Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor rendel Dr. Labossa Gusztáv és van-e nála ultrahang? fórum

Mikor rendel Dr. Labossa Gusztáv és van-e nála ultrahang? (tudásbázis kérdés)


2020. márc. 2. 19:50
Meg tudnád nekem mondani, hogy hol van pontosan a rendelése és be kell jelentkezni előre. Sima nőgyógyászati vizsgálat lenne + cytológia. Árban mennyibe kerül nála? köszi
2019. dec. 22. 14:43
Na közben hozzá járok már,imádom😊
2019. jan. 24. 15:53
Senki?
2019. jan. 21. 20:51
Sziasztok èn várnèk friss tapasztalatokat róla,nagyon nem jó dokihoz tartozom körzetileg terhesgondozás és.Róla egèsz jókat olvastam,van egy szám aminek smsben kell bejelentkezni,azt hívni is lehet?
2014. ápr. 4. 13:12
Látom még a kérdésedre nem kaptál választ. Keddenként van a magánrendelése (nagyon sokan vannak). Van ott is ultrahangja, de negy modern találmány, szív hangot tud nézni, meg, hogy hol van a baba egy-egy testrésze. Komolyabb méréseket és a kötelező ultrahang vizsgálatokat a klinikán csinál. Ha még kíváncsi vagy valamire írj.
6. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Bettyke28)
2014. márc. 28. 13:11
Ha mas nem a korhazban tuti tud csinalni uhut is :)
5. bettyke28 (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2014. márc. 28. 10:42
Én nála szültem a kislányomat,de akkor nem volt fogadott orvosom,csak Ő volt az ügyeletes,de most szeretnék hozzá járni a másodikkal.
4. bettyke28 (válaszként erre: 2. - Aville)
2014. márc. 28. 10:39
Köszönöm a kedves segítséget,de ha találtam volna bármi érdemlegeset,akkor nem kérdeztem volna meg. A rendelése még megvan, de az nincs,hogy van e UH és nekem most az lenne a fontos!
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bettyke28)
2014. márc. 28. 10:37

Nagyon rendes doki! Nekem nem O volt az orvosom, hanem a prof, de ha esetleg mar nem praktizalna, tuti ezt a dokit valasztanam. Nagyon alapos es kedves :)

A rendelesi idot meg nezd meg a neten vagy hivd fel oket.

2014. márc. 28. 10:24
Gugli a barátod...
2014. márc. 28. 10:01
Jár valaki közületek Dr Labossa Gusztávhoz? Az lenne a kérdésem, hogy mikor rendel és van e nála ultrahang?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook