Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt valaki aki helyettes szülő vagy nevelőszülő? fórum

Van itt valaki aki helyettes szülő vagy nevelőszülő? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 18. 12:25
Azoktól az emberkéktől szeretnék tanácsot kérni vagy meg "hallgatni" a tapasztalatokat.Szeretnék vigyázzni más csemetéjére napokig vagy hónapokig.Remélem van itt olyan aki megért és beszél velem erről a témáról.
2. tivisu (válaszként erre: 1. - Gabikane74)
2014. márc. 18. 12:00
Szerintem ezt a témát nagyon meg kell gondolni. Mondok egy példát, ami közeli barátommal történt meg: Megismert egy nöt, akinek volt egy gyereke. A nö még nem volt elvált, de külön éltek a férjével. Ö nevfelte több éven keresztül a gyereket, majd lett közös gyerekük és ök is különváltak. A "nevelt" gyerek apja sosem fizetett gyerektartást, viszont a barátom most fizeti a gyereketartást saját gyereke után, és ráadásul a volt felesége a szemére hányja, hogy neki 2 gyereket kell eltartania. A barátom azt mondja, hogy a saját gyerekéért mindent megtesz, viszont nem tartja jónak, hogy az ö multbéli gondoskodására fittyet hány a nö. Elgondolkodtató, én támogatom a barátom.
2014. márc. 18. 11:46

Szeretnék olyan emberkékkel beszélgetni,megismerkedni akik helyettes szülők vagy nevelő szülők.Nekem sajnos nincs saját csemetém.El váltam 5 éve abból a kapcsolatból sem született gyermek és a mostani 5 éves kapcsolatomból sem lett gyegmek.Az ok a mostani kapcsolatomnál,hogy 2 gyermek után fizet gyerektartást.Én nagyon vágyom a gyermekre,ezért gondoltam a helyettes szülőségre addig amíg letelik a gyt.Utána meg örökbefogadás. Most kérdezitek miért????.Azért mert,én sajnos a 4xen túl vagyok.És már nem merek be válllani egy szülést.

Remélem lesz valaki aki beszél velem erről.

Szép napot mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook