Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Testtekercselés Eukaliptuszolajjal

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egyéb sz&e témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15. Ikebana22014-03-21 22:49
Nem tudom kitől hallottad, hogy ez az olaj jó ilyenre. De tudom ajánlani tekercseléshez a Paprika olajat. Jól bemasszírozod magad vele és szorosan betekercseled. Kb 1 órán át hagyd magadon és miután leszeded, még kb 30 percig érzed a kellemes meleg hatást. A Rossmanban lehet kapni. Direkt erre a célra. Az a jó, ha jól átmelegít. Miközben pihensz benne, még be is lehet takarózni, a jobb hatás érdekében.
Sok sikert!:)
(válasz nikkky 1. hozzászólására)

14. vikucka2014-03-21 17:56
Hat ha ennyi eleg lenne, akkor bezarnanak az edzotermek. Persze, jo, hogy valtozuhanyzol, de a narancsbor ettol onmagaban nem fog eltunni.

Spinning mellett hetente 3-4 alkalommal kellene mondjuk edzotermi edzest csinalni, sulyokkal guggolast 2-3 honap utan tuti lesz valtozas. Addig max. elegeted a borod ilyen kencekkel. De ez az en velemenyem csak.
(válasz nikkky 13. hozzászólására)

13. nikkky2014-03-21 13:03
A heti két spinning mellett rendszeresen váltózuhanyzom, és igyekszem nagyon sokat inni.

Akkor ti nem vagytok jó véleménnyel a tekercselésről..
Ma próbáltam ki először.. meglátom, csinálom-e még máskor is.
A heti két spinning hát.. a spinning nagyon kemény, borzasztóan lefáraszt, megizzaszt, és nagyon megerőltető. Nem tudnám heti többször csinálni, sokkal megerőltetőbb, mint egy kis otthoni torna vagy a sima futás. Aki már próbálta, szerintem mindenki ilyen véleménnyel van róla :) Két hete kezdtem, ha majd már nagyon belejövök, növelem az "adagot", gyakrabban járok majd.

12. Kylie Kwong2014-03-21 12:53
Így-Igy!
(válasz Forever Happy 9. hozzászólására)

11. Kylie Kwong2014-03-21 12:50
Szerintem nem...
Én,(igaz,itthon nyomom a tornát)oranzsbőr elleni krémet teszek és azt fóliázom be,így tornázom!De a heti 2 szpining kevés....
Emellé még kéne egy jó kis cukor (és egyéb)mentes diéta,és sok sok víz.
(válasz nikkky 8. hozzászólására)

10. Kubiak2014-03-21 12:45
Most örülnek a gombák meg a bacik :)
Nedves, meleg.....imádják :)
(válasz nikkky 2. hozzászólására)

9. Forever Happy2014-03-21 12:42
Niki!

Nem akarlak elkeseríteni ezen a napsütéses angyalos pénteken, de mozogj inkább többet rendszeresen, és igyál sok folyadékot, legfőképp vizet!

Akkor jól fogod csinálni.

8. nikkky2014-03-21 12:39
Narancsbőr ellen küzdök, feszesíteni szeretnék :)
A testtekercselésről jókat hallottam, de érdekelne, hogy ha nem paprika krémmel vagy paprikaolajjal, hanem eukaliptuszolajjal csinálom, akkor is jó lehet-e?

7. Kylie Kwong2014-03-21 12:32
Ezzel a tekercseléssel fogyni szeretnél,feszesíteni,vagy oranzsbőrt eltüntetni?
A szpining mellett csinálsz még valamit?

6. Forever Happy2014-03-21 12:30
Remélem, nem múmiának készül. :)
(válasz Kubiak 5. hozzászólására)

5. Kubiak2014-03-21 12:21
Mi leszel ha készleszel a pácolódással?
(válasz nikkky 2. hozzászólására)

4. vikucka2014-03-21 12:20
És hol olvastad, hogy ez jó? Én nem merném mindenféle olajokkal kenegetni magam, inkább tornáznék, de ugye nem vagyunk egyformák.

3. Forever Happy2014-03-21 11:41
Sok sikert!

2. nikkky2014-03-21 11:40
Sziasztok!
Eukaliptuszolajjal jó lehet a testtekercselés?
Két csöpp olivaolajba tettem úgy 15-20 csepp eukaliptusz olajat, betekertem magam háztartási fóliával, most fekszem betakarózva, és várok. Nem érzek semmiféle bizsergést, nem fázom (elvileg az eukaliptuszolajtól fáznom kéne, ugye?)..

(Mellette váltózuhanyzom naponta legalább egyszer, + heti 2 spinning... :) )
Még csak három hete kezdtem el, alig várom a változást!

1. nikkky2014-03-21 11:40
Testtekercselés EUKALIPTUSZOLAJJAL?