Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Muszáj leadni a táppénzes papírt, vagy vehetek ki utólag azokra a napokra szabadságot is? fórum

Muszáj leadni a táppénzes papírt, vagy vehetek ki utólag azokra a napokra szabadságot is? (tudásbázis kérdés)


5. forgatos (válaszként erre: 4. - Igazság hol vagy?)
2014. márc. 20. 22:21

Ez így van.

A munkáltatók nem szoktak haragudni azért, ha valaki felhasználja a szabadságát, tehát ebből a szempontból sem gond. (Már amennyiben normális munkakapcsolatod van a munkáltatóddal.)

4. igazság hol vagy? (válaszként erre: 1. - Florina87)
2014. márc. 20. 20:47
Vehetsz ki szabit,de erről értesítsd a háziorvosodat,hogy vonja vissza a táppénzt!Ugyan is jelenteni kell a táppénzen levő betegeket,nem kis kavarodást okoznál azzal,hogy Te tulajdonképpen szabadságot vettél ki a táppénzes napokra.
2014. márc. 20. 20:10
miért pazarolnád a szabinapokat?
2014. márc. 20. 20:07
Vehetsz ki nyugodtan szabit.
2014. márc. 20. 09:37
Az lenne a kerdes hogy ma es holnapra kaptam rozsaszin papirt a hazidokimtol hogy kicsit tudjak pihenni, nem vagyok veszelyeztetett vagy ilyesmi telleg csak nagy hajtas miatt ereztem kell pihi. Kerdes h nagy baj e ha megse adom le a papirt munkaltqtonal hanem szabit veszek ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook