Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolci óvodát keresek fórum

Miskolci óvodát keresek (beszélgetős fórum)


2014. márc. 20. 15:03
Sziasztok! Mi Kassaisok vagyunk, már a második gyerkőccel. Én nagyon szeretem az ovit, az óvónéniket és a dadusokat is. Nagyon segítőkészek, bármit meg lehet velük beszélni. Van sószoba, néptánc,angol, korcsolyázni, úszni lehet menni. De pl. most volt madárgyűrűzés is az oviban, amit a gyerekek nagyon élveztek.
2014. márc. 19. 13:40

Koszi, hogy leirtad :)


en szeretnek olyan velemenyeket isolvasni, amik masik ovikrol szolnak, szuloktol is. Johet privatban is.

3. kristofb (válaszként erre: 1. - Justnow)
2014. márc. 15. 23:33

Tisztelt Justnow!


Én a Százszorszép óvodába járok gyakorlatra, és ott a héten, kedden volt nyílt nap a 4. csoportnál, ami egy vegyescsoport, de én a 2-es csoporthoz, a morzsikákhoz járok. Ott április 15.-én lesz nyílt nap. A 2-es csoportban Tolnayné Horváth Jutka néni és Kacsmarik Zsuzsa néni a két óvónéni, akiket nagyon szeretnek a gyerekek, és ők is szeretik a gyerekeket. Gyerekközpontú az intézmény, a két óvónéni a gyerekekért vannak, én csak ajánlani tudom őket. Sok színes program várja a gyerekeket, a szülők több foglalkozás közül is választhatnak: sakk oktatás (nagyoknak), zeneovi, angol, torna, tánc. Középső csoportban lehet úszásoktatásra járni, korcsolyázni. Az éven korcsolya ovi-olimpián 2. helyezést ért el a csoport ( [link] 1. kép, a barna kabátban Zsuzsa néni az egyik óvónéni). A gyerekeket bábszínházba viszik, soakt sétálnak, beszélgetnek, játszanak.

Ha bármi kérdése van az ovival kapcsoaltban nyugodtan tegye fel! :)


És áprilisban várják Önt és gyermekét az óvónénik :)

2014. márc. 15. 19:30
;) a tema engem is erdekel
2014. márc. 13. 18:57

Sziasztok!


Miskolon keresek ovit, a belvarosban.

Tudna nekem valaki infot a Szazszorszep, Kassai, Vorosmarty es Szent Laszlo ovikrol?


Programok, "tagozatok", ovonenik, dadusok is erdekelnek.

Koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook