Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhat az szédülést, hogy két hete nem szedem a fogamzásgátlót? fórum

Okozhat az szédülést, hogy két hete nem szedem a fogamzásgátlót? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 21. 00:02
Hát ha azóta a ringlispilen ülsz...
2014. márc. 24. 19:11

Voltam ma fülészeten és nem találtak semmit,mondhatom hogy sajnos,mert jobb lett volna ha a fülemmel lenne baj.

Kaptam jövő7re két helyre is időpontot,ideggyógyászhoz.

A kedvem ettől függetlenül jó,de félek.

11. Castia (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2014. márc. 24. 13:50
Egy ismerősömnél sajnos a sclerosis jele volt a szédülés. De nem ijesztegetni akarlak, csak sok minden tünete lehet. Megér egy alapos kivizsgálást.
10. t.Ili (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2014. márc. 24. 02:25

Nekem kb egy évig tartott egy fura szédülésem. Egyszerűen nem állt meg a kép. Mint régen amikor futott a tv képernyője. Balról jobbra. fekve is, állva is,mindenhogy.Gondolhatod, az örökös hányinger emiatt...Mellette állandó hőemelkedésem is volt. De semmit se találtak. Vérkép,vérnyomás, EKG,neuro,fülészet,semmi.El se hitték volna,hogy nem szimulálok, ha a hőemelkedés nem lett volna.

Mígnem egyszercsak el kezedett fájni a hasam. nem tudtam ülni, annyira.Nőgyógyászat, és kisült ciszta van. Infúzió, lappasztották, kicsit jobb lett, de két hét után telítődött. Megint vissza, egy hét bent, két hét után vissza.Az ultrahang világosan mutatta. Persze a szédülés és a láz ugyan úgy,mint eddig,az semmit se javult.Azt mondták nincs mese, műteni kell.

A nagyműtét után, mint akit elvágtak! Se szédülés, se láz.

Ha neked is vannak nőgyógy. gondjaid,azért meséltem el. Ennek kb.20 éve. Azóta se jött vissza. Nagyon megkeserítette akkor az életem. :(

2014. márc. 24. 01:58
Jobbulást! <3
2014. márc. 23. 21:50
De nem érzem hogy a fülemmel lenne baj. Nem faj, nem zúg, nem cseng , nem hallok nagyot semmi ilyesmi!
2014. márc. 23. 21:48
Az ügyleten 110/65 74 p. volt, eddig ezzel nem volt probléma! Más okból voltam a hetekben teljes kivizsgalason ahol nőgyógyászati gyull-ön kívül semmi bajom nem volt. De ez a szédülés elég bizarr!
2014. márc. 23. 21:38
Vernyomasod ok? Keringes, stb?
2014. márc. 23. 21:37
Nem feltétlen jár fülzúgással a fülprobléma,ami szédülést okoz.
2014. márc. 23. 21:25
Mert szedek szorongáscsökkentőt (5eve) es azt mondtak hogy a kettőt nem ajánlatos 1utt szedni de 1 évig együtt szedtem őket! Tartok attól h nehogy azt mondjak h a szorongás miatt van mert tudom hogy nem mert mar több éve tünetmentes vagyok!
2014. márc. 23. 21:15
Nem.
2014. márc. 23. 21:04
Voltam ügyeleten mert folyamatosan szédülök, faltól falig megyek. A doki adott injekciót , gyógyszert ...es szerinte a fülemről szédülök de utána olvastam es az fuluugassAl stb dologgal jár, ami nekem nincs! Holnap megyek kórházba de kicsit izgulok
2014. márc. 23. 21:00
3. Napja szédülök!Lehet attól hogy 2 hete mar nem szedem a fog.gatlot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook