Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben? fórum

Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. ápr. 2. 18:05
én is nagyon remélem :(
117. cuczu
2014. ápr. 2. 17:20
na igen az enyém is esküdözött:P most viccen kívül...de amúgy vannak sajnos pasik akik csak úgy maguk mellett tartják a lányt mert már régóta együtt vannak aztán amikor jön valaki lelép:( de tényleg remélem nálatok nem így lesz!
116. Gracielita (válaszként erre: 115. - Cuczu)
2014. ápr. 1. 18:48
Köszönöm a hozzászólásodat! Nem is gondoltam, hogy van még valaki aki hasonló helyzetben volt, mint amiben én vagyok most. Sajnos annyira szeretem, hogy még nem tudom elhagyni, de én is nagyon félek, hogy megcsal, pedig esküdözik, hogy sosem tenné. .(
115. cuczu
2014. ápr. 1. 15:38

kedves Gracielita!


Teljesen átérzem a bajodat! Én pont ugyanígy jártam egy kapcsolatomban! Hasonló veszekedések voltak, mindig én adtam fel a büszkeségemet, én hivogattam, aztán kb még ő bocsátott meg pedig ő kavarta a szart, végül a végén ő hagyott el egy ottani lányért, elment az első jöttmenttel, én meg végig hűséges voltam hozzá pedig 250 km volt köztünk és mi is csak hétvégente taliztunk, persze ez nem azt jelenti, h most ő is meg fog csalni... de ilyet nem csinál olyan aki tényleg szeret téged... hogy egyszer így, egyszer úgy. Nagyon ki voltam a csalódás után, másfél évig őrlödtem aztán találkoztam egy fiúval akivel tudom mi az igazi szerelem meg kapcsolat, szerintem ha van benned egy kis erő tovább kellene lépned, mert nem ő az igazi, csak gondolj bele, h ha mondjuk együtt maradnátok, később miket fog csinálni ha már most ilyeneket tesz...:( én drukkolok h jól dönts de az ilyen fiu nem érdemel meg téged

2014. márc. 30. 21:52
Nomen est omen én 19 éves leszek nemsokárra de már az én barátaim is csak érdekből barátkoztak velem...
2014. márc. 30. 21:52
igen sjanos hazudozik... :(
2014. márc. 30. 15:41
Meggyöződésem, hogy barátot felnőtt korban nem lehet szerezni, csak gyerekkorban. A felnött barátságok mögött mindig van valamilyen érdek.
2014. márc. 30. 14:57
:( jajj, eztalán rosszabb akkor mint volt. hazudozik?...
2014. márc. 30. 14:45
Hát azt mondta hogy nem fog beszélni akkor azzal a haverjával... ez volt 1 hétig, aztán úgy tűnt rendben vagyunk és mondtam neki, hogy akkor beszélgessen vele nyugodtan, mert nem akarom eltiltani. Azt mondta nem fog beszélgetni vele... sokszor kameráztunk hétközben, és mindig pötyögtetett én meg kérdeztem mit csinál... mindig azt mondta nézelődik a neten. volt, hogy a telefonja is foglalt volt, de azt mondta biztos elromlott, mert nem beszélt senkivel... végül kiderült hogy a hátam mögött folyamatosan a haverjával trécselt... csak nem értem mire volt ez jó, mikor én mondtam neki, hogy beszéljenek, mégis titkolózott... összevesztünk, elküldtem, sírt, nem ment el, megígérte hogy nem teszi többé... hát persze, hogy nem...
2014. márc. 27. 17:10
törtétn valami azóta? nagyon szurkolok hogy rendbe legyetek, de sajnos én se hiszem hogy hosszutávon sokminden változna
2014. márc. 17. 15:14
Hát, mint kiderült tényleg az...
107. Érdekes73 (válaszként erre: 106. - Gracielita)
2014. márc. 17. 11:49
Időhúzás...
2014. márc. 16. 19:36
Én is így állok hozzá... legalább nem érhet negatív meglepetés. Úgy vagyok vele, hogy szeretem, és megér mégegy próbát, de megmondtam neki, hogy komolyan az utolsó. Aztán majd meglátjuk... :)
105. f6390e6b9b (válaszként erre: 104. - Gracielita)
2014. márc. 16. 14:13
Kutyából nem lesz szalonna és minden csoda 3 napig tart,de ne legyen igazam!! :)
2014. márc. 16. 14:04
Hát eljött hozzám hétvégén és bocsánatot kért, és azt mondta, hogy tényleg szeret és befogja bizonyítani, és ne hagyjam el. Hétvégén beteg voltam, ő ápolt, készített ennivalót, teát, aranyos volt. Mondtam neki, hogy próbáljuk meg, de velem ne szórakozzon, mert ha mégegyszer valami hasonlót mond akkor tényleg végleg vége, nem vagyok olyan lány akivel azt csinál amit akar. De azért nem élem még bele magam, nagy valószínűséggel ez a kezdeti lelkesedése hamar alábbhagy. De ne legyen igazam...
103. 7db74a3578 (válaszként erre: 101. - Gracielita)
2014. márc. 16. 13:16
és azűóta van változás? jol alakult végül? megértette?
102. Érdekes73 (válaszként erre: 100. - Gracielita)
2014. márc. 14. 20:08
Ez jó ha már látod magad kívülről.
2014. márc. 14. 19:59
És miután ezt eldöntöttem, elmondtam neki is. Már egy hónapja csak őröltem magam... itt a vége. Fiatal vagyok. Megmondtam neki ezeket, és innentől rajta múlik mit akar. :)
2014. márc. 14. 19:58
Szerintem lesz majd valaki, aki mellett nem kell megváltoznom, és nyugodtan magamat adhatom. :) Majd eljön, én pedig türelmes leszek. De senki miatt nem fogok kifordulni önmagamból... Én őszinte vagyok, nem várhatja, hogy ne mondjam el a véleményem. Makacs vagyok, nem kérheti, hogy mindenben igazat adjak neki, bohóc vagyok... és nem leszek komoly, mert nekem így esik jól... és nem leszek barnából se szőke, és nem fogok lenyelni neki mindent csakhogy mellettem maradjon. Hülye voltam, hogy ennyit szenvedtem.
99. ina87
2014. márc. 14. 19:48
Vagy változtas magadon és ugy h ő elmondja h mit és hogyan,vagy lépjki eböl a kapcsolatbol.ezt neked kell megitélned!
98. 6fef80bd7d (válaszként erre: 95. - Gracielita)
2014. márc. 14. 13:18
Like
2014. márc. 14. 12:59
Köszönöm!! :)
96. f6390e6b9b (válaszként erre: 95. - Gracielita)
2014. márc. 14. 11:43
Végre,hogy eljutottál odáig,hogy nem akarsz megváltozni a pasi kedvéért!!!! :)
95. Gracielita (válaszként erre: 94. - 6fef80bd7d)
2014. márc. 14. 10:34
ez így van... nem kezelnék a nőket tárgyként, ha azok nem úgy viselkednének ahogy... ha valaki az összes facebook képén mindent kitereget akkor mi érdekeset találnak benne? mondjuk nekem ennél sokkal több bajom van a korosztályommal. Már amikor a rajzolt szemöldök bejött a divatba, és osztálykiránduláson egyik osztálytársam este lemosta a szemöldökét, akkor úgy éreztem, hogy rossz időbe születtem. Nem tetszik, hogy manapság olyan mű szinte minden lány. Annyi vakolat van rajtuk,hogy ha lemosnák fel se lehetne őket ismerni. Pedig szerintem nagyon fontos, hogy mindenki úgy fogadja el magát, ahogy van. Végül is egy férfi nem csinálja ezt, akkor mi miért tennénk? Én legalább ha valakinek tetszek, akkor tényleg tetszek neki, és nemcsak a vakolat tetszik neki a fejemen... és nem is a félmeztelen facebook képem, amin csücsöritek, ugyebár...
94. 6fef80bd7d (válaszként erre: 91. - Gracielita)
2014. márc. 14. 02:42
hát nem csoda. amiket a facebookon is csinálnak. nem csoda hogy egy férfi már nem úgy néz a nöre mint régen. meg nem csak facen hanem a való életben is. szóval vannak bajok böven a nöi oldalon is nem mindig a férfiakat kell hibáztatni.
2014. márc. 13. 20:20
Legyen benned annyi büszkeség, hogy nem keresed, hagyod menjen csak. Ha egy kicsit is fontos vagy számára, akkor visszamegy. Ha nem akkor amúgy ő dobna téged.
92. 66112ea05a (válaszként erre: 91. - Gracielita)
2014. márc. 13. 18:59
A tiszteletet kivívni kell, azt nem adják könnyen.
2014. márc. 13. 18:34
hát igazából sajnos én is azt tapasztalom, főleg az én korosztályomban, hogy a nők már nagyon megváltoztak. Nem csoda, hogy nem tisztelik már a nőket, miért is tisztelnék, ha minden jött-mentnek szétteszik a lábukat? Nálunk ez már csak így megy, úgyhogy nem is lepődöm meg rajta, mikor néha rám írnak pasik, hogy amikor nem a barátomal vagyok, legyek velük, és majd meghálálják... Egyébként ez az egyik fő oka amiért nincsenek barátaim. Mert mindről kiderült, hogy ***. Én meg nem vagyok az a típus, nem mentem velük pasizni, így jártam.
90. 6fef80bd7d (válaszként erre: 88. - 66112ea05a)
2014. márc. 13. 18:07
ott a pont. :-D
89. 6fef80bd7d (válaszként erre: 87. - 91d4989ab9)
2014. márc. 13. 18:06
sosem volt plázacica nöm, csak olyan szép formás átlagosak :-D de különben igazad lehet...:-D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook