Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülinapi ajándék ötlet - kicsit máshogy fórum

Szülinapi ajándék ötlet - kicsit máshogy (beszélgetős fórum)

17. Cessi (válaszként erre: 11. - Szafaripók)
2014. márc. 25. 05:53
Más nevére szerződést aláírni, a személyes iratai nélkül?????
16. Beu23
2014. márc. 24. 21:04
én jót nevetnék az üvegen. de ha nagyon nagyon szemét akarnék lenni akkor egy olyan telot vennék mint amit szeretne de csak ilyen bemutato darabot papírból ami full olyan mint az eredeti :D
15. 3d787b167a (válaszként erre: 13. - Szafaripók)
2014. márc. 24. 20:14

Ha nem előfizetéssel vásárolsz készüléket, egész szép árat kérnek érte.


És a külön csekket majd fizeti az öcsi?

14. szafaripók (válaszként erre: 13. - Szafaripók)
2014. márc. 24. 20:14

Persze ez is veszett fejsze nyele, ha a tesó nem fogja kifizetni, vagy havonta elkéri anyuéktól a törlesztőt...


Másik ötlet: megvenni neki dvd-n az "Anyám nyakán" c. filmet...

13. szafaripók (válaszként erre: 12. - 3d787b167a)
2014. márc. 24. 20:12

A konstrukciót nem tudom pontosan, de meg lehet csinálni.

Ha jól emlékszem, ismerősöm úgy csinálta, hogy a saját előfizetéséhez vette a telefont így, viszont a készülék részleteit más címre és névre számláztatta. Szóval a havi törlesztő nem a telefonszámlához lett hozzáírva, hanem külön csekk jött...

12. 3d787b167a (válaszként erre: 11. - Szafaripók)
2014. márc. 24. 20:11

:)))


Más nevére szerződést aláírni!????



Ugye ezt te sem gondoltad komolyan!?

11. szafaripók (válaszként erre: 1. - Cessi)
2014. márc. 24. 20:07
Én a helyedben megvenném azt a telefont, méghozzá a következő módon: nem tudom, melyik ez a készülék, de a legtöbb helyen 0 ft-ért elhozhatod, ha szerződést kötsz (nyilván az ő nevére) - akkor meg is kapta, meg nem is, mert a havi törlesztőket neki kell fizetnie!:)
2014. márc. 24. 18:16

Azt viszont megjegyezném, hogy a pályakezdő fiúknak sokkal nehezebb dolguk van a munkaerő piacon. Nagyon nehezen tudnak elhelyezkedni és ha sikerül is, nagyon kérészéletű lesz.

Ez nem az ő hibájuk. Valahogy ilyen világban élünk. Sem a fiatalok nem kellenek, sem az idősek a mnkáltatóknak.

2014. márc. 24. 18:14

A Nyugati aluljáróban láttam egy pólót, amin a feljrat ilyesmi volt "Szeretem a munkát órákig tudom nézegetni..."

Valami rocker bolt vagy mi van ott. 2 ezer Ft volt, amikor láttam.

8. Living Dead (válaszként erre: 1. - Cessi)
2014. márc. 24. 14:15
Akár egy személyiségfejlesztő, "saját hibáinkat leküzdő" könyvet is vehetnél neki: lehet célzásértékű, de akár még hasznos is.
2014. márc. 24. 14:10

Vegyél neki egy bögrét a "munka hőse" felirattal!

A helyedben én is szivatnám! Persze,a szüleitekkel sem ártana beszélni a szeretet fontosságáról és ebben az esetben a káros mellékhatásokról!

6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Cessi)
2014. márc. 24. 12:54

Szerintem nem kellene sértő ajándékot kieszelned számára, mert úgy gondolom, hogy az élet majd elszámoltatja őt előbb vagy utóbb... Egyszerűen ne adj neki semmit, max egy tábla csokit, és kész.

Azért, hogy évek óta tud élősködni és követelőzni, már ne is haragudj, de azok az emberek tehetnek, akik eltartják, és teret adnak neki erre. Engem úgy penderítettek volna ki otthonról, hogy a lábam se érte volna a földet!

5. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - Cessi)
2014. márc. 24. 12:15

Te meg most a babának gyűjtesz....


Hát én pont lesz@rnám. :/


Már bocs!

4. Cessi (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. márc. 24. 12:08
Évek óta semmit, mert mivel nem dolgozik, nincs pénze ajándékot venni.
3. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - Cessi)
2014. márc. 24. 12:06

Nyelj egy nagyot, és ne születésnapkor leckéztess. Eszedbe ne jusson megvenni azt amit kért... még akkor se ha otthon hegyekben áll a lóvé, és 5x ki tudnád fizetni. Akkor se.


1 tábla csoki pont elég lesz az ilyen embernek:)

2014. márc. 24. 12:05
Te mit kaptál tőle?
2014. márc. 24. 12:03

Öcsém pár nap múlva lesz 25 éves. Évek óta a szüleim nyakán élősködik, dolgozni nem megy el, mondván nem talál munkát, amit pedig valahogy sikerül neki lebeszélni, túl megalázónak tartja, és nem vállalja el.

Ez mellett persze követelései vannak.

Ma reggel felhívott, és egy több, mint 100 ezer forintos telefont kért tőlem ajándékba. Hát elégé kiakadtam, és lecsaptam a telefont.

Szeretnék neki valami "egyedi" szülinapi ajándékot kitalálni, ami rávilágítja arra, hogy amíg ilyen a hozzáállása, addig tőlem semmit sem fog kapni.

Gondoltam arra, hogy fogok egy üres dunsztos üveget, és ráírom, hogy "eddig megkeresett forintjaim", vagy "eddig ezt értem el az életben".

Esetleg valakinek valami hasonló ötlete lenne? Tudom, hogy szülinapja van, de mindképp enyhén provokatív, és sértő ajándékot szeretnék neki a hozzáállása miatt adni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook