Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor nem kapsz elég figyelmet, törődést.... fórum

Amikor nem kapsz elég figyelmet, törődést.... (beszélgetős fórum)


1 2
36. csakegyharit (válaszként erre: 35. - Xyzé87)
2014. márc. 29. 22:11
Szerintem ne is vedd komolyan, mert minden, amit mond, az manipuláció és mindig úgy fogja forgatni a dolgokat, hogy te legyél a hibás. Szakíts vele, dobd ki a francba és sokkal jobb lesz minden.
2014. márc. 29. 22:10

Sziasztok!Ha erre tévednétek:ma erőt vettem magamon,bekeményítettem :) !Nem erőből,nem dühből,de határozottan elmagyaráztam neki néhány dolgot,amit egy hónapja még nem mertem volna,mert féltem volna a szakítástól!Nagyon jól esett és érezhetően összezavarodott! :) Nem tudom még mi lesz belőle,de írtam neki,hogy ha nem hajlandó ledönteni a saját falait,befejezni a fölényeskedést és egyenlő félnek tekinteni,akkor holnap ne is jöjjön!

Rájöttem és elmagyaráztam neki,hogy azért ilyen mert retteg tőle,hogy olyan leszek,mint az előző barátnői és elnyomom,uralkodni fogok fölötte!Ezt megelőzendő ő csinálja ezt velem!

34. tamtamano (válaszként erre: 33. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 20:38

Ez ma olvastam,de azt hiszem Neked/ hozzád most ez nagyon illik...


Az ember mindent elkövet, hogy ámítsa, kábítsa magát, és ezt gyakran a "szeretet" nevében teszi. Mindent elkövet, hogy ne lássa meg a valóságot, a Sajátját! Ezt rosszabbik esetben egy életen át, jobbik esetben csak addig teszi, amíg először szarba nem lép...

33. xyzé87 (válaszként erre: 30. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 27. 20:27
Közös gyerek nincs.27 éves vagyok,ahhoz már öreg,hogy hagyjam,hogy húzzák az időmet!Nagyon forr bennem a dolog!
32. xyzé87 (válaszként erre: 29. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 27. 20:25
Igen,én is így érzem,hogy kb. ha valakinek lenne hozzám 2kedves szava már "magam alá pisilnék" :D
31. vacsa (válaszként erre: 28. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 20:02
Igen.
2014. márc. 27. 19:57

Most nézem, nem is vagytok összeházasodva, gyerekről se látok semmit, akkor hajrá!

Gondolom, nem vagy " öreg ". :))

29. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 28. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 19:54
Látod, ez lehet. Ha valaki "megérintene", már bátrabb lennél, önbizalom jönne!
2014. márc. 27. 19:50
talán csak azért ragaszkodok hozzá,mert más nincs??!!
2014. márc. 27. 19:30
Az én exem is ugyanezt csinálta. Az elején olyan kedves volt, hogy én ilyen kedves pasival még sose találkoztam. Intelligensnek tűnt, törődött velem, meg minden más, de amikor azt látta rajtam, hogy ragaszkodok hozzá, egy igazi kö.csög lett belőle, kb a szöges ellentéte annak, amit az elején mutatott. Én szerencsére nem voltam belé szerelmes, mert aki engem bánt, abból kiábrándulok, legyen az akárki, úgyhogy ennyiből neked talán nehezebb a helyzeted. De szerintem ha nem akarod tönkretetetni magad egy ilyen emberrel, akkor lépj valamit. Találsz ezerszer jobbat! Közhely, de akkor is így van:)
26. csakegyharit (válaszként erre: 23. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 19:27
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de akkor ezek szerint ez az igazi énje és akibe beleszerettél, az valójában nem is létezik. Mindig akkor bújik ki a szög a zsákból, amikor valamelyik fél fölénybe kerül a párkapcsolatban. Most ő nyeregben érzi magát, mert te is a lábai előtt heversz és még van egy jó munkája is, így elengedheti magát. Ha leesne a magas lóról, akkor visszaváltozna, de az igazából nem ő lenne! Szerintem azért viselkedett kedvesen az elején, mert így akart megszerezni. Az én barátom is hasonló személyiség volt és ha jól látom a dolgokat, akkor a tiéd is ilyen lehet. Szerintem menekülj.
25. tamtamano (válaszként erre: 23. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 19:25
Akkor Te szeretsz szenvedni! Biztos van / lesz melletted mindig egy barát, aki felránt abból a sárból amibe ez az emberállat taszít? Lépj tovább,csak az elsőő pár nap/ hét a nehéz, de utána minden jobb lesz..
24. vacsa (válaszként erre: 23. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 19:21
Nem értelek. Mi fájna? Mi hiányozna?
23. xyzé87 (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2014. márc. 27. 19:12
Nem becsül,nem tisztel engem,de már én sem magam annyira,hogy elküldjem a fenébe...Félek nagyon a fájdalomtól,amit a múltkor is éreztem!Még soha nem fájt ennyire semmi,pedig csaltak már meg,nem is kicsit ocsmány módon...
22. kristo_f (válaszként erre: 20. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 17:47

És mert egy férfi beléddumálta, az úgy is van?

Ne izélj már

Ha 4klézláb is de lépj tovább. Többet is kibir az ember

21. kristo_f (válaszként erre: 16. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 17:45

Igen nagyon fájni fog egy darabig

Mint egy műtét, de meggyógyul


Nem gondolod hogy az alázás és a bunkóság jelenleg jobban fáj, zavar?

Fut itt egy szinte hasonló topik

Ha egy férfi bunkó, márpedig ez az még ha meg is sértődsz, tovább kell lépni

20. xyzé87 (válaszként erre: 19. - Vacsa)
2014. márc. 27. 17:14
Nem tudom már elképzelni,mert teljesen elhitette velem,hogy én vagyok a rossz,velem van a baj!
19. vacsa (válaszként erre: 16. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 16:55

De ha ezt mind látod és érted is hogy mit csinál veled, veletek, akkor mi a bánatos fűszálért sírnál utána? Csak magadat siratnád, hogy már megint nem jött össze, megint rosszul választottál... Aztán szépen letörölgetnéd a könnyeid és irány vissza az életbe.

Csak az idődet pazarlod és a gyereked sem ezt érdemli.

Nem tudod elképzelni hogy téged is szerethet valaki? Úgy ahogy vagy?

18. vacsa (válaszként erre: 17. - 0a13a7d41c)
2014. márc. 27. 16:52

Ez tökéletes megfogalmazás.


gigamegalike:)

17. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 16:18

A képlet roppant egyszerű


1. Amíg vele maradsz sírni fogsz és egyre többet

2. ha nem maradsz vele, sírni fogsz, de egyre kevesebbet.


Melyik a jobb választás?

16. xyzé87 (válaszként erre: 12. - Vacsa)
2014. márc. 27. 16:09
Kb. igen és ha ki merem nyitni a szám valamiért,akkor jön a fenyegetés,hogy elhagy,kár volt kibékülnünk...Tudom,hogy nem normális,de félek,hogy megint nagyon fájna...
15. c4851bb5de (válaszként erre: 13. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 16:07
Hát, nem 100-as az már kiderült! :)
2014. márc. 27. 16:05

Na tudod kit fegyelmezzen....

Ha a gyerekemmel paraszt lenne,az már egyenes út kifelé!!

2014. márc. 27. 16:02
A másik:nekem van egy fiam az előző kapcsolatomból.Nem egészen úgy viselkedik vele,ahogy szerintem az jó lenne!Van,amikor kedves,aranyos vele,de többnyire fegyelmezi,de a nevelésében nem vesz részt!Többször kértem már,hogy ha a nevelésben nem,akkor a fegyelmezésben sem vesz részt.Teháát még szegény gyerek sem elég jó neki.Nemrég azt mondta,hogy ha neki lesz gyereke,akkor-már meg ne haragudjak,nem az enyémet akarja bántani-,de ő98százalékosat akar,amilyen ő volt!
12. vacsa (válaszként erre: 9. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 16:01

Persze hogy nem kell más, te kinyalod a s.ggét, téged alázhat, levezetheti rajtad a feszkót.

Nulla energiabefektetéssel megvagy neki.


Nem ez a normális. Nem ez a jó. Nem szabadna eltűrnöd...

2014. márc. 27. 16:00
Ha valóban nem kellene neki más,akkor már rég vissza költözött volna,és nem hasonlítgatna az exeihez!
10. xyzé87 (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2014. márc. 27. 15:58
Köszi,lehet megfogadom! :)
9. xyzé87 (válaszként erre: 8. - Vacsa)
2014. márc. 27. 15:57
ő is azt mondja,hogy nem kell neki más,de velem sem úgy viselkedik,ahogy kellene.Folyton azt érzem mellette,hogy xar vagyok,nem tudok megfelelni!Ráadásul sokszor indulatos,agresszív...Meg folyton az exeihez vagyok hasonlítva,pedig tudom,hogy a lábam nyomába se érnek!Rengeteget törődök vele,még a boltba se megyek el úgy,hogy legalább egy csokit ne vegyek neki,de úgy érzem a felét sem kapom vissza!És ne értsetek félre,nem az anyagiakról van szó,hanem az érzelmekről!
8. vacsa (válaszként erre: 7. - Xyzé87)
2014. márc. 27. 15:51
Hiába akarod. Nem kaphatunk meg mindent. El kell fogadni hogy az kevés hogy csak te akarod. sajnálom :(
7. xyzé87 (válaszként erre: 2. - Pera0322)
2014. márc. 27. 15:49
Őt akarnám,de így nagyon nem jó! :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook