Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyplasztikát támogatja a TB, ha indokolt lenne elvégezni? fórum

Hüvelyplasztikát támogatja a TB, ha indokolt lenne elvégezni? (tudásbázis kérdés)


17. dcat (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2014. máj. 1. 08:32

Sziasztok !


Egy friss élmény : 4 gyerkőc után / 3sima szülés ,1 császár / úgy éreztem nekem is meg kell csináltatnom ezt a műtétet . Párommal való együttlét és egyéb diszkomfort érzés miatt szántam rá magam . Kerestem klinikák közt ,többnyire fizetős ajánlatokat dobott ki a kereső. Úgy gondoltam megbeszélem ezt a nőgyógyászommal ,meg tudja-e csinálni és nem csak elméletben van fogalma róla. Hát persze,hogy meg . Tegnap történt a műtét , altatásban /mivel Lidocain érzékeny vagyok ,de nem bánom ,hogy altattak / . Kb. 20 percet voltam bent , a szobában ébredtem . Kellemesnek nem mondhatnám az érzést most még ,de kíváncsian várom az eredményt . 4 hétig nincs házasélet,utána is óvatosan ,ha szűk lenne a méret ,megoldjuk azt is . A TB fizeti a műtétet ,én a dokinak adtam külön pénzt ,mert nekem sokat jelentett ez az operáció. :)

16. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2014. márc. 30. 17:53
Esetleg intimtorna nem segítene?
15. grizus
2014. márc. 30. 03:48
Te miről beszélsz, a gátvarrásról? Azt természetesen igen.
14. kékibolya23 (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2014. márc. 29. 22:29
A hüvelyplasztikát szerintem támogatja.A kisajakplasztikát nem támogatta mert az szépészeti beavatkozásnak számított,annak ellenére hogy akkora volt hogy becsípte a cippzár.
13. Kolibri (válaszként erre: 12. - Borrdi78)
2014. márc. 29. 19:57
Szerencsere ez mar regen volt : )
12. Borrdi78 (válaszként erre: 10. - Kolibri)
2014. márc. 29. 19:09
:( sajnalom!
2014. márc. 29. 18:28
Koszonom a valaszokat.
10. Kolibri (válaszként erre: 6. - Zsazsanéni)
2014. márc. 29. 18:27
Pont ez az,hogy sajnos sok mulik azon,hogy az orvos,hogyan varrja ossze a vagast. En a masodik szulesem utan 8 honapig szenvedtem a gatsebemmel, mikor vegre leszakadt valami "nyulvany", amitol addig idonkent ulni sem tudtam. Sokszor verezgetett is, a hazaseletet inkabb nem is emlitem. A nogyogyasz annyit mondott ra,hogy a kovetkezo szulesnel majd szepen meg lehet csinalni. Szerencsere magatol kijott az a valami.
2014. márc. 29. 18:21
Koszonom a valaszokat.
8. Kolibri (válaszként erre: 7. - Borrdi78)
2014. márc. 29. 18:20
Igaz, nem ez a lenyege a kerdesnek, hogy ikrek vagy sem, de ettol meg igy volt kerek a tortenet...
7. Borrdi78 (válaszként erre: 6. - Zsazsanéni)
2014. márc. 29. 16:19
Igrn, ezzel abszolut egyetertek, csak annyi, h azt nem ertem, h hogy jon ide, h ikrek... Egy gyerek is tud "nagyobb galibat" okozni sztem. En sem tudom a sajat boromon, mert szinten csaszaros voltam.
6. zsazsanéni (válaszként erre: 5. - Borrdi78)
2014. márc. 29. 16:12
Felénk az orvos mikor varja össze akkor összébb veszi.A barátnőmnek is összébb vette,mert mondta,hogy igy szűkebb lesz.A szülésnél csinálta mindjárt.Maiak nem tudom miért nem így tesznek.Én császáros voltam,nekem olyan maradt mint volt.De ezt megoldhatnák a dokik,mert nem lehet kellemes.Az izomzat sem mindenkinél egyforma erős,hanem laza.Az orvost kell megkérdezni,mert ez nem flanc,ez az egészséghez hozzátartozik,mert akkor ott változik minden.
2014. márc. 29. 16:04
Fura ez az ikres story, mert ugye nem egyszerre bujnak ki... Akkor meg miert lenne tagabb, mint egy gyerek utan??? Sot! Ha igy vesszuk pobt a forditottja a gyakori, az ikrek atlagban kisebb sulyu es fejkorfogatu babak szoktak lenni, hisz hamarabb is jonnek, igy elvileg "konnyebb" megszulni oket. Az mar kirivo eset, h a 3 kgot elerik.
4. starmama (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2014. márc. 29. 15:59
Ezt orvostól kell megkérdezni. Szerintem kell, hogy támogassák, ha ez az egészséget kedvezőtlenül befolyásolja.
3. f6390e6b9b (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2014. márc. 29. 15:52
Ilyet még életemben nem hallottam.Igaz csak egyet szültem,de a férjem szerint szülés óta még szűkebb vagyok.
2014. márc. 29. 15:34
Egy kolleganom ikreket szult, mar tobb, mint 2 eve. Most elmondasa szerint a tampon is kicsuszik belole. Szerintetek?
2014. márc. 29. 15:32
Hüvelyplasztika- Támogatja a TB, ha indokolt lenne elvégezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook