel mikor már este 8-kor alszik a kislányom és én 1 órakor is ébren vagyok jó lenne valakivel csevegni. vagy visszatérek a jó öreg honfoglalóra és játszok és játszok :)

2014. márc. 31. 14:35

Az Enissa hsz-ének nem ez volt a lényege, hanem az, hogy 2 gyermekes édesanyaként nem azonnali cserére

illenék gondolni, hanem a gyermekeidre!!


Ha elmondod az igazat mire számítasz? Ki kezd veled? Ha nem, akkor már eleve hazugságon alapuló kapcsolattól mit várhatsz?? Max olyat, amilyen most is volt. Szóval ami a lényeg, megfontoltabban kellene kezelned az életet!!

23. Sunshine girl (válaszként erre: 22. - 9b10f3d7ff)
2014. márc. 31. 14:30

Köszönöm.


Hát tudod... nem hiányzik, hogy egyszer rendőrök kopogjanak az ajtómon. Ő ide vissza már nem jön, mert nem fogadom vissza. Biztos megbánja 1-2 döntését, pláne, mert fiam lesz és fiút szeretett volna, de vannak dolgok amiket nem tudok tolerálni és a drog, alkohol (igaz ez nem játszik) és bűnözés is ide tartozik. Legyen az bármilyen nemű lopás, csalás, testi sértés. Reggel tudta jól, hogy fogok erre reagálni mégis a másik utat választotta. Könnyebb így pénzhez jutni, mint megdolgozni érte... ez volt a válasz... Hát akkor hajrá..

2014. márc. 31. 14:20

"A flört is megteszi csak ne érezzem magam egyedül és így a kislányom sem készül ki, h mindig másokkal találkozgatok amíg őt mondjuk lepasszolom.... :s"


Ma szakítottál, kicsit elhamarkodottnak tartom, az azonnali társ, vagy partner keresést. Ha esetleg a párod változna, akkor milyen bizalom lenne köztetek ezek után?


Megértelek, hogy csalódott vagy, de most elsősorban anya vagy, egy cuki kislány, és egy fejlődő kis élet Édesanyja a pocakodban. Mivel nem ők kérték az életet, felelős vagy értük. Én nő vagyok, nem tudhatom egy pasi, hogy érez, de egy más babájával gömbölyödő nőért nem igazán tudom elképzelni, hogy tolongani fognak.


Majd amikor megszülsz, a hormonok is helyre állnak, kezdj akkor ismerkedni. Igaz szokták mondani vak tyúk is talál szemet. :)


Remélem megtalálod a számításodat az életben, úgy, hogy a gyerekek sem látják ennek kárát!

2014. márc. 31. 14:04
[link] ez tényleg NAGYON JÓ oldal!!!!!! Én nem csalódtam legalábbis
2014. márc. 31. 14:03
2014. márc. 31. 14:02
Különben itt is van tárkereső oldal, meg randi oldal, itt látom a fejlécen miközben írok...meg párkereső oldal.... nézd meg, hátha.
2014. márc. 31. 14:01
Köszike
2014. márc. 31. 14:00
igen, láttam, GRATULÁLOK!!! :))))) Szívből
16. Sunshine girl (válaszként erre: 15. - 9df84046da)
2014. márc. 31. 13:59
Lassan kettő :)
15. 9df84046da (válaszként erre: 13. - Sunshine girl)
2014. márc. 31. 13:55
Nagyon sajnálom, de van 2 gyermeked, így az életed mégsem üres, hanem gyönyörű!!!
2014. márc. 31. 13:54
Látom Sunshine girl vannak itt fényképeid, hátha itt találod meg azt a férfit...nem lehet tudni, nekem ma vagy 30 levelem jött :D Hajrá! Drukkolok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook