Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság ügyfélszolgálati telefonszáma? fórum

Mi a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság ügyfélszolgálati telefonszáma? (tudásbázis kérdés)

2014. ápr. 3. 21:25
sziasztok nagyon szépen köszi a segitséget mindenkinek megtaláltam én is az elérhetőséget és el is rendeződött a dolog
2014. márc. 30. 11:17

Lehet hogy már valaki ellőte ezt a megoldást mert nem olvastam végig, de:


NFH:

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság a hétvégén is lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyasztók esetleges problémáikra szakemberek segítségével találjanak megoldás fogyasztóvédelmi kérdések felmerülése esetén.

A 2011. februárjától péntek délután és vasárnap este között (P: 14-18, SZ: 10-18, V: 10-18) hívható telefonszám: 06-30-9-634-767

A telefonszám pénteken 14.00 órától 18.00 óráig szombaton és vasárnap pedig 10.00 órától 18.00 óráig érhetők el.

Egyéb időpontban ezen a telefonszámon nem fogadunk hívásokat.A megadott telefonszám nem emeltdíjas,

normál mobil díjszabású telefonszámok.

Hatósági Tanácsadó Irodák:

Budapest Főváros Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Felügyelőség:+36 1 450 2598 Ügyfélszolgálati telószáma.

2014. márc. 30. 11:09
Köszi mindenki segitségét sikerűl az infokat kideríteni no irhatok egy busás levelet de sebaj hétha méltatnak arra hogy még válaszoljanak is+ még a doloogból sikeresen másszak ki.
2014. márc. 30. 10:39
Nekem is garanciáis ügy lenne mert a megvásrolt termékhez nem adtak garanciajegyet pedig áruházba vettem gar jegyet nem tettek a dobozába az árát nem adják vissza pedug meg van a blokkom mondván a vevőszolgálatos " nincs magának arra a pénzeóre szüksége 30000 ft volt garanciajegy és használati utasítás nuncs a dobozba no sztm azt a hwlyszinen ellenőrizniűk kellet volna h meg van e.?
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2014. márc. 30. 07:47

Mi történt? Hátha itt előbb tud valaki tanácsot adni.

Egyébként meg azt fogják mondani, hogy írd le a panaszod, mert írásban kérik. Mindenhol ezt mondják.

4. Regin_a (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2014. márc. 30. 07:38

Peóbáltad a Gzglit kérdezni?/Próbáltad, Guglit

helyesen

2014. márc. 30. 07:37

Peóbáltad a Gzglit kérdezni?

Mert én kettőböl megtaláltam az útmutatása szerint

[link]


De ne erőlködj telefonon, még írásban is nehezen segitenek érdemben

Keress rá a te témádra vonatkozó trv-re és azzal érvelj inkább


Én most kezdek vívni egy bizonyos garanciális ügyben és a fogyvédő sehol nincs tanácsban

2014. márc. 29. 21:58
Sziasztok Pesten lakom és azlenne a kérdésem tudja e valaki a fogyasztóvédeli főfelügyelőség Panaszvonalának elérhetőségét fontos lenne köszi előre is a honlapujukon nem találtam tefonszámozt megirni a gondomat pedig enyhénszólva szövevényes bonyolukt dolog és tanácsot szeretnék kkérni tőlük
2014. márc. 29. 21:54
Fogyasztóvédelem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook