Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tipikusan női alvászavarok fórum

Tipikusan női alvászavarok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tipikusan női alvászavarok

2014. ápr. 10. 11:14

Sziasztok!

Olvasgatom írásaitokaté és hellyel közzel magamra ismerek.

Sokszor küzködtem alvászavarral. Kipróbáltam sok mindent: kifárasztottam magm, olvastam elalvás előtt, stb. De nem igazán jött be egyik sem. Egy ideje tudatosabban élünk, különböző fórumokat olvasok. És rátaláltam egy jó, természetgyógyász által összeállított gyógyteakeverékre és én azt használom amikor gondba vagyok. És bejött.

Nem kell minden etse innom, de most már nyugodtan alszom, pihenten kelek: nem agyalok a munkán, stb-n.

2014. ápr. 3. 13:38

Evvel nagyon sokat tanultam! Köszönöm, evvel okosabb lettem!

Én pont múlt éjszaka aludtam egy jót, de eszembe tartom, eztet nem akarom elfelejteni, ha újra rosszúl alusznék, a kedvencekbe megtalálom később is!

2014. ápr. 1. 12:30

Ha valamin jár az agyam, akkor órákig képes vagyok forgolódni. Igyekszem úgy élni, hogy másképp fekhessek le aludni, nyugodt lelkiismerettel.

Ha baj van, akkor addig halasztom az alvást, míg már a fáradtságtól összecsuklok inkább.

2014. márc. 28. 07:31
Bár a háztartás miatt stresszelnék! Az a legkisebb gondom. Kitakarítani, vagy megfőzni egy ebédet a legegyszerűbb a világon. Nekem legalábbis. Sőt, a főzőcskézést kimondottan élvezem is. Én a munkám miatt nem alszom jól, 3-4 óra alvás után felébredek és jár az agyam, hogy mit kéne, hogy kéne, mi lesz....
5. 130454e42d (válaszként erre: 3. - Ildikopopescu)
2014. márc. 28. 02:04
Szerencsére nálunk sose volt így. Amit leírtál az a hagyományos házasság, női-férfi munkamegosztás. Elhiszem, hogy ahol így van az erősen stresszeli a nőket, én épp ezért nem vágytam soha erre.
4. anya4005 (válaszként erre: 3. - Ildikopopescu)
2014. márc. 28. 01:52
Hű,de jó dolga lenne a páromnak,ha így lenne!
2014. márc. 27. 17:55
Mert a nok tobbet aggodnak a gyerekekert,csaladert,mi lesz holnap,mi lesz ebed,mi lesz...stb.es ilyenkor az agy nem nyugszik.Sajat tapasztalatombol beszelek es sajat velemenyem is ez amit irtam.A ferfi elmegy munkaban,haza jon,tudja kesz az ebed,vagy vacsora,es utanna olvas,vagy tv.-t nez.A no peddig,folglalkozik minden haztartasi dolgokkal.
2014. márc. 27. 15:33

Érdekes. Párom nagy horkoló...volt. Olyan 7 hónapja vagyunk együtt, a családját nagyon zavarta, meg őt is, én is hallottam eleinte, de mostanában mint a tej úgy alszik. Pedig minden tudja zavarni. A páratartalom, hőmérséklet, a legkisebb nesz, de mostanában nagyon jól alszik.

Én meg a héten ébredtem kétszer is arra, hogy egy hatalmasat horkantok, de alszom is tovább, reggel jut eszembe, hogy mi volt. Minden elalvás előtt ránganak a kezeim, most éjjel meg szinte nem is aludtam, még az okát se tudom megmondani, de szörnyen rossz kedvem volt tegnap, a semmitől (?!), és majd meg fagyok mindig reggelre. Fáradtabb is vagyok. Tenni nem fogok, mert nem hiszem, hogy ez még nagy probléma lenne, de jó volt elolvasni, tisztában lenni ezekkel.

2014. márc. 27. 13:08
A nők sokkal rosszabbul alszanak, mint a férfiak, gyakrabban érzik magukat kimerültnek és többször tör rájuk álmossági roham napközben – ezt számtalan felmérés igazolja szerte a világon. De miért vagyunk rosszabb alvók a férfiaknál?

Ugrás a teljes írásra: Tipikusan női alvászavarok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook