Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan dobjak fel egy szürke színű kosztümöt? fórum

Hogyan dobjak fel egy szürke színű kosztümöt? (tudásbázis kérdés)


9. pilus (válaszként erre: 5. - Bb439e0ca9)
2014. márc. 17. 19:27

Hát igen,..ez a legrosszabb:))))Nekem sem áll jól.

Még azt is el tudom képzelni,h egy gyönyörű halvány szürke selymes(aminek kicsi fénye van)anyagból-veszel felsőt.Ehhez nagy-nagy kék láncot(nagy golyókból...vagy másból,csak nagyon meghatározó legyen)és hozzá hasonló kék kék magassarkút.A táska semleges,leginkább szürke.

De ha más színű cipőt találsz,akkor ahhoz veszel láncot.ez biztos nem könnyű.


De a türkíz mutatósabb lenne talán.


Vagy szürke cipőt veszel hozzá,és a blúz és táska színe harmonizálhat.Ez a kínálattól függ.Meg a pénztárcádtól:))))

2014. márc. 17. 19:17
Köszi, majd ilyeneket fogok bedobni :) De ha van még valakinek ötlete, írja le, legyen szíves.
2014. márc. 17. 18:44
Kék, padlizsán, piros, bordó. Szerintem ilyen színű felső, sál, kitűző, öv, táska, cipő nagyon jó lenne hozzá a fiatalnak is.
2014. márc. 17. 17:30
A felsővel azonos színű sálat is rakhatsz a kosztümkabát gallérja alá. Illetve valami brosst is tűzhetsz bele. A kék és rózsaszín színek szerintem is feldobják a szürkét.
5. bb439e0ca9 (válaszként erre: 3. - Pilus)
2014. márc. 17. 17:02
Középszürke. Se világosnak, se sötétnek nem mondanám. Talán épp ez a baj.
2014. márc. 17. 16:25

v rózsaszín

de ha ütni akarsz, enciánkék blúz, ua.harisnya

2014. márc. 17. 16:25

idén nagy divat az orchidea lila,..talán ilyen felső,..

de divat és szép is a türkíz és mindenfajta kék,a szürkéhez inkább erősebb kék

persze kérdés,h milyen sötét a szürke?világos,galamb,vagy sötét?

ha sötét akkor a rózsaszín is nagyon szép,nude cipővel

2014. márc. 17. 16:20
piros cipő, öv, táska
2014. márc. 17. 16:18
Tavaly vettem egy szürke kosztümöt. A fazonja nagyon jó, nőies, modern, a színe viszont nekem előnytelen. Hirtelen kellett vennem, és ez volt csak a méretemben. Ez a szín engem öregít, sápaszt, stb. Milyen kiegészítővel tudnám feldobni esetleg? Vagy adjam el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook