Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 1 kg darált húsból (tarhonyával kombinálva) mit lehet készíteni, ami egyszerű, gyors és olcsó? fórum

1 kg darált húsból (tarhonyával kombinálva) mit lehet készíteni, ami egyszerű, gyors és olcsó? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 28. 07:28
Én fasírozottat készítenék, mert nagyon szeretem.
16. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Casse)
2014. márc. 27. 12:42

Bolognai ragù, fasírt alap, fasírt rollé, vagy húskenyér, babos chili (amit tölthetsz tortillákba)


Attól függ, hogy hány főre kell, nekem 4 adag raguhoz, amit tésztához fagyasztok le, elég 20deka darált hús, 40deka paradicsom passata, és 1 sárgarépa, 1 hagyma, 1 szál zellerzöld szára. Tehát ebből 2 felnőtt 3 gyerek 4x eszik ragus tésztát.


A chilibe szintén teszek 20deka húst, és 100g szárazbab, 1 nagy kaliforniai paprika, 1 nagy vöröshagyma, kb. 2 deci paradicsom püré, fűszerek. Ez is 4 embernek oké. Ha több zöldséget teszel bele, akkor 2 alkalomra is.


A fasírtot pedig szaporíthatod zsemlével, tojással, a húskenyér is szintén ilyen szaporítós recept. 300g hús (plusz a többi hozzávaló)elég egy étkezésre 2 felnőtt, 3 gyereknek feltétként másodiknak.


Szóval amint látod, 1 kilóból csinálhatsz 4 féle kaját, összesen 8 étkezés is kijön, ha akarod:)


Ja, lehet még töltött káposzta és töltött paprika is, akkor pl. a húskenyér helyett ezek közül az egyiket csináld!


Ha lefagyasztod, adagold ki, ne egyben fagyassz, hanem porciókban, így nem vész kárba és nem kell nagy adagokat kiolvasztani, csak mindig az adott kajára valót.

2014. márc. 27. 12:01

Most így hirtelen készítenék egy alap darált húsos bolognai szószt, azt összekutyulni a tarhonyával, meg egy rakás párolt zöldséggel (zöldbab, cukkini, répa, karalábé).


De asszem meg is csinálom :)

2014. márc. 27. 11:19

Nem tudom hány főre akarod késziteni!


Szaftos fasírt:

A húsból csinálsz egy fasírt masszát,(kenyérrel,vagy zsemlével)csinálsz egy pörkölt alapot,abba rakod a húsgombócokat,még felengeded egy kis vízzel,ha kell utána ízesited,és ebben főzöd meg a gombócokat!Közben megcsinálod a tarhonyát,és azzal tálalod!

13. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Casse)
2014. márc. 27. 11:16
Töltött káposzta, tarhonyával helyettesítve a rízst, isteni finom.
12. c4851bb5de (válaszként erre: 11. - Zsuzsanna47)
2014. márc. 27. 11:14
:DDDDD ez nem az a fórum! :)
11. zsuzsanna47 (válaszként erre: 8. - Katinkaboszi)
2014. márc. 27. 11:11

Felénk már barnulnak a tarhonya fürtök, húsvétra

már lesz friss tarhonya. Ezt a fajtát pirítani sem kell, mert már barnán szedhető. A tavalyi termésből nagyon zamatos pálinka készült.

10. Mona..
2014. márc. 27. 11:09
Tarhonyás hús, rakott karfiól, rakott zöldbab, töltött paprika, paradicsomos húsgombóc.
2014. márc. 27. 11:05
Nálunk a darált húsból legtöbbször spagetti készül. De szoktam rakott tésztát is - elkészítem paprikás alappal (ahogy a pörköltöt) a darált húst, a végén keverek hozzá tejfölt, tésztával rétegezem (én általában orsótésztával, de gyakorlatilag lehet bármivel), s megy a sütőbe. De lehet belőle akár fasírt vagy svéd húsgombóc is - az is nagyon finom. Na meg persze mindenféle rakott és töltött finomság :)
2014. márc. 27. 11:03
Ha tarhonya is kell bele, remélem már learatták a környéketeken :D, szóval abból lehet pásztortarhonyát készíteni, nem mindből, de ha sokan vagytok, akkor rájártok esetleg, igaz kell hozzá még egy kis krumpli is apróra kockázva :D
2014. márc. 27. 11:01
paradicsomos gombóc
2014. márc. 27. 11:01
fasírt,bolognai,esetleg rakott valamibe,pl.krumpli,rakott kel
2014. márc. 27. 11:01
Nekem elkezdtek cikázni az ötletek :) Rakott kelkáposzta, töltöttpaprika stb :)
2014. márc. 27. 11:00
rakott tarhonyát szoktam darált húsból, besamel mártással a tetején
2014. márc. 27. 10:59
Nekem a töltött krumpli ugrott be elsőnek, de abba nem kell tarhonya. :)
2014. márc. 27. 10:58
egybefasírt! Vagy lasagne.
2014. márc. 27. 10:57
Tapasztaltabb háziasszonyok ötleteit várom :) De lényegében bárkiét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook