Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Előfordult már, hogy a főnököd olyanért szúrt le, amit el sem követtél? fórum

Előfordult már, hogy a főnököd olyanért szúrt le, amit el sem követtél? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 28. 11:14
sosem
2014. márc. 28. 11:04
Párszor előfordult.Az elsőt és a másodikat még lenyelem,a harmadiknál szoktam mondani:Hogy akkor átadnám a helyet,meg lehet mutatni,hogy kell csinálni!!!!Ez mindig bejött,többet nem csesztettek.
2014. márc. 28. 09:53
Néha jól lebacom magam,mint a saját főnököm...
2014. márc. 28. 07:26
Igen, volt ilyen, de utána másnap bocsánatot kért.
2014. márc. 28. 07:20

Persze,állandóan....

Utólag kiderült,hogy az bántotta,hogy nem éreztettem vele,hogy őőőő a FŐNÖK!!

Tiszta hülye...

22. c114183a1c (válaszként erre: 21. - Syria)
2014. márc. 27. 20:08

Őt nem is adnám semmi pénzért! De klónozzuk! Mit szólsz hozzá? :)

Sosem hittem, hogy nőben ilyen létezik, mert mindig azt mondták, hogy nincs jó női főnök. Ezt cáfolom! :)

21. syria (válaszként erre: 9. - C114183a1c)
2014. márc. 27. 19:56
Korrekt női főnök = ritka kincs. Nekem még egyhez sem volt szerencsém.
2014. márc. 27. 16:45
A háromból kettő korrekt, egynél viszont akár van rajtam sapka, akár nincs, hibás vagyok. Na szerencsére vele kell legkevesebbet találkoznom.
19. évanéne (válaszként erre: 18. - Bambi10)
2014. márc. 27. 16:26

Hát, én most már szisztematikusan rámegyek arra, hogy minden dokumentálva legyen, a legutóbbi esetben kinyomtattam két e-mailt, odatettem a főnök elé, és csak annyit mondtam, akkor MOST beszélgessünk.

Természetesen semmi nem történt, megfagyott a levegő. Biztosan lesz folytatása a történetnek, de az is biztos, hogy évek óta először éreztettem velük az erőm, meglepődtek.

18. bambi10 (válaszként erre: 10. - Évanéne)
2014. márc. 27. 15:59
Úgy látom,ez nem egyedi probléma.Nálunk is,amit a nyalókák mondanak,az szent a főnök számára.Nálunk esély sincs arra,hogy megvédje az ember magát,mert kizavarja az irodájából.
2014. márc. 27. 08:06
Nem, még nem szidott le semmiért. Remélem nem is fog. :)
16. elbb (válaszként erre: 15. - 6b006fc769)
2014. márc. 27. 06:27
Hát a helyszínelők. :))))
2014. márc. 27. 06:12
Nekem nagyon normális főnököm van. Csak olyanért szokott abajgatni, ami jogos, ilyen elég ritkán van. Viszont nem szokott leszúrni. Hiszen akkor ki dolgozna...?
2014. márc. 26. 22:42
ÁÁÁÁ, nem mer ilyet tenni :)
2014. márc. 26. 22:32

Oh...elég sokszor!

Nem kell mellre szívni! Egyik fülön be, másikon ki!!

2014. márc. 26. 22:31
Persze, ez szerintem sajnos a legtöbb munkahelyen megesik, pláne ahol több a stressz!! A lényeg: hogyan dolgozzuk mindezt fel. Az a jó, ha magunkkal el tudunk számolni, nem? Az hogy mások mit vágnak a fejünkhöz pillanatnyi dühükben, az mindegy, nem?
2014. márc. 26. 22:26
Amikor dolgoztam,volt,h rossz napja volt a főnöknek,és az "alattam levőket" csesztette. Egyszer,miközben áruért mentünk,megkérdeztem: Tudod,h halál bunkó vagy mostanában a csajokkal? Kicsit elbeszélgettünk,tőlem bocsánatot kért,ha megbántott (bár tudta,h ha engem bántott volna meg,én azonnal jeleztem volna),a csajoktól nem,de behúzta a féket.
2014. márc. 26. 20:18
Én rendszeresen kapok,és az a szép,hogy soha nem kérdez,hanem állít,nem tények alapján,hanem más szájára hagyatkozva. Egy ideig bántott,mára már nem érdekel. Mindenesetre már nem hagyom magam védekező pozicióba szorítani,visszatámadok.
2014. márc. 26. 20:00

Régen, amikor dolgozni kezdtem, akkor volt ilyen. Én voltam a legfiatalabb, legtapasztalatlanabb, és volt olyan, amikor más helyett is kaptam.


A mostani munkahelyemen még egyszer sem fordult elő. A legkorrektebb NŐ (:O, igen NŐŐŐŐŐŐ) a főnököm. Mindenkinek ilyent kívánok! Megköveteli a munkát, Ő is ezerrel hajt, és elismeri, ha jól végzed a dolgod. Imáááááádom! :)

2014. márc. 26. 19:59

Nem szokott leszúrni. Időnként behív a szobájába és közli ami nem tetszik neki, azaz ezt tette egy darabig, de mindig rá kellett jönnie, hogy rossz emberrel kezd:)

Pl. egyszer azért szólt, hogy időbe érjek be. Tudni kell, hogy én általában sokkal korábban bemegyek, ekkor is közel fél órával előbb bent voltam, amikor mondta, hogy szeretné, ha időbe érkeznék és jelentkeznék be a gépbe, akkor én csak annyit kérdeztem, hogy nagyon zavarja e, hogy ma is 23 perccel korábban bejelentkeztem, mert ha igen, akkor törekedni fogok arra, hogy pontosan tegyem ezt. Elvörösödött és elnézést kért, hogy benézte. Aztán egyszer azzal próbálkozott, hogy többet dolgozzak. Statisztikát készítettem neki, de én jót, nem olyat, mint ő és megkérdeztem, hogy miért gondolja azt, hogy az én munkám kevés, amikor az összes munka 30 %-át én csinálom meg, mellette segítek mindenkinek, lebeszélem a rázós telefonokat, stb. a többi 5 kolléga meg közösen csinálja a fennmaradó 70% és persze nem kapok több fizetést. Ebből is elnézést kérés lett.

2014. márc. 26. 19:34
Többször próbálkozott, de mindig kivédtem. :) Már meggondolja, hogy érdemes-e belém kötni. :D
6. Hexike (válaszként erre: 4. - Álommanó)
2014. márc. 26. 19:34
Elmesélsz pár publikus dolgot? :)
2014. márc. 26. 19:30
Nem leszúrni szokott, egyszerűen megbeszéljük a dolgokat.
2014. márc. 26. 19:29
hajajj... tudnék mesélni.
2014. márc. 26. 19:29
Persze volt ilyen. Utóbb őt rúgták ki, pedig engem akart:) Szép játék és tiszta győzelem volt:)
2. Hexike (válaszként erre: 1. - Hexike)
2014. márc. 26. 19:28
Le szokott szúrni a főnököd? Hogy éled ezt meg? Milyen gyakran szúr le? Mindig jogos a leszúrása?
2014. márc. 26. 19:28
Előfordult már, hogy a főnököd olyanért szúrt le amit el sem követtél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook