Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menzesz félidőben fórum

Menzesz félidőben (beszélgetős fórum)


2014. márc. 31. 17:40
Sok minden okozhatja, de főleg stressz, megváltozott életmód,megerőltetés. Szerintem addig ne aggódj amíg a következő két menszesz rendben lesz. Nekem is volt már ilyen, szerencsére semmi bajom nem volt,nem lett. A legjobb ha addig nem olvasol semmit ezzel kapcsolatban a neten, mert hajlamos az ember a legrosszabbra gondolni.
2014. márc. 31. 17:34
Szia!Köszi a választ!A tegnapi váratlan vérzés mára elmult,barnás váladék formában,hát tényleg nem tudom,most ez mi lehetett,mert mint irtam tegnap,ilyent még nem tapasztaltam,azt hiszem várok,ha más nem történik,a következő rend szerinti (rendszertelen)menzeszig!Köszi a linket,hasznos infó!
2. 0052fe96cc (válaszként erre: 1. - Badisné)
2014. márc. 31. 11:34

Szia!

Nekem még nagyon régen volt ilyen, amikor még nem szedtem fogamzásgátlót, hogy a ciklus közepén pár napig tartó pecsételő vérzésem volt.

Én is megijedtem, elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgált és azt mondta hogy ez normális, semmi bajom sincs.


[link]


Itt leírják részletesen, de azért nem árt elmenni a dokihoz, nehogy valami baj legyen.

2014. márc. 30. 23:07
Sziasztok! Eddig csak böngésztem a különböző témákban, olvastam sok hasznos információt, de most hirtelen nekem is problémám akadt, és gondoltam megpróbálom itt, talán valaki tud segíteni,volt ilyen helyzetben! A menzeszem nem volt soha rendszeresnek mondható, de valahogy mindig megjött, de többnyire késéssel, nálam inkábba 40 körüli ciklus a jellemző. Ma váratlanul 16 nap után vérzés jelentkezett, úgy megijedtem, hogy most ez mi ilyenkor, köztes vérzés nálam nem volt soha, panaszom nincs, nem görcsölök, remélem nincs semmi baj! Ha valakinek van ilyen esetben tapasztalata, kérem írja meg! Köszönöm szépen!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook