Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel segíthetném elő a szempillám gyorsabb növekedését? fórum

Mivel segíthetném elő a szempillám gyorsabb növekedését? (tudásbázis kérdés)


8. Adriiiii (válaszként erre: 4. - Pasionella)
2014. márc. 30. 18:14
mivel szemüveges vagyok, útban volt.... sajnos a kitépkedés volt az egyedüli módszer arra, h megszabaduljak tőle...tanácsot kértem... ;)
7. csgybzs (válaszként erre: 1. - Adriiiii)
2014. márc. 30. 14:04

Én a vazelinre esküszöm. Ápol, erősít, növeszt. Én nagyon szeretem. Majdnem minden este bekenem. Ujjbegyedre kensz egy picit és nyitott szemmel rápislogsz az ujjadra, mintha spiráloznád. Nem csíp, nem zavaró.

Én mostanában már alig spirálozok.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Adriiiii)
2014. márc. 30. 11:27
Egyesével kitépkedted? :O
5. 419d3a90bd (válaszként erre: 1. - Adriiiii)
2014. márc. 30. 08:12

Erről tudok még a ricinuson kívül:

Vichy Liftactiv Serum 10 Szempilla és Szemkörnyékápoló

2014. márc. 30. 07:36
Bakker nem birtad elviseln... az egyesevel kitepkedes az egyeduli modszer arra h megszabadulj tole?
2014. márc. 30. 07:20
Én is a ricinusról hallottam jót, a haj növekedését is elősegíti.
2014. márc. 30. 07:16

Ricinusolajjal próbálkozhatsz, fültisztító pálcikával fel tudod vinni esténként, törekedj arra hogy tövekre is kerüljön.

Bár nekem nem volt ilyen problémám szerencsére, de a meglévő szempilláimon segített azt vettem észre, de az is lehet placebo hatás volt, mert ugye csak nekem tűnt fel a változás:)

2014. márc. 30. 06:56

Aki már járt hasonlóan mint én, kérem segítsen :)!

Pár hete rakattam fel 3D-s műszempillát, de nem bírtam elviselni, ezért egyesével kitépkedtem, így alig maradt szempillám. Ami van az is olyan kicsi, hogyha kispirálozom nem is látszik. Valami csodaszer nevére vagy vmi jó kis házi dologra gondoltam amivel villám gyorsan visszanő :)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook