Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Taposógépem számlálója edzés közben folyton megakad. Kivel tudnám megjavíttatni? fórum

Taposógépem számlálója edzés közben folyton megakad. Kivel tudnám megjavíttatni? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 30. 11:44

nos,nem volt komoly gond,sőt semmilyen gond,mert csak az érzékelőjén kellett állítani,a pedálnál,alul....hálistennek:)

azért köszönöm a válaszokat.

7. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2014. márc. 16. 19:30
ezt köszönöm szépen!
6. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Zizisicc)
2014. márc. 16. 19:28

egy családtól vettem akiket ismerek és akiknél csak helyet foglallt mert nem használták,max ha ráállltak1-2x....elküdik postán a papírokat mert nem 1 városban lakunk,ez tuti,ismerjük egymást,tehát be nem csaptak.

igazából idegesít pesze,mást is idegesítene,mert egy rohadt drága gép,és még így is egy vagyonba került,ilyen szerencsés is csak én lehetek,azon lepődtem volna meg,ha nem üt be vmi gebasz :/

5. Regin_a (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2014. márc. 16. 19:20

Miért nem kérded a Guglit?

[link]

4. Zizisicc (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2014. márc. 16. 19:06

Akitől vetted nem adott hozzá papírokat? Azon nincs rajta vmi szervizcím?


Amúgy meg vedd egy kicsit lazábbra, ne húzd fel magad .... :o)) Nekem is van sztepperem, még nem volt vele baj, de gondolkodom, kihez lehetne fordulni. :o))

2014. márc. 16. 18:55

húúú de viccesek vagytok,röhög a vakbelem :D


nos,aki esetleg ért is hozzá:vettem egy kettler montana taposógépet kb egy hónapja,teljesen hibátlan állapot,12 állítható fokozat,jó kis gép,sorolhatnám az előnyeit,imádom,igaz hogy nem kell fogynom meg alakot formálnom,de mindig is vágytam egy ilyern gépre,mindig szerettem,jól átmozgat állóképességet javit,stb,de nem is ez a lényeg...

a display részében,ami mutatja az értékeket/mondjuk nekem az időszámlálás a lényeg,a pulzus,égetett kalóriaérték,stb,ezek nem nagyon érdekelnek/tgnap cseréltem elemet,de sajnos taposás közben le-leáll a számláló,olyankor meggyorsítom egy kicsit a tempót vagy épp lelassítom,megint elindul,de újra és újra csinálja.....van ötletetek miért van ez,van valakinek lépcsőzője,vagy volt hasonló gondja vele?ki tudja ezt megjavítani ha nem áll helyre,márpedig nem hiszem hogy fog,mert az elemek amiket beletettem,újak.

ezt leszámítva hibátlanul működik

ja és mielőtt még vki irná hogy vissza a gyártónak:nem Kettlertől vettem.

köszi.....

2014. márc. 16. 18:49
Ezermesterrel :D
2014. márc. 16. 18:41
Taposógépem időzítője edzés közben folyton megakad.Kivel tudnám megjavíttatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook