Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes köldökpiercinget lövetni, ha egyszer már volt vele gondom? fórum

Érdemes köldökpiercinget lövetni, ha egyszer már volt vele gondom? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 14. 21:09
Nem.
2014. márc. 14. 09:04
Lehet. Nekem 3x volt már szúrva.
2014. márc. 14. 08:44
Az elsőnél nekem is elvékonyodott a bőr, de elmentem egy másik helyre megcsináltatni és most teljesen ok. Kezeléssel kb. az első 2 hétben foglalkoztam intenzíven, utána semmi, csak forgattam.
2014. márc. 14. 07:44
Nekem 10 éve van meg! Az első éveben nagyon sokat szenvedtem vele, mindig be volt gyulladva(fém allergia).De ma már semmi panaszom nincs és orvosi fém van benne! Lövetni szerintem nem szabd, szúrasd, ha van rá mód! De ez csak az én véleményem! :)
2014. márc. 14. 06:35

Èn arannyal kezdtem ès rögtön hidrocortisonnal kezeltem azt hiszem ez màr nincs de hasonló sebkenõcs sokat segíthet.

Nemsokàra szerintem nekem is újra kell szúratni, 10 èvig volt velem nagyon hiànyozna.....

Dendecenben nem tudtok megbízható szakembert?

2014. márc. 14. 06:02

Én szúrni szoktam. Első körben fontos, hogy orvosi fém legyen, és persze kellő figyelemmel a bőrterület, az ékszer és az eszközök fertőtlenítésére.

Ebben az esetben is előfordul, hogy kilöki a szervezet, vagy vadhús nő, akkor általában az arany piercing az, amit elfogad a szervezet. Ha azt sem, akkor nem érdemes próbálkozni tovább.

2014. márc. 14. 05:31

Sziasztok!


Kb. 3 éve volt köldökpiercingem, pár hónap után kilökte a szervezetem, utána rá fél évre újraszúrattam, akkor is elvékonyodott a bőröm és kiesett, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy nem igazán kentem semmivel, annyiban figyeltem rá, hogy víz ne nagyon érje, meg tiszta kézzel megforgattam az ékszert napi 1x, illetve amint emlékszem nem orvosi fémből volt az ékszer. Szerintetek ez lett volna a baj, járt már valaki hasonló cipőben? Feltételezve, hogy orvosi fémből készült piercinget vennék, lövetném és nem szúratnám, illetve jobban odafigyelnék a gyógyulási szakaszra (kenegetném meg esetleg Bioptron lámpáznám), akkor talán megmaradna? Ti mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook