Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debrecenben jó szolárium hol?? fórum

Debrecenben jó szolárium hol?? (beszélgetős fórum)


2008. aug. 15. 23:41

Évek óta a Tócó-völgybe járok a Cleopatra szoláriumba. Kicsit drágábbak az árak de megéri.

Új korszerű gépek vannak. 2db fekvő és 1 db álló.

Azon kívül krémeket is lehet ott venni amelyek még jobban elősegítik a barnulást. A csöveket ők is rendszeresen cserélik. És a gépek nagyon felhasználó barátok :)

2008. jún. 18. 11:20

Én évek óta a Csapó utcán lévő Zafír Szépségaszalonba járok, vannak fekvő és álló gépeik is.

Mindig időben cserélik a csöveket!!! Régi típusúak a gépek, de Philips X-plosive csöveket használnak és amúgy is a cső a lényeg!

Nagyon jó árban vannak a bérletek is, pl:200perc 2500.- forint.

Aki gondolja, és tényleg szeretne barnulni próbálja ki őket, nekem beváltak!

2008. jún. 14. 13:09

Én az Angyalföld térre járok a Solisun-ba, szerintem nagyon jó.

Mondjuk már rég voltam, rám férne:-(

2008. jún. 14. 13:03

A Tatos Szalonban azt írták:

2008.01.06.-án csőcsere volt!

Megkérdeztem a tulajt: miért lett olcsóbb a szolizás?

-Mert sokan drágának találták. Ezért inkább többet kevesebbért!-volt a válasz!

X-plosive csöveket használnak. Köztudott, hogy nagyon jóminőségű csövek!

Én rendszeresen járok és meg vagyok elégedve!


Szupertehén!

2. KIKY
2008. ápr. 28. 10:26

Szia Babika82!

Én a Szent Annára járok, a Megasun-ba! Nekem egyedül ez vált be, nem nagyon fog aalapban a szoli, viszont náluk tényleg ügyelnek a csőcserékre, forgalamzók is és nem is drága! Nekem bevált.

2008. ápr. 1. 14:59

Sziasztok!

Debrecenben jó szoláriumot keresnék. Az ornatrixba jártam az jó volt, de megszünt a szalon. A tatos szalonban azt irták most volt csőcsere,de az árakat levitték, és nem fog egyébként semmit. Azonkivül kisebb szalonokat is próbáltam, hajas szalon, ergoline a csokonai színház mellett, stb.. szóval nem fognak. Ki mit tud ajánlani? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook