Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A petefészek gyulladás vagy ciszta mennyire fáj? fórum

A petefészek gyulladás vagy ciszta mennyire fáj? (beszélgetős fórum)


7. 3da8f53e4a (válaszként erre: 6. - 0052fe96cc)
2014. márc. 28. 18:54

Én 45 éves vagyok és ez már korunk betegsége" - de ne félj.

Ultrahanggal meg tudja állapítani, hogy nálad van-e.

Lehet peteérés is, amiért fáj".

6. 0052fe96cc (válaszként erre: 4. - 3da8f53e4a)
2014. márc. 28. 18:41

Én a vérzéskimaradás miatt nem aggódok, mert biztos hogy a gyógyszer miatt van.

Még az is eszembe jutott, hogy ha ez a tabletta (Tegretol) semlegesíti a fogamzásgátló hatását, akkor esetleg attól is lehet.

Nem tudom, csak félek :(

5. babszibobó (válaszként erre: 3. - 0052fe96cc)
2014. márc. 28. 18:39

Kinek hogy. .. van akinek fáj, van aki észre sem veszi.

Ciszta és ciszta között is van különbség.

Lehet ez most az. ...de nem kell panikolni, hisz ha ez nem jellemző rád nagy valoszinuseggel fel is fog szívódni ill kiurul egy következő megvonasos verzesnel.

2014. márc. 28. 18:37

Nem szabad vizsgálat nélkül semmibe se belegondolni. Nekem miómat és polipot állapított meg egy kezdő nő dr. Míg a másik teljesen mást talált.

Komoly műtétet csinált tavaly karácsony előtt és 90 %-ban le is tudta szedni ami nem odavaló volt.


Egyébként nem fáj, csak a rendszertelen vérzések miatt kerültem én is orvos elé....

3. 0052fe96cc (válaszként erre: 2. - 3da8f53e4a)
2014. márc. 28. 18:30
Mert ezzel riogattak :(
2014. márc. 28. 18:30
Miből gondolod, hogy cisztád van?
2014. márc. 28. 18:27

Ebben a hónapban kimaradt a menstruációm egy gyógyszer mellékhatása miatt, viszont pár napja felülésnél, köhögésnél húzó fájdalmat érzek a bal petefészkem irányába.

Vagyis nem fáj, inkább csak húz, furcsa, ilyen még sosem volt.

A menstruációm mindig pontos volt, terhes nem vagyok, fogamzásgátlót szedek, hőemelkedésem, lázam nincs.

Megnyomkodtam már mindenhogy a hasam, alhasam, nem fáj sehol, inkább a hasfalam közepe érzékeny egy kicsit.

Kedden megyek orvoshoz, remélem abbahagyhatom azt a gyógyszert, és újra meg fog jönni, nőgyógyászhoz jövő héten pénteken tudok menni, ha kelleni fog.

Lehet ez gyulladás vagy ciszta? Vagy az jobban fájna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook