Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor a fülgyertyát használat után eloltottad, mi az a sárgás valami a gyertyában? Tényleg fülzsír vagy az elégett gyertya darabjai? fórum

Amikor a fülgyertyát használat után eloltottad, mi az a sárgás valami a gyertyában? Tényleg fülzsír vagy az elégett gyertya darabjai? (tudásbázis kérdés)


1 2
59. dafde15949 (válaszként erre: 58. - Havasigyopár)
2012. máj. 20. 19:48
Megtudod magadnak is gyújtani,de jobb ha van segítséged.Magadnak nem látod mikor ég le a gyertya a jelzett csíkig.S,mikor ki kell venni jobb ha az veszi ki a füledből aki veled van,igy elkerülhető minden féle baleset.
2012. máj. 20. 19:24

Kérdésem az lenne,:

saját magadnak meg lehet gyujtani a gyertyát a fülben,vagy valaki segitségét kell kérni?

2009. márc. 24. 21:26
Ha rossz leszel köldökgyertyára ítéllek!!:)
2009. márc. 24. 21:26
Jaaaj Almus,ne már ...lazíts::))vagy feláldozódsz a tudomány oltárán:)
55. Pirosalma (válaszként erre: 54. - 2d5a00656a)
2009. márc. 24. 21:24
Igazából ez nem valódi kontrollcsoport, elég lesz nekem a saját fülem:-)
2009. márc. 24. 21:21
Kettőt:)Tudod csoport ellencsoport...Egy a fülbe -egy az üvegbe:)
53. Pirosalma (válaszként erre: 51. - 2d5a00656a)
2009. márc. 24. 21:19

Ó, nem probléma, majd valaki besegít:-) (Nem szeretem a sört.)

No, majd ha lesz időm, beszerzek egy ilyen gyertyát.

52. Pirosalma (válaszként erre: 51. - 2d5a00656a)
2009. márc. 24. 21:13
Reprodukálás alatt azt értem, hogy megismételni a kísérletet (egymás után többször is akár). És persze számításba venni, mi történhetett.
2009. márc. 24. 21:10
Persze ,mi is csak tisztításra,és nem gyógyításra használjuk azóta is.De meg tudod csinálni reprodukálva amiénket ha veszel egy párat,az egyiket a füledben amásikat a sörösüvegben égeted el./Sajnos előtte el kell belőle fogyasztani a folyadékot:(,nem tudom ez probléma-e:)?/
50. Pirosalma (válaszként erre: 49. - 2d5a00656a)
2009. márc. 24. 21:06

Szia:-)


A kísérletre kíváncsi lennék, természetesen reprodukálva:-)


(Mindazonáltal olyan esetben, amit Annaluca írt, legfeljebb az antibiotikum mellett szabad alkalmazni; nem túl jó, ha a fertőzés leterjed a mellüregbe, ez kezelés nélkül igencsak fatális lehet.)

2009. márc. 24. 21:02

Sziasztok!

Csak egy kísérletezt szeretnék megosztani veletek.Nekem a férjem hozta haza a fülgyertyát,én tök szkeptikus voltam a dologgal kapcsolatban.Majd végigtesztelte a családot Két gyerek két felnőtt ,mindenkinek minden füléből más-és más tartalom jöttki.Amit írtok sárgás fehér por+fülzsírszerű lerakódás több kevesebb.Na mondompersze bele van manipulálva végleges cucc 1 adag por és 1 adag zsír.Fogtam meggyújtottam és beleállítottam egy üreg sörösüvegbe.

Láss csodát a sörösüvegben semmilyen zsír nem volt csak sárgapor/mármint a z üvegből kikerülő gyertyánál/

48. Pirosalma (válaszként erre: 45. - Annaluca)
2009. márc. 21. 09:39

Szia, Annaluca!


Ez nem játék, egy ilyen fertőzés nagyon, nagyon súlyossá válhat (de nem szeretnélek ijesztgetni). Azt javaslom, kövesd az orvos utasításait!

47. Inken (válaszként erre: 45. - Annaluca)
2009. márc. 20. 23:58
Biztosan lehet, nem hiszem hogy nem.
46. d879a0c5b4 (válaszként erre: 45. - Annaluca)
2009. márc. 17. 19:04
Szerintem lehet, de inkább kérdezd meg az orvost vagy az eladót!
2009. márc. 17. 07:57

Lehet gyereknek is használni?

Fáj a füle a 6 évesnek, a doki antibiotikumot írt fel, de azt nem szeretnék adni neki.

A kőrózsa levét már 2x cseppentettem nagy birkózás után, de még nem használt.

Ha tudtok, kérlek segítsetek!

44. Inken
2009. febr. 6. 19:08

Annak ellenére, hogy eddig nem tartottam hatékony dolognak ezeket a különböző gyertyákat érdekes dolog történt velem az elmúlt 2 héten.

Zúgot a fülem, napi 10x kb 10-15 másodpercig. Nem tudtam mit csináljak illetve hogy mitől lehet. Végső elkeseredésemben beszereztünk a párommal 4 pár fülgyertyát, hátha.

Megcsináltuk, másnap már pár másodperccel lerövidültek a zúgások és kevesebb is volt.

Az első hármat egymást követő napokon égettük el, az utolsót pedig pár nap kihagyással.

Most már 1-2-3 másodperces zúgások vannak napi 3-4x.

Szerintem még kéne egy-két gyertya. De majd meglátjuk.

Határozottan jobb mint volt, és a gyertyának köszönhetem.

Tehát felejtősek az ezt megelőző negatív hozzászólásaim. Hatásos a fülgyertya!!!

43. tutajos11 (válaszként erre: 38. - Zsuzso100)
2008. nov. 14. 06:37

szia-sziasztok!

Állitólag igen fogyira is lehet használni a testgyertyát,bár én még nem probáltam.De szándékomban áll,majd megveszek egyszerre vagy tiz db-ot és minde nap fogom használni(köldökben).aztán majd meglátjuk,de ha nem fog használni legalább a méreganyagokat kiüzöm a szervezetemből.A páromnak és nekem is bevállik a fülgyertya,szerintünk jo.az arcüreggyulladása már 2db-tól sokat javult.

probáljátok ki megéri.

42. Nívea (válaszként erre: 41. - Inken)
2008. nov. 13. 22:54
Hát nem tudom. Én még csak a fülgyertyát próbáltam, és első alkalom volt. De nekem bejött :D Azóta sem dugul el a fülem.
41. Inken (válaszként erre: 40. - Nívea)
2008. nov. 12. 19:07

Na az nekem nem használt! :P

Már a testgyertya. Én is "köldökbe égettem el" ugye. Közbe egy kicsit jó volt, néha iszonyatosan húzott...(már a fájdalom jelentkezett ilyen húzó érzéssel a gyertya felé).

De hogy ezzel fogyni???

Én csak egy darabig gyertyáztam. De semmi nem változott...

40. Nívea (válaszként erre: 38. - Zsuzso100)
2008. nov. 11. 23:46
A testgyertya állítólag az anyagcseét hozza rendbe. A köldökön kell alkalmazni.
39. Nívea (válaszként erre: 36. - Inken)
2008. nov. 11. 23:44
Én azóta hallok :D 5 napig használtam. És bevált :D
38. zsuzso100 (válaszként erre: 37. - Tutajos11)
2008. nov. 11. 06:42
Ez komoly? Használható fogyásra is...erről nem is hallottam....erről írhatnál! Köszi!
2008. nov. 10. 20:07

sziasztok

pont most gyertyáztunk.és használ

,mi arcüreggyulladásra használtuk most a páromnak.de fogyáshoz iski fogom probálni a köldökben.majd meglátjuk használ-e!!!????

36. Inken (válaszként erre: 35. - Nívea)
2008. nov. 10. 18:33
Na mostmár nekem is ki kell próbálni :))))
35. Nívea
2008. nov. 8. 22:40
Hát nem tudom, hogy kinek mia véleménye, de én találtam végre valamit, ami szerintem nem a gyertya része, a leégett gyertyában. Van ugye a citromsárga por. Van benne a sötét(fülzsírszínű) sárga viaszos anyag, ami elvileg a viasz. És ma találtam a gyertya falára lerakódva, kissé fehérkés, halvány citromsárgás nedves váladékot. Na szerintem ez az ami kijött a fülemből :) Vége a találgatásoknak. Van aki tapasztalt ilyet?
34. Inken (válaszként erre: 33. - Nívea)
2008. nov. 5. 17:53

Persze, biztos hogy használ!

Csak lehet, hogy amivel "hatásosabbá" akarják tenni az nem biztos, hogy abban a formában és pont úgy igaz ahogy azt reklámozzák...

(De mint írtam, én csak a testgyertyát próbáltam! És jó volt.)

33. Nívea
2008. nov. 5. 07:57
Hát akkor nem tudom. De valamit csak használt. Mert már kidugult a fülem. Este viszont azon az oldalamon aludtam, reggelre megint bedugult. De már dugul kifelé.
32. Inken
2008. nov. 4. 22:55

Fogalmam sincs.

Viszont a testgyertyánál (én ezt használom) is ilyenekkel hitegettek. Hogy méreganyag. Aztán kiderítettem, hogy mindegyikbe van ilyen valami...

Egyszóval szerintem nem igaz. De ez csak az én véleményem!

31. Nívea
2008. nov. 4. 22:28
Na megvolt az első gyertyázásom. Margarita köszi! :) Nem füstölt ez sehol. Csak lángolt. A géz felett volt citrom(halvány)sárga por, afölött pedig ilyen viaszos fülzsírszínű valamilyen termék. Az a fülzsír??? Mert a bedugult fülemnél sok olyan volt a gyertya végében, de a másikban alig volt(fülzsír sárga). :D És kidugult a fülem. :D De végigcsinálom a kúrát. Elégetem mind a 10 db-ot. Én 2700-ért vettem 10-et. Herbáriában. Ma.
30. 0260f21e84 (válaszként erre: 29. - Zsuzso100)
2008. nov. 4. 12:33

Ja, bocs. 220 volt. Marmint az ara :)

Videki gyogynovenyesnel


Nem reklam, de tudok oktatofilmet is kuldeni, ha kell. A hasznalatarol. Amugy semmi kozom a gyartohoz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook