Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért dolgozik a Shockwave Flach a gépen? fórum

Miért dolgozik a Shockwave Flach a gépen? (tudásbázis kérdés)

1 2
32. Ficánka5 (válaszként erre: 31. - Pista55)
2014. ápr. 2. 16:00

Köszi, mint írtam is neked, már nálam is helyrejött. De hogy nem gyorsabb, az biztos. Ezért úgy döntöttem, hogy a chrome lesz a böngészőm.Az alapból gyorsabb, meg az azonnali fordítást is be lehet állítani.


Köszönöm mindenkinek a segítséget!

31. pista55 (válaszként erre: 30. - Regin_a)
2014. ápr. 1. 20:48
Nálam is van olyan, hogy nem látszik a könyvjelző eszköztár sáv, de aztán ha újra megnyitom a böngészőt már látszik. Ennek nem tudom mi oka lehet.
2014. ápr. 1. 20:30

Ha a Könyvjelzőre gondolsz azt nem takaritja ki

Más gond van akkor

Nem voltak lementve a jelszavakkal együtt?

HA nem akkor mentsd le őket minél elöbb

29. Ficánka5 (válaszként erre: 26. - Pista55)
2014. ápr. 1. 10:11

Hát ez tényleg kitakarított!! De kiöntötte a fürdővízzel a gyereket is. Olyan jó volt, hogy a legtöbbet használt dolgaim indítólapjai megjelentek

tablószerűen és csak klikk arra, amit indítani szeretnék. Nos a tabló" most is meg van, de üres kockákkal. Hogy a fenébe lehet azt beállítani. Már a javát elindítottam, mert tudom a linkjeit, de csak az előzményekben jelenik meg, a tabló továbbra is üres.

28. Regin_a (válaszként erre: 26. - Pista55)
2014. márc. 31. 22:18

Ez semmi olyat nem csinál ami erre +oldás lenne

Csak kitakaritja a fölös dolgokat a WIN-röl

2014. márc. 31. 20:37

Még egy jó tanács.

[link]

26. pista55 (válaszként erre: 25. - Ficánka5)
2014. márc. 24. 21:16

Ezt próbáld ki! Én telepítettem ezt a takarító programot és kitakaríttattam vele a gépem. Most szupergyors.:) Egyszerű mert magyar nyelvű.

[link]

25. Ficánka5 (válaszként erre: 22. - Regin_a)
2014. márc. 18. 17:18

Na azokra a beírásokra én nem merek vállalkozni.


Új szép betűtipusokat mentettem le a Windows/Fonts

mappába, ott kellene kicsomagolnom és még csak nem is látok ilyen mappát. A kicsomagolás meg külön cirkusz. Az ablakot sehogy sem lehet olyan szélesre állítani, hogy az OK gombra klikkelni lehessen(Ezt más is próbálta, nem jött össze). Na ennyit az értelmi képességeimről. Az ilyen ne írkáljon ide meg oda!


Frissítettem az Adobet, de ma már megint bejelentkezett shockwave hogy pickosul dolgozik, de pont jöttek hozzám és végül elfelejtettem megnézni, hogy egyszerre mik voltak nyitva. Le fogok szokni erről a több nyitott weblapról. Kész! Remélem ez segíteni fog.


Nagyon köszönöm a segítségedet!!!

24. Ficánka5 (válaszként erre: 23. - Gatto4)
2014. márc. 18. 17:06
Én ilyesmibe bele sem mertem fogni.
23. gatto4 (válaszként erre: 14. - Ficánka5)
2014. márc. 18. 12:29

Köszi, nem járt le, sőt most raktam újra, de az sem segített sajna :(


Az mms.cgi fájlt meg nem engedi rámenteni, nem tudom módosítani...

22. Regin_a (válaszként erre: 20. - Ficánka5)
2014. márc. 18. 10:36

De , meglehet nyitni

Összeshet egy oldal megnyitása esetén is

Szöveg nem szok elszállni, csak a videólejátszás áll le és eyg figyelemfelhívó üzenet jelenik meg helyette

Ha meg blogolsz, tessék Wordben irni és bemásolni, vagy ha Firefox a böngésző akkor TextArea Cache plugint telepiteni, Chromera is van

Elszállás esetén ott marad és visszatölthető a szöveg, sőt korábbi kommentek/szövegek is ott vannak


Korábban itt ajánlották mit hova kell beirni a Windowsban, tán az is megoldás, nem tudom

21. Ficánka5 (válaszként erre: 20. - Ficánka5)
2014. márc. 18. 10:00
Ja és ez akkor igaz, ha mondjuk a blogom mellé(amiben zenék és videók is vannak) ne nyissak meg mást, mert elszállhat a bejegyzésem,amit esetleg pont írok, mert újra kell indítanom a böngészőt?
20. Ficánka5 (válaszként erre: 19. - Regin_a)
2014. márc. 18. 09:57
Értem és nagyon köszönöm!!! De ez azt jelenti, hogy ilyen helyzeteket elkerülendő nem ajánlatos egyszerre több ilyen oldalt megnyitni? Mondjuk akár 2-3-at?
2014. márc. 18. 09:36

Megint van néhány számtech. szagértő :)


Shockwave FlaSh és a Player azért dolgozik a gépen és akkor, hogy meg tudjál nézni interaktiv odalakat amiben videó és más szépségek vannak/ne részletezzük, kell/


Nyissál meg több oldalt ahol video van és amikor összeomlik nézd meg a többi oldal videóit is

Egyik sem működik

Tehát pl. videónézéshez is kell


Ha meg azt irja hogy parancsfájl dolgozik bla-bla állitsd le és annyi

Ha összeomlott inditsd ujra a böngészőt

Ennél többet egy 1xű felhasználónak nem kell tudni

18. Ficánka5 (válaszként erre: 17. - E652bf76c4)
2014. márc. 18. 07:57

Melyikünkébe? Az enyémbe? Én már munkára nem használom, csak erre a bohóckodásra amivel az időm próbálom lekötni. Már képeket is inkább a pinteresten gyüjtök, mint a saját gépemen. Ezen kívül blogokat csinálok. Azok nem a blogger tárhelyét terhelik??

Hol lehet azt megnézni, hogy mennyi még a szabad memória?? Segítenél??

2014. márc. 17. 23:50
Esetleg egy kis plusz memória sem ártana a gépbe....
16. pista55 (válaszként erre: 15. - Ficánka5)
2014. márc. 17. 22:06
Én időnként kihúzom a konnektorból a gépet és valameddig segít.:))
15. Ficánka5 (válaszként erre: 7. - Gicus86)
2014. márc. 17. 21:41

Nem ez a problémám, köszönöm szépen . Az, amivel az a fórum indul.


Amit voltál aranyos nekem leírni azt nem tudom megcsinálni, inkább nem nyúlok hozzá, de nagyon köszönöm!!


Megpróbálom az adobe frissítését, amit acess javasolt, azt meg tudom csinálni és remélem minden megoldódik.

14. Ficánka5 (válaszként erre: 3. - Gatto4)
2014. márc. 17. 21:38

A vírusirtól annyit én is tudok, nálam is a nod 32 van, hogy évente a jogosultsága lejár. Azt nekem az informatikus rakta fel és amikor jelezni szokott, akkor szólók neki és akkor valami jelszó, meg mittom miket átír és akkor megint életképes.


Nem lehet, hogy a Tiéd lejárt? Én hüle vagyok ezekhez, csak amit saját magam tapasztaltam azt írtam le.Hátha segít.

13. Ficánka5 (válaszként erre: 11. - 66112ea05a)
2014. márc. 17. 21:31
Köszi Méhecske!!
12. Ficánka5 (válaszként erre: 10. - Pista55)
2014. márc. 17. 21:30

Nekem is szokott ilyeneket írni, méghozzá olyat pl., hogy a YouTube dolgozik, holott én a közelébe nem mvoltam a YT-nak.


De acess segítségét olvasva rájöttem, hogy korábban állandóan bejelentkezett az adobe, hogy frissített verzió van, most frissítek, vagy később? Ez az utóbbi időben elmaradt, nem tudom miért nem csenget mostanság. De én most letöltöm a 12-es verziót, úgy látom az a legújabb, Azt még meg tudom csinálni. Aztán majd meglátom mi lesz.

11. 66112ea05a (válaszként erre: 9. - Ficánka5)
2014. márc. 17. 21:22
Nem.
2014. márc. 17. 21:16

Nálam ezt írja mostanában.


Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol. Megállíthatja most a parancsfájlt, vagy folytathatja, hátha befejezi a működését.


Parancsfájl: [link]


Én sem tudom mi okozza és mi ez a parancsfájl.

2014. márc. 17. 20:39

Bocsánat, csak közben vendég érkezett most ültem vissza.


Azt már látom, hogy én ezzel nem fogok tudni, merni mit kezdeni, mert vén fejemnek amit leírtatok az túl magas.


Az átmenetileg - míg nem tudok egy nagytudásút a gép mellé szerezni - megoldás lenne, hogy a Chromet jelölöm alapböngészőnek és azt használom?

2014. márc. 17. 19:37
Ez olyankor fordul elő amikor elavult lesz ez a Plugin, a megoldás ennek a frissítése, ami Free verzió.Ez az Adobe Flash player Plugin-ja és elég sokszor szükséges a frissítés. Adobe Flash Player-t érdemes frissíteni, de a régit eltávolítani a PC-ről. Az Adobe oldalon ez megtalálható, többnyire a legfrissebb, letöltésnél a megfelelő OP rendszert ki kell választani hozzá.
2014. márc. 17. 19:36

www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=137922


vagy ez a baj.. ?

2014. márc. 17. 19:33
állítsd le, mármint amikor rákérdez
2014. márc. 17. 19:31

Shockwave Flash dolgozik, illetve nem válaszol

Ha az alábbi üzenet jelenik meg a firefoxban: "A Shockwave Flash dolgozik, illetve nem válaszol"


Az alábbi módosítás megoldás lehet a problémára:


Keresd meg az alábbi útvonalon az "mms.cfg" fájlt és egy jegyzettömbel szerkesztheted.


Windows 32 bites rendszer esetén: C:\Windows\System32\Macromed\Flash mappában

Windows 64 bites rendszer esetén: C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash utvonalon



ezt kell hozzáírni: ProtectedMode=0


Alapból nem szerepel ez a sor az mms.cfg fajlban.


Ha 0 akkor tiltva van ha 1 az érték akkor engedélyezve van.

2014. márc. 17. 19:10
jeleget=jelezget
2014. márc. 17. 19:10

Ilyen bajom nekem is van. Sőt az üzenetközpont is jeleget, hogy nincs vírusírtó telepítve (dehogynincs, a nod...). De lehet hogy azzal van a baj?

Próbáltam hibakereső programot futtatni, de az sem jutott semmire, mert hibát jelzett :S

Ki érti ezt...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook