Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama vagyok és munkanélküli lettem fórum

Kismama vagyok és munkanélküli lettem (beszélgetős fórum)


2014. márc. 14. 19:23

Gyed csalàdi ès egyszeri tàmogatàs jàr majd....

Kitartast

Èn szinte egyszerre tudtam meg hogy a ceg ahol dolgoztam egy eve (rendes fizetes mellett) kamu nem letezo es sehova semmit nem fizet utannunk, valamint hogy 10 hetes terhes vagyok....

Így egyetem utan 0 munkaviszonyom van....

2. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Shiroclown)
2014. márc. 14. 19:08

GYED-et kapsz majd szerintem, de egy könyvelőt kellene megkérdezned igazából.

nem várandósan is nehéz elhelyezkedni, nem hogy várandósan sajnos :-(

munkanélküli központba menj biztos ami biztos!

2014. márc. 14. 13:54
Próbaidőmet töltöttem mikor kiderült, hogy babát várok. Sajnos a cég most megszűnt, így a próbaidőmet nem is hosszabbították meg. Most már 15 hetes vagyok, így nyilván nem lesz olyan könnyű munkát találnom. Nagyon elvagyok keseredve, keresem a megoldást, hogy mit hogyan tudnék intézni, és, hogy milyen juttatások járhatnak nekem? Még nem házasodtunk össze a párommal, de egy albérletben lakunk. Van valami tanácsotok? 2011 óta folyamatosan dolgoztam, tavaly szeptemberig. Utána októbertől decemberig, majd decembertől mostanáig. Van valami tanácsotok, hogy megnyugodjak? A párom dolgozik, de azért jó lenne még nekem is dolgozni a baba születéséig (szeptember)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook