Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inofoliccal kapcsolatban nektek milyen tapasztalat van? Valakinek már segített a teherbe esésben? fórum

Inofoliccal kapcsolatban nektek milyen tapasztalat van? Valakinek már segített a teherbe esésben? (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 2. 13:39
Saját tapasztalatból írok,sajnos az Inofolic önmagában nem elég,ha már régóta nem jön a baba,ott valami más probléma is lehet. Anyagcsere zavar vagy hormonális problémák is lehetnek a háttérben. Érdemes inkább orvoshoz fordulni,így rövid időn belül kiderülhet a gond okozója. Fél évig szedtem a Gravida nevű vitamint,majd jött az Inofolic por,első hónapban napi 1,majd napi 2 két hónapig sikertelenűl. Jött a nőgyógyász, aki mindent rendbe talált: vérvétel,ultrahang, rákszűrés, tenyésztés. Mégsem jött a baba. Így jött az endokrinológus. Itt derűlt ki,hogy magas a proaktin szintem,ami a meddőséget okozhatja. Sajnos gyógyszeres kezelés jön, meglátjuk az eredményét. Tényleg érdemes mihamarabb orvoshoz fordulni,így talán a babavárás sem lesz olyan hosszadalmas.
2016. jún. 14. 09:18
Lassan már 2-hónapja szedem nőgyógyász javasolta,nekem semmit nem segített.3-éve szeretnénk babát.
2014. márc. 22. 12:24
Tudja valaki , hogy hogy segít az Inofolic a teherbeesésben? Mire van hatással? A peteérésre? Nekem a dokim nem mondott semmit róla csak annyit , hogy szedjem. Neten meg sok mindent nem találtam róla. Ez az 5-dik nap, hogy iszom. Akinek esetleg segített mennyi idő kellett hozzá?
3. Honeydew123 (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2014. márc. 18. 16:14
Szia! Az Inofolic-rol rengeteg hasznos infot talalsz ezen a topicon: [link]
2014. márc. 18. 15:01
Èn csak jót hallottam róla, és van olyan akinek segített.
2014. márc. 18. 14:54

Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek az Inofoliccal kapcsolatban? Valakinek már segített ez teherbe esni? Nekem 1 éve nem sikerül a baba, és most a nőgyógyász ajánlotta ezt. Voltam már sok vizsgálaton minden negatív volt. Nincs se baktérium, se gomba, se chlamydia, se mycoplasma genitalium,se ureaplasma, és neisseria gonorrhoeae sincs. Voltam hormon laborom megkaptam annak is az eredményét , de arra nem mondott semmit, én meg hiába nézem nem tudom hogy jónak számit e.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook