Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Testtekercselés Eukaliptuszolajjal fórum

Testtekercselés Eukaliptuszolajjal (beszélgetős fórum)


15. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. márc. 21. 22:49

Nem tudom kitől hallottad, hogy ez az olaj jó ilyenre. De tudom ajánlani tekercseléshez a Paprika olajat. Jól bemasszírozod magad vele és szorosan betekercseled. Kb 1 órán át hagyd magadon és miután leszeded, még kb 30 percig érzed a kellemes meleg hatást. A Rossmanban lehet kapni. Direkt erre a célra. Az a jó, ha jól átmelegít. Miközben pihensz benne, még be is lehet takarózni, a jobb hatás érdekében.

Sok sikert!:)

14. vikucka (válaszként erre: 13. - Nikkky)
2014. márc. 21. 17:56

Hat ha ennyi eleg lenne, akkor bezarnanak az edzotermek. Persze, jo, hogy valtozuhanyzol, de a narancsbor ettol onmagaban nem fog eltunni.


Spinning mellett hetente 3-4 alkalommal kellene mondjuk edzotermi edzest csinalni, sulyokkal guggolast 2-3 honap utan tuti lesz valtozas. Addig max. elegeted a borod ilyen kencekkel. De ez az en velemenyem csak.

13. nikkky
2014. márc. 21. 13:03

A heti két spinning mellett rendszeresen váltózuhanyzom, és igyekszem nagyon sokat inni.


Akkor ti nem vagytok jó véleménnyel a tekercselésről..

Ma próbáltam ki először.. meglátom, csinálom-e még máskor is.

A heti két spinning hát.. a spinning nagyon kemény, borzasztóan lefáraszt, megizzaszt, és nagyon megerőltető. Nem tudnám heti többször csinálni, sokkal megerőltetőbb, mint egy kis otthoni torna vagy a sima futás. Aki már próbálta, szerintem mindenki ilyen véleménnyel van róla :) Két hete kezdtem, ha majd már nagyon belejövök, növelem az "adagot", gyakrabban járok majd.

12. 82d45dcd14 (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2014. márc. 21. 12:53
Így-Igy!
11. 82d45dcd14 (válaszként erre: 8. - Nikkky)
2014. márc. 21. 12:50

Szerintem nem...

Én,(igaz,itthon nyomom a tornát)oranzsbőr elleni krémet teszek és azt fóliázom be,így tornázom!De a heti 2 szpining kevés....

Emellé még kéne egy jó kis cukor (és egyéb)mentes diéta,és sok sok víz.

10. Kubiak (válaszként erre: 2. - Nikkky)
2014. márc. 21. 12:45

Most örülnek a gombák meg a bacik :)

Nedves, meleg.....imádják :)

2014. márc. 21. 12:42

Niki!


Nem akarlak elkeseríteni ezen a napsütéses angyalos pénteken, de mozogj inkább többet rendszeresen, és igyál sok folyadékot, legfőképp vizet!


Akkor jól fogod csinálni.

2014. márc. 21. 12:39

Narancsbőr ellen küzdök, feszesíteni szeretnék :)

A testtekercselésről jókat hallottam, de érdekelne, hogy ha nem paprika krémmel vagy paprikaolajjal, hanem eukaliptuszolajjal csinálom, akkor is jó lehet-e?

2014. márc. 21. 12:32

Ezzel a tekercseléssel fogyni szeretnél,feszesíteni,vagy oranzsbőrt eltüntetni?

A szpining mellett csinálsz még valamit?

6. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Kubiak)
2014. márc. 21. 12:30
Remélem, nem múmiának készül. :)
5. Kubiak (válaszként erre: 2. - Nikkky)
2014. márc. 21. 12:21
Mi leszel ha készleszel a pácolódással?
2014. márc. 21. 12:20
És hol olvastad, hogy ez jó? Én nem merném mindenféle olajokkal kenegetni magam, inkább tornáznék, de ugye nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 21. 11:41
Sok sikert!
2014. márc. 21. 11:40

Sziasztok!

Eukaliptuszolajjal jó lehet a testtekercselés?

Két csöpp olivaolajba tettem úgy 15-20 csepp eukaliptusz olajat, betekertem magam háztartási fóliával, most fekszem betakarózva, és várok. Nem érzek semmiféle bizsergést, nem fázom (elvileg az eukaliptuszolajtól fáznom kéne, ugye?)..


(Mellette váltózuhanyzom naponta legalább egyszer, + heti 2 spinning... :) )

Még csak három hete kezdtem el, alig várom a változást!

2014. márc. 21. 11:40
Testtekercselés EUKALIPTUSZOLAJJAL?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook