Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi ideig tarthat a szerelem? fórum

Mennyi ideig tarthat a szerelem? (beszélgetős fórum)


16. cuczu
2014. ápr. 1. 15:31

én úgy hallottam, hogy biológiailag kb másfél évig tart, utána

na fokozatosan átalakul "szeretetté" persze szerintem ez inkább egyén kérdése, én 4,5 éve vagyok együtt párommal, vannak hullámvölgyek, de ha ránézek még mindig el tudok olvadni:)

2014. márc. 31. 13:57
Az első nagy összeveszésig. Ez kiábrándító lehet
14. ina87
2014. márc. 28. 22:05
Ezt ugy gondolom ha az ember meg találja azt az embert akivel igazán jó,és megvan az az igazi öszhang akk életük végéjig szeretik és kitartanak egymás melet bármi történyék is!ha viszont ez nincs meg akk talán az elsö 10évig.
2014. márc. 28. 19:52
Szerintem addig tart, amíg nem gondolják a párok, hogy na most már együtt vagyunk, minek megerőltetni magunkat, ismerjük a másikat mint a rossz pénzt és hasonlók... Párom azt szokta mondani, minek udvaroljak hiszen már együtt vagyunk! Meg hogy azt az elején szokták. Na mondom így kezdődik a laposodás... Ha úgy tetszik az átalakulás. Szerintem tovább is tarthatna, csak nem így kéne hozzá állni.
2014. márc. 28. 05:10
ez paronkent kulombozo,de egy teny,hogy a szerelem idovel mindenkinel szeretette alakul at.
2014. márc. 27. 19:52
Amig van az a bizonyos belső lángolás egymás iránt..Idővel ez szeretetté alakul át jobb esetben,majd megszokássá..
2014. márc. 27. 12:41

Nekünk most kezdődik-remélem,hogy nagyon sokáig fog tartani:))

Előtte 17 éve voltam szerelmes-ott két évig tartott a "nagy love".

9. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Cicus2011)
2014. márc. 27. 12:29

13 év van mögöttünk.Már nem tudom hogy a szerelem mikor múlt el,de arra kell törekedni hogy ne elmúljon a szerelem hanem átalakuljon szeretetté!!!

Nekünk is voltak hullámvölgyek,de a mai napig képes kihozni belőlem azt amit 16 évesen éreztem iránta.

2014. márc. 27. 09:52

14 éve vagyunk együtt, kicsit kevesebb ideje vagyunk házasok. És még mindig lebegek néha, még mindig felforrósodik a levegő körülöttem a közeledtére. Így nem tudom, hogy elmúlt-e már a szerelem.

És ő is így van vele, szerencsére naponta sok alkalommal érezteti velem, hogy még mindig mennyire a NŐ vagyok a számára.

Nem azért, mert akkora szám vagyok, hanem azért, mert nekem ő az, aki kell, neki meg ezek szerint én vagyok, aki kellett.

2014. márc. 26. 23:16
Nekünk lassan 5 éve tart. Kevés időnk van kettecskén,talán ezért nem halványúl olyan gyorsan! Viszont,ha sikerül romantikázni,azt nagyon tudjuk élvezni!!!:-)
2014. márc. 26. 23:01
Nálam 3 max 4 évig szokott tartani. A halványulás ellen nem lehet mit tenni, mert aztán jön az unalom a más utáni érdeklődés, egyszer csak elmúlik,nincs meg az a tűz ami lángra lobbant. Aztán jönnek a másik hibái amit az előtt észre sem vettél, zavar minden mozdulata.....
2014. márc. 26. 22:22
Nem voltam még szerelmes, úgy Istenigazából, olyan nagyon-nagyon, halálosan, elvarázsolva. Ha mégis megtörténne, sose múlna el. Ez az én álomvilágom :)
4. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Cicus2011)
2014. márc. 26. 22:15
Nálam több, mint 4 éve tart, szerencsére még nem múlik.
2014. márc. 26. 22:13
Első 4 év második 1 év, és halványuljon minél gyorsabban mert utálom az érzést. Maradjon csak a szeretet. :-D
2014. márc. 26. 22:12
Míg el nem múlik :D
2014. márc. 26. 22:10

Lehet furcsa a kérdés de az érdekel hogy ki mennyi ideig volt/van szerelmes a párjába.

Kinél mennyi az az idő amikor halványul és ki mit tesz hogy ne múljon el.

Előre is köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook