Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014-ben ikreket várók fórum

2014-ben ikreket várók (beszélgetős fórum)


3. nosza82 (válaszként erre: 2. - Diana983)
2014. máj. 9. 19:11
Szia!Kicsit más téma érdekelne.Én is ikreket várok,hát ha tudsz segíteni,hogy merre induljunk majd pár hónap múlva vásárolni pl. ikerkocsit.Előre is köszönöm!
2. Diana983 (válaszként erre: 1. - Rózsaszínpárduc)
2014. ápr. 1. 13:43

Szia Rózsaszínpárduc!

Én is ikreket várok, habár már a 25. hétben vagyok, de azért gondoltam írok Neked! Nekem is két erős csík volt a teszten, sajnos csak a terhesség 10. hetében jutottam el nőgyógyászhoz, ahol már meg is mondták, hogy egyik kisfiú. Első babák lesznek? Nekem igen. Társalgok még két ikres kismamával egy másik oldalon, ha gondolod, privátban megírom a másik oldal nevét. Ne félj a technikai résztől, majd minden kialakul és belejössz, úgy mint a vizsgálatok, stb. Vannak rosszulléteid? Nekem egyáltalán nem voltak. Üdv, ha van kérdésed, szívesen válaszolok!

2014. márc. 25. 11:35
Kiderült, hogy a két erős csík mögött két baba bújik meg. Nagy az öröm, mert mindig is ikreket szerettem volna, de emellett azért a technikai részéről picit félek. Várom hasonló cipőben járó kismamák hozzászólását. 2014 októberre várható a picik érkezése.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook