Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Externista a nőgyógyászom! Most neki kell fizetnie azért, hogy megműthessen? fórum

Externista a nőgyógyászom! Most neki kell fizetnie azért, hogy megműthessen? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 19. 12:48
Köszönöm Nektek! Felhívtam.És tényleg "csak"szimplán rendes orvos.:) Valóban szerződéses azzal a kórházzal,de mondta,hogy el tudja intézni.Kb.negyed órát beszéltünk este 8-kor erről,mondta ne stresszeljek, ne zavarjon ez engem stb.Nagyon kedves volt,nem kell egy fillért sem fizetnem,de persze én most már mindenképpen honorálom. :)
2014. márc. 19. 07:38
Vannak még rendes orvosok.
2014. márc. 18. 19:51
én nem problémáznék ezen,hidd el mondaná ha ezzel a részével gond lenne,nyilván nem akar ráfizetni.Orvosok-kórházak megoldják ezt egymás között,"most én segítek neked holnap te segítesz nekem" alapon
8. vidamlany88 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2014. márc. 17. 16:32
Oké,rendben.Köszönöm.Még jó,hogy megnéztem a kórházat és láttam,hogy externista.Nem mondta tényleg magától,simán elküldött oda altatóorvoshoz és megmondta mikor feküdjek be.Ennyi.Pedig a dokik szoktak utalni az anyagiakra rendesen,ő nem.De felhívom,az a legtisztább...
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Vidamlany88)
2014. márc. 17. 16:28
Mondd neki, hogy "tudom, hogy a doktor úr abban a kórházban külsősként dolgozik, ezért beszéljük meg előre az anyagiakat!"
2014. márc. 17. 16:04
De konkétan azt kérdezzem,mennyit fizessek,vagy azt,hogy nem-e gond neki?
2014. márc. 17. 15:59
Szerintem kérdezz rá, ez a legjobb. Nekem is olyan orvosom volt, aki nem a kórház dolgozója volt, de szerződéssel volt ott, ügyeleteket vállalt, műtött, szülést vezetett le... neki biztos, hogy nem kellett ezért fizetnie. Sőt, végülis ő kapott fizetést a munkájáért. lehet, hogy a te orvosoddal is ez a helyzet, lehet, hogy nem. Legjobb, ha megkérdezed, mert tőlünk nem hiszem, hogy olyan biztos választ kapsz, ami megnyuigtat.
4. vidamlany88 (válaszként erre: 3. - 5674644b5d)
2014. márc. 17. 15:53
De konkrétan mit??Ez annyira ciki,nem? Nyilván akartam neki adni pénzt,most is akarok,de ez még így is nem ráfizetés neki?
2014. márc. 17. 15:51
Meg kellene kérdezned szerintem ..
2014. márc. 17. 15:47
Elmentem hozzá sima sztk-s szakrendelésre egy másik város kórházába.Mondta,hogy műteni kell,elvállalta.De mivel az kiskórház,ezért nem vállalták az altatásom(sajnos a kísérő nyavaják miatt,ez műtét előtt egy héttel derült ki.Most egy olyan kórházba kénytelen vinni,ahol ő externistaként dolgozik.De enm említette,hogy kérne tőlem pénzt érte.Mert oda magán betegeket visz nyilván,mert ugye ő fizet ilyen esetben a műtő/eszköz használatért.De nem mondta 1x sem,hogy kérne pénzt,pedig már 2x beszéltünk.Most mi van?Rosszat teszek vele?
2014. márc. 17. 15:43
Externista a nőgyógyászom!Most neki kell fizetnie azért, hogy megműthessen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook