Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A klimaxot előzi-e meg pszichoszomatikus betegség, mielőtt még bármiféle fizikai tünetet produkálna? fórum

A klimaxot előzi-e meg pszichoszomatikus betegség, mielőtt még bármiféle fizikai tünetet produkálna? (tudásbázis kérdés)


9. Lujcsa (válaszként erre: 6. - Zsazsanéni)
2014. márc. 26. 20:14
Nem hiszem , hogy a klimaxtól bolondúlt meg . Valószínű csak egyszerűen nem tudta elfogadni , hogy öregszik .
2014. márc. 26. 15:43
inkább egyéb pszichés okai lehetnek a tüneteidnek.
2014. márc. 26. 09:00
itt arra gondolok, habár a menszeszem rendes, napra pontos, de a mivel PMS-es tüneteim vannak,hát erre is gondoltam, hogy most a klimax kerülget, vagy depis akarok lenni, vagy pánik. Tudom, hogy a tünetek mindenkinél egyediek,olyan is van aki meg sem érzi, és olyan is aki évekig szenved miatta
6. zsazsanéni (válaszként erre: 1. - Zumbi)
2014. márc. 26. 08:08
Nekem nem volt előtte semmi előzménye,azóta se semmi gond.De volt felénk olyan aki bele bolondult,hogy belépett a klimaxos időbe.Mindenkinek tudomásul kell venni,hogy egyszer megöregszik és ez is eljön,s ezzel a tudattal kell élni.
5. mkjudit (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2014. márc. 26. 07:42
klimax rövid i-vel
2014. márc. 26. 07:41
Szerintem pedig biztosan okozhat ilyesmit...A klímax olyan hormonális átalakulás, hogy az ember simán megbolondul tőle..:-). Én is ettől szenvedek már 2,5 éve. :-((
2014. márc. 26. 07:33
Nem, bár nem klimaxolok, de szerintem kizárt:)
2014. márc. 26. 07:22
mire gondolsz pontosan? Egyébként ezeknek a nagy változásoknak az ember éltében nincsenek kötelezö és mindenkinél megjelenő tünetei. Van akinek van van akinek nincs van akinek 1-2 tünet van van akinek minden ami létezik a szakirodalomban.
2014. márc. 26. 07:02
A klimaxot előzi-e meg pszichoszomatikus betegség mielőtt még bármiféle fizikai tünetet produkálna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook