Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy zajlik egy Lidl állásinterjú? fórum

Hogy zajlik egy Lidl állásinterjú? (tudásbázis kérdés)

10. krém
2015. aug. 4. 04:41

Sziasztok

A Békéscsabai Lidlről valaki tud használható dolgot mondani?

2015. júl. 31. 11:51
Sziasztok! Békéscsabai Lidl-ben dolgozik valaki?
2014. márc. 30. 11:58

Köszönöm a válaszokat. Hát nem általános az eljárás ahogy elnézem.


Mára, fél10re lettem behívva.

Egy fiatal úriember egyesével hívott be mindenkit. Hát mikor mentem, akkor voltak, bent, aztán ahogy végeztek behívott engem is. Minden kérdésemre felelt. Egy héten belül hív, vagy emailezik.

Ja és ez a területi képviselő volt, még a vezető helyettes is éppen kasszázott.


Nekem csak ker.érettségim van, de nem hiszem, hogy rám esne majd a választásuk. Minden esetre a fizetés, amit alapba kiírnak kevés. Juttatásokkal együtt meg túlóra stb esetleg sikerül összekaparni 75ezret.


No mindegy, azért még ha valaki szeretné megosztani a tapasztalait, akkor azt szívesen olvasnám. Hátha kicsit tudunk segíteni egymásnak :)


Még egy kiegészítés, hogy nekem pl semmit nem kellett írni, kitölteni.

2014. márc. 30. 10:18

Én már elég rég voltam, úgy 6 éve.

Akkor én voltam ott és még egy jelentkező, illetve a műszakvezető. A műszak vezető elmondta, hogy 8 órásba senkit nem vesznek fel, csak 6 órásba, ami majd később lehet 8 órás, ha elégedettek a dolgozóval. Ki kellett töltenünk egy nyomtatványt, majd vége is lett. Nem vettek fel.

Igaz, elmondták, hogy csak abban az esetben vesznek fel, ha nem jelentkezik egy kereskedelmi végzettségű ember. Ez mindig meglep. Bankba jó vagyok, de CBA-ba, lidlbe és társaiba nem.

6. 6634c2bc48 (válaszként erre: 4. - E022bedc06)
2014. márc. 30. 08:19

Szia! Köszönöm szépen a választ. Hát ez így elég gáz. Igazából szemetebb, mint a pennynél. Ott legalább előre elmondják, hogy nem fizetnek, csak dolgoztatnak... Nekem még oda van tapasztalatom, de egyből mondták, hogy nem a napi óraszám számít, hanem a heti (oda is 6órás eladó-pénztárost kerestek). Meg előre szóltak, hogy nem szeretnek túlórát fizetni, úgyhogy majd szabadnapba kiadják, de az a baj, hogy a meglévő dolgozók is hetek óta nem kaptak szabadságot... Ez a bérezés meg aljasság, meg fel lehetne őket simán dobni. Bár ki az, aki ha munkához jut még maga alá is pakol... :(

Még egyszer köszi az infót!

5. Cilumiluci (válaszként erre: 4. - E022bedc06)
2014. márc. 29. 21:44
Ezek bolondok :)Tiszta kizsákmányolás,felejtős.
2014. márc. 29. 21:38

Szia. Nem rég voltam a Lidl-ben egy interjúra, pont elég is volt belőle ennyi :)


A boltvezető és a területi vezető "interjúztattak", ami abból állt, hogy 15 percig a saját vállukat veregették, hogy Ők milyen okosak, ügyesek, illetve milyen nagy emberek, stb. Mikor ezt elmondták, megkérdezték, hogy van-e kérdésem? Mondtam, hogy jó lenne, ha a munkakörről is mondanának valamit azért. Akkor kérdezgettek, hogy mit gondolok, mik a reggeli teendők a bolt nyitása előtt? Mit kell csinálni, illetve hogy kell kasszázni?

Ami a honlapon van bér írva, az nem annyi valójában. Első fél évben már nem is tudom mennyit kapok bruttóban, de 68 körül jön ki nettóra, aztán fél év után emelik meg kicsit, és ami bruttó 120 van a honlapon, azt 1,5 év elteltével kapja meg a dolgozó (ha kibírja a 1,5 évet:) ). És a cafetéria is így növekszik, időarányosan.

Illetve kérdezték, hogy mennyire okoz gondot, hogy ha napi 6 órába vagyok beírva pl délután 2-ig, és 2-kor szólnak, hogy bent kell maradni este fél 10-ig? Mondtam, hogy az eléggé nagyon zavarna:) Nem az, hogy bent kell maradni, hanem ha akkor közlik, és mondjuk lenne dolgom. Illetve a beosztás is kb naponta változik, hát ezt már meg sem kérdezték, hogy mit szólnék hozzá, mert látták a fejemen, hogy mi a véleményem:D

Ez egy pénteki napon volt januárban, és mondták, hogy hétfőn értesítenek vagy e-mailen, vagy telefonon. Biztos eltévedt az e-mail, mert azóta sem kaptam választ :D

2014. márc. 29. 20:08
részmunkaidős (6órás) eladó-pénztáros munkakörre.
2014. márc. 29. 20:07
Sziasztok! az érdekelne, hogy Lidl-ben hogyan is néz ki egy állásinterjú. Mire lehet nagyjából számítani, Köszi!
2014. márc. 29. 20:06
Volt valaki mostanában Lidl állásinterjún? Kérdezni szeretnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook