Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata hysteroscopiás méhpolip eltávolításról? fórum

Van valakinek tapasztalata hysteroscopiás méhpolip eltávolításról? (tudásbázis kérdés)


7. aniko8888 (válaszként erre: 5. - Inta)
2014. ápr. 2. 18:18
Ma voltam egy másik dokinál, akinek elmondtam a panaszom. Nem talált sem cisztát, sem miómát, ezért hormonális vizsgálatot javasolt. Most melyiknek higyjek ? Hogy menjek így műtétre ? Döntsön a harmadik ? Annak elmondjam, hogy eddig mit mondott az előző két orvos ?
6. aniko8888 (válaszként erre: 5. - Inta)
2014. márc. 31. 22:50
köszönöm a biztatást :)
5. inta (válaszként erre: 4. - Aniko8888)
2014. márc. 31. 22:30

Szívesen. Ne rettegj előre, félelmetesnek tűnik, de azért nem olyan borzasztó - és gondolom, szükséges.

Kalappal!

4. aniko8888 (válaszként erre: 3. - Inta)
2014. márc. 31. 22:18
Köszi ! Jó olvasni a tapasztalatokat. köszönöm '
3. inta (válaszként erre: 2. - Inta)
2014. márc. 31. 21:35
A HSG-t emiatt elhalasztották.
2. inta
2014. márc. 31. 21:35

Szia!

Nekem volt ilyen - vagy hasonló - műtétem, azt mondták, polip vagy mióma.

HSG-nek indult ugyan a vizsgálat, de mivel meddőségi vizsgálat volt, azt mondta az orvos, ha már ott van, méhtükrözést is csinál, eközben vette észre és távolította el a miómát, polipot, valamit.


Altatásban (kábításban) végezték, enyhe hasfájásom volt utána, még délután hazamehettem. Nem volt semmi különös, még csak a ciklusomat sem borította fel.


A doktornőt nem ismerem.

2014. márc. 30. 22:41

Sziasztok !


Tapasztalatokat szeretnék a hysteroskópiás méhpolip eltávolításról és dr. Rigó Barbara doktornőről !


Nagyon rettegek a műtéttől !!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook