Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petefészek ciszta milyen tünetekkel jár? fórum

Petefészek ciszta milyen tünetekkel jár? (tudásbázis kérdés)


6. arrival (válaszként erre: 5. - 1dd0e5152d)
2014. márc. 26. 14:15

Elhiszem, nekem egy eve faj :(

Az ultrahangon majd meglatjak. Remeljuk kideritik !

5. 1dd0e5152d (válaszként erre: 4. - Arrival)
2014. márc. 26. 12:26

Szia,


január végén a sürgősségin voltam, hasfájás miatt. Akkor a has jobb oldalán szabad hasi folyadékot láttak, mondták, hogy kisebb gyulladás, majd elmúlik.

Utána a sebészeten is votlam, mondták hogy bélflóra változás okozza a hasi panaszokat.

Vérképem rendben van.

Kaptam priobiotikus port, 2 hétig jobb lett, most megint elkezdett fájni az alhasam, görcsösen...

Kedden megyek nőgyógyászhoz. Remélem csinál majd UH-t ő is... Nagyon elegem van már a 2 hónapja tartó szinte folyamatos hasfájásból :(

4. arrival (válaszként erre: 1. - 1dd0e5152d)
2014. márc. 26. 11:12

Valtozo, van ami tunet nelkuli.

Nekem egy eve van , no , es nem folyadek van benne hanem ismeretlen szovet allomany.

Egy eve faj a hasam tole. Eros alhasi fajdalom.

Voltal ultrahangon ?

3. zseska (válaszként erre: 1. - 1dd0e5152d)
2014. márc. 26. 10:19
Szia. Nekem a balon volt,begörcsöltem vele,kórházba kerültem,ott megállapították hogy diónyi nagyságú. Kaptam rá gyógyikat,aztán alább hagyott,majd mikor mentem 3 hónap múlva kontrollra,már alma nagyságú volt! Nem csináltak vele semmit... Magától kifakadt,és kitisztult. Azóta is megnő,majd tisztul. Ha van még kérdés,privátban. :)
2014. márc. 26. 09:55
2014. márc. 26. 09:46
Petefészek ciszta, milyen tünetekkel jár? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook