Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idős koráig mostad a haját (hosszú hajú) a kislányodnak, és hány éves koráig szárítottad? Ergo hány éves koruk körül önállósodnak? fórum

Mennyi idős koráig mostad a haját (hosszú hajú) a kislányodnak, és hány éves koráig szárítottad? Ergo hány éves koruk körül önállósodnak? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 28. 07:36
Én mosom nekik, még a 14 éves is megszokott kérni a hajmosásra. Nagyon sok hajuk van, és szerintem gyorsabb és alaposabb, ha én teszem.Saját maguk szárítják meg.
2014. márc. 28. 06:52
Mivel a gyerekemnek brutalis mennyisegu haja van en mosom, a szaritast mar csinalja maganak evek ota, de neha azt is meg szoktam csinalni, mert szeretem.:) 12 eves lesz nyaron:)
2014. márc. 28. 06:45
Nálunk most félhosszú a haja, de nagyon sok. 6.5 éves, ha kell me tudja mosni, de inkább én szoktam mert alaposabb így, jobban ki tudom öblíteni stb. Hajszárítót nem használunk, csak uszodában, azt mindenképpen nekem kell.
2014. márc. 27. 22:46
10, nálunk.
2014. márc. 27. 22:13
8. Aztán választhatott: olló, vagy önálló hajápolás. Az utóbbit választotta.
2014. márc. 27. 22:10

Ő szereti ezt a hajat, és ami vele jár?

És mennyire hosszú a haja?

Ha jól eléri szárítani, és szereti, akkor olyan 8-9 évesen már önálló lehet a hajápolásban.


Ha nem is szereti, akkor érdemes levágatni, a lényeg a gyerek kényelme!

2014. márc. 27. 21:38
Mennyi idős koráig mostad a haját (hosszú hajú) a kislányodnak, és hány éves koráig szárítottad? Ergo hány éves koruk körül önnálosodnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook