Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhesteszt előtt és után fórum

Pozitív terhesteszt előtt és után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. aug. 6. 16:54
Sziasztok! Vasárnap teszteltem, negatív. Amit ma reggel meg is erősített a doki. Viszont ami nagyon jó hír, hogy a bal oldalamon egy 19,5*22 mm-es domináns, érett tüsző van, ami nagyon jó eséllyel pályázik :) Érzem is rendesen, szúrkál a bal oldalam, de ez olyan "édes" fájdalom :) A doki is azt mondta, hadd fájjon csak :D Egyébként minden oké, tankönyvbe illőek az adataim :D Úgyhogy harcra fel! Szorítsatok nekem! Ami a hányás, hányingert, émelygést illeti, valószínű a hormonjaim szórakoznak, úgyhogy jövő héten szerdán megyek vérvételre és megnézik a progeszteron termelődést. Hátha akkor okosabbak leszünk. De remélem addigra már alakulóban lesz az én kis drágaságom! :)
360. baliskin (válaszként erre: 359. - Fiatal_nő23)
2012. aug. 3. 14:38
ez lehet akár jó jel is!! csinálj egyet reggel!! az biztosabb! :) én nagyon szorítok Neked!! :)
2012. aug. 3. 14:21

Időn túl pozitív eredmény a Clearblue teszten...

[link]

2012. aug. 3. 09:57
Hát sajnos újabb csalódás! Negatív! :( A tünetek továbbra is megvannak, hányás, hányinger, puffadás,hasszurkálás lent. Egyszerűen nem értem... :(
357. fiatal_nő23 (válaszként erre: 356. - Baliskin)
2012. aug. 2. 14:15
Remélem én is hogy nem fog változni, csak nem merem bele élni magam, mert sajnos volt már ilyen hogy egy halvány pozitívat egy negatív követett. Bár akkor ezek a tünetek egyike sem volt... Reméljük ez jó jel!
356. baliskin (válaszként erre: 354. - Fiatal_nő23)
2012. aug. 2. 14:04
Gratulálok! És majd írj a következő tesztelés eredményéről! Bár ÚGYSEM FOG VÁLTOZNI AZ EREDMÉNY!!!! :))
2012. aug. 2. 13:54
Ja és kifelejtettem a folyamatos has szurkálást, de görcsök nélkül. Nem is mondanám kellemetlennek, inkább olyan furának... :)
2012. aug. 2. 13:47

Sziasztok!

Az utóbbi két évben nem nagyon írogattam a fórumokon, de most szükségem van a bátorításokra, a támogatásra:)

Szóval, fél éve próbálkozunk a baba projekttel, eddig még sajnos sikertelenül :( Sok felesleges tesztelgetésen, bánkódáson, sírdogáláson vagyok túl, persze az elmaradhatatlan "Na most tuti hogy terhes vagyok!" tünetekkel együtt.

A helyzet jelenleg a következő:

július 26-án (24-én kellett volna hogy megjöjjön, nem szokott késni egyáltalán) reggel elkezdtem vérezni, de minden előjel nélkül. Se görcs, se fájdalom (pedig az eddigi mensik csak így jöttek),egyedül a mellem volt a szokottnál is jóval érzékenyebb, de más semmi. Kevés vér volt, de élénkpiros. Tartott két napig kb, aztán mint akit elvágtak,talán egy fél nap barnázás volt még. 28-án reggel teszteltem, és halványan pozitív lett. És hát ugye azt mondják a nagyok meg az okosok, hogy a halvány pozitív is pozitív. :) Örülni nagyon nem merek, mert sajnos volt már ilyen, viszont ami még nem volt. Vasárnap óta folyamatos reggeli és napközbeni émelygés és hányinger, néha hányás is sajnos. Semmi étvágyam egész nap, estére meg mint a farkas, olyan éhes vagyok :) Folyamatosan puffadok, mint egy lufi, sőt estére mint egy óriás lufi, és "elnehezedik" a hasam, elég fura érzés. Domborodik a köldök alatt, azt be se tudom húzni :D Egy kicsit fáradékonyabb vagyok, de ez annyira nem jellemző és a melleim se fájnak, nem is érzékenyek, viszont láthatóan nőttek, amit nem nehéz nem észre venni, mert nem vagyok eleresztve "mellesleg" :D "Röviden" ennyi!:)

Azt tanácsolta mindenki, hogy várjak 1 hetet és csak azután teszteljek újra. Szóval szombaton teszt :) Hihetetlen, de olyan lelki nyugalom van rajtam, mint még soha. Máskor már a körmöm rágtam és teszteltem egyből, most meg tök nyugodtan várok. Lehet nem vagyok egyedül és "máshonnan" árad ez a lelki nyugalom? Ki tudja! Két nap múlva kiderül! Szorítsatok nekem!!!!

353. Gablajt (válaszként erre: 352. - Kansas)
2012. febr. 8. 13:20
nekem volt hogy ki is maradt egy hónap 'pontatlanságból'
352. Kansas
2009. aug. 10. 21:19

sziasztok


menzesszel kapcsolatban kérdeznék ha lehet...10 napja késik és nem értem miért.. előfordult már valakivel hogy ilyen sokat késett?mármint csak akkor ha pontatlanságról van szó! lehetséges?

351. gyniki
2009. aug. 8. 23:07
sajna nem jött össze baba,késéssel de megjött a menstruáciom...
350. gyniki
2009. aug. 2. 13:41

sziasztok!Nekem tegnap kellett volna megjönnie,eddig semmi,általában pontos szokott lenni.Pont peteéréskor voltunk együtt párommal,ezért reménykedem:)

37C a hőm tegnap ota,nem vagyok felfázva,iszonyu hőhullámaim vannak,fáj mellem,szurkál hasam,derekam.Megfog jönni szerintetek?Mindenkinek sok szerencsét a babához!

2008. okt. 30. 22:11

sziasztok!

először is gartulálok azoknak, akik bebabásodtak:-)) nem valami pörgős ez a fórum, nagyon fura volt visszaolvasni, enyém ez első bejegyzés! hihetetlenül megy az idő, nem? babát tervezünk, bebabásounk, hatalmas lesz a hasunk, nemsoká szülünk. eszméletlen.

ha vki akar, irjon.

348. hugi7705 (válaszként erre: 347. - Angyal 79)
2008. okt. 7. 12:28
azt tudod, hogy mikor volt az utolsó mensid első napja?
2008. okt. 7. 12:24
Sziasztok! szeretném a véleményeteket kérni, tegnap du és ma reggel csináltam egy tesztet ami pozitív lett, csak az a baj hogy nagyon halványak a vonalak mindekettőn.Sajnos nem tudom, hogy hanyadik napban járok.
2008. okt. 6. 11:23
Sziasztok jó reggelt! van itt valaki?
345. Beegirl
2008. okt. 3. 13:49

Sziasztok!

Gratula Ágica1983! Neked vannak már reggeli rosszulléteid? Sajnos nekem nem csak reggel, hanem szinte egész nap. Apárom azt gondolja fiú lesz, sőt a szüleim is. A nővérem mást gondol. Nem tudom, nekem az a lényeg, hogy egészséges legyen, bár megmondom őszíntén a családban nagyon sok a nő, így jó lenne egy kisfiú :)

Telljesen igazad van sniki5! Mi is előbb meló, aztán ha minden megvan, akkor a baba. Sokszor volt az, hogy nekem is többször mondta a párom, hogy babát szeretne, de hát nem volt meg hozzá a megfelelő anyagi helyzet, és mondtam neki várjunk egy kicsit. Aztán nekem is lett állásom. Igaz ebben a mai világban az ember örül ha kifizeti a rezsijét, és tud venni kaját, nemhogy félrerakni. De hát sajna így van. Van egy ismerősöm, akinek még munkája sincs, de bevállalták a kicsit. Mondván, hogy úgyis kevés a bejövő pénz egy hónapban, és úgysem lesz több... Végképp őket is megértem, mert nekik is valamilyen szinten igazuk van. De hát mindenki úgy csinálja a dolgait, ahogy az neki tetszik.

Puszilok mindenkit!

344. hugi7705 (válaszként erre: 343. - 89b99f816e)
2008. szept. 26. 17:46
Ezt nagyon jól gondolod! Nálunk én idősebb avygok mint a párom, Nehéz volt kivárni azt a mondatot, hogy babát akar! Én nem is mondtam egy szóval se neki, mert nem mertem. Tényleg becsülni fog érte, és ha kész tények elé állítanád az meg nem lenne jó egy életre. Kitartás KicsiLány!
343. 89b99f816e (válaszként erre: 342. - Hugi7705)
2008. szept. 26. 17:43
Gyereket vállalni úgy optimális, ha mindkét fél akarja...Én szeretnék már rég, de ha a párom úgy érzi, hogy számára még nem jött el az ideje, akkor ezt is tiszteletben kell tartanom. Most egyetemre járok, meg kell alapoznom a jövőmet, úgy biztosabb lesz a kicsi élete is.
342. hugi7705 (válaszként erre: 340. - 89b99f816e)
2008. szept. 26. 09:40
szia Sniki félbenhagytá egy mondatot. az és hát után mi jönne? Szeretnél róla beszélni?
2008. szept. 26. 08:56
Sziasztok! Mizu ma? Van aki pozitívat tesztelt?
340. 89b99f816e (válaszként erre: 332. - Beegirl)
2008. szept. 25. 17:52

Gratula!!! Olyan fura, h itt a fórumon a terhességgel kapcs topicokban rengeteg a fiatal anyuka/kismama, és babát szeretnének a párjukkal! :) Én is szeretnék már nagyon, de ez 2 ember közös döntése kell, hogy legyen, és hát...

De gratulálok mindenkinek, akinek összejön!!:)

Bár sztem nem baj, ha valaki fiatalon lesz anyuka, mondjuk 20 felett, ha úgy érzi, megérett rá ő a párja és a kapcsolat is. Hajrá mindenkinek!!

339. Ágica1983 (válaszként erre: 338. - Beegirl)
2008. szept. 25. 16:48

Szióka!

Én is gratulálok, akkor kb. egyidősek vagyunk :)

338. Beegirl
2008. szept. 23. 14:10
Köszi mindenkinek! És azt kívánom telljes szívemből, hogy sikerüljön a baba annak aki csak akarja! Sok boldogságot, sikert kívánok!
337. hugi7705 (válaszként erre: 334. - Beegirl)
2008. szept. 23. 11:10
Gratulálok!!!! :DD
336. 69abd4fa9b (válaszként erre: 332. - Beegirl)
2008. szept. 23. 10:53
Gratula neked!A gólyát erre hessegetni,minden kismamát megkérek erre:-)
335. Detti05 (válaszként erre: 334. - Beegirl)
2008. szept. 22. 21:18
Szia.Gratulálok és sok boldogságot kívánok.
334. Beegirl (válaszként erre: 333. - Piros31)
2008. szept. 22. 20:14

Köszi!

Drága vagy!

Sikerült! Voltam a nőgyógyászomnál, 5hetes baba van a pocimban :)))!

Olyan boldog vagyok! A párom még pityergett is a boldogságtól, és a meghatódottságtól. :)

Köszi, hogy adtatok tanácsot!

333. Piros31
2008. szept. 21. 19:15
Hurrá!!!:-)))))
332. Beegirl
2008. szept. 20. 18:13

Ma megcsináltam a 2. tesztet is amit tanácsoltatok, és az is pozitív lett :D

Hétfőn megyek a nőgyógyászomhoz.

Kellemes hétvégét mindenkinek! :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook