Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Debreceni kiruccanás fórum

Debreceni kiruccanás (beszélgetős fórum)


7. ancsika688 (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2014. márc. 19. 22:04
Március 22-től indul a szezon az állatkertben,Dél-Amerikai trópusház és Afrikai röpde lesz az újdonság.
2014. márc. 19. 21:47
a Déry múzeumot és a Munkácsi trilógiát ki ne hagyjátok,mert világszenzáció!
2014. márc. 19. 21:40
Köszi
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2014. márc. 19. 21:32

Szia :)


Merről érkeztek? Mert az sem mindegy.

Ha a Nagyerdőnél jöttök be, és autóval, akkor nem tudom most hol lehet leparkolni, mert a szép tó, amit keresel, eltűnt már :(

Ez lett volna a csónakázó tó. tényleg lehetett rajta csónakázni, vizibicajozni és a szélén sétálni, este andalogni a sötétben :D

Nem messsze innen van a Vidámpark előbb és utána az Állatkert. Egymás mellett a kettő.

A Botanikus kert a valamikor Kossuth egyetem területén van, aminek a bejáratát is érdemes megnézni, és az előtte l évő hatalmas szökőkutat is, bár nem tudom, elindították már, mert télére kikapcsolják.

A belvárosban a hírességünk a Nagytemplom és az Arany Bika szálloda, valamint a Csonka templom, az egész Piac utcával egyetemben, mert még mindig elég sok régi ház maradt meg, szerencsére.

Szerintem ez elég is lenne egy napra :D

3. Briell14 (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2014. márc. 19. 21:30

Az állatkert szép, azt nézzétek meg! A Botanikus kert is tetszeni fog.

Van egy teaház is, a Carpe Diem Teaház, ami délutánonként van nyitva. Hangulatos, megnézhetitek azt is. :)A Csokonai Színházzal szemben van.

A tó, valószínűleg a Békás-tó lesz. :)

Legyen szép hétvégétek!

2014. márc. 19. 21:28
Nem tudom melyik tóra gondolsz,a Békás-tavat felújítják most,így most ott csak építkezéseket lehet találni :( A csónakázót pedig ha jól tudom teljesen elbontják.
2014. márc. 19. 21:09
Sziasztok.hétvégén szeretnénk ellátogatni Debrecenbe.ez a város valahogy mindig kimaradt.Az állatkert lenne az egyik célpont a másik a Botanikus kert.ezeket megéri megnézni??tényleg van itt egy szép tó??köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook