Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha őrülten belezugnátok a neten egy nős pasiba?férj mellett!!! fórum

Mit tennétek, ha őrülten belezugnátok a neten egy nős pasiba?férj mellett!!! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. okt. 2. 11:54
Neten? Õrûlten? Sûrgõsen keresnék egy pszichológust.
2010. júl. 27. 11:58

Már régen nem írt,ide Bundáskenyér,de ha még aktuális az "ügy" és elfogadja a tanácsot akkor:

Szerintem,ha sok tüske van benned,akkor időben cselekedj,gondold át,mit ad neked a férjed és te mit vársz el tőle,valamint ugyanezeket nézd a másik pasinál is,minden esetre,ne megcsalni akard őt,hanem szakíts vele,ha beleszerettél másba,hiszen gondolom,nem tartalékolni szeretnéd a férjed ,arra az esetre,ha a másikkal nem jön össze??!!Mert neked se esne ez jól...

Amúgy teljesen megértelek,de szerintem légy tisztességes,nem kell lelkiismerettel elszámolni,ha szakítasz a férjeddel és úgy leszel másé..

Persze gyerek mellett,hááát mérlegelni is kellene!!!

Na azért remélem segítettem,tisztábban látni,mert nem bántani szeretnélek csak én is feleség,anya vagyok és ha ilyen helyzetbe lennék én ezt tenném..

Minden jót!

2010. júl. 25. 10:36
Valamit a saját életeden tényleg változtatni kell, vagy a párkapcsolatodon kell frissíteni-változtatni mert az ezek szerint ellaposodott, legalábbis te nem érzel már úgy a férjed irányába lángoló érzéseket, mint régebben, vagy olyan elfoglaltságot keresni még pluszban, hogy az tartósan lekössön (értsd ezt jól).
2010. júl. 22. 16:11
sürgősen elgondolkodnék a kapcsolatomon. amúgy nem hiszem, hogy ilyesmi előfordulna
75. ájrin (válaszként erre: 73. - Berdor)
2008. ápr. 2. 11:06

Okosan cselekedtél:) Pontosan erről írtam.


Olvastam valahol, hogy egy emberről ami a legjobban árulkodik az a gesztusai. Sem az írása, sem a hangja, hanem a viselkedése az ami számít. Egy párkapcsolatban meg még hozzájön az illata is!

74. mino78
2008. ápr. 2. 10:26
Többet törődnék a családommal,mert ez az jelentené,hogy unatkozom!
73. berdor (válaszként erre: 66. - 192852d2e4)
2008. ápr. 2. 10:08

3 évvel ezelőtt hasonló ciőben jártam :). GYES, állandó otthonlét, unalom, unatkozás....

Azt hittem beleszerettem, nekünk sikerült találkozni, és bár pont olyan volt mint a fényképen, valahogy akkor esett le, hogy "mi a fenét keresek én itt???" hazamentem és átgondoltam mindent, majd rájöttem, hogy - ahogy itt írták - a szerelembe lettem szerelmes, nem egy ismeretlenbe. Azért tűnt minden olyan ismerősnek, mintha már ezer éve ismertem volna, mert az érzés volt ismerős. a bizsregtő érzés a rózsaszín köd! :) Aznap jöttem rá, hogy jobban oda kell figyelnünk a egymásra a férjemmel. Nekem megérte, mert általa szembesültem, hogy kezdett laposodni a kapcsolatunk a férjemmel.

72. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 70. - ARIMAMI)
2008. ápr. 2. 09:36

A "boldogtalan kis Bundaskenyer"-ahogy megnevezted- maganak kereste ezt a helyzetet. Majd ha en is magamnak keresem, valahogy le fogom nyelni a bekat, de nem aggodok emiatt.

Talan rosszul esett neki amit irtam, de hidd el, a ferjenek vagy a bugo hangu udvarloja felesegenek rosszabbul fog, ha rajonnek mi zajlik/zajlott a hatuk mogott, persze ezt ugy tudja csak jo esellyel elkerulni, ha minel hamarabb kiszall az egeszbol. Ez mar az o dolga.

Ennyire pedig ne erts velem egyet, nehogy a hazad elejet szo erje :))

2008. ápr. 2. 07:41
Én ilyet nem tennék!
70. ARIMAMI (válaszként erre: 52. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 2. 07:30
Ne ítélj,hogy ne ítéltess! Amúgy igazad van.Talán még nem kerültél olyan helyzetbe,hogy vágytál egy romantikus szerelemre.Nem éppen a neten kell szerelmet keresni,bár volt már jó példa is.Kevés.Igazad van,nem fog elválni.És ha mégis?Többeket ismerek,akik elváltak egymásért és most verik a fejüket a falba.Ritkán sikerül mások romjain épülni.Sok szép második házasságról tudok,de azok általában több magányosan megélt év után születtek meg.Igazat írtál,csak kissé durván tálaltad és a boldogtalan kis Bundáskenyérnek ez most rosszul esett.
69. ARIMAMI (válaszként erre: 64. - 192852d2e4)
2008. ápr. 2. 07:15
Tudom,hogy mit érzel!!! Én is beleestem ebbe a gödörbe de már leesett a szememről a rózsaszínű napszemüveg.Öt évig voltam fogoly egy általam szerelemnek képzelt viszonyban.Közben szerettem a jó,kedves,jóhumorú férjemet és bűntudat gyötört.Csúnya vége lett a szerelemnek képzelt viszonynak.Megcsalt a "szerelmem" és csúnyán lebukott.Fatális véletlen volt,hiszen nem is egy városban élünk.Varázsütésre felébredtem,mintha csak Szentiván éj múlt volna el.Nem vagyok büszke a tettemre.Istenítettem a palit de már látom,hogy méltatlanra pazaroltam.MEGÚSZTAM!!!!Nyugodt,szerető harmóniában élek a családomban.Kérlek,hogy hallgass rám!!! Jó vége nem lehet ha a szeretőddel akarsz maradni!!Szeresd a férjedet!Tudod,meg kell tanulnunk az után vágyakozni,ami a miénk.Ezt úgy olvastam a Nők Lapjában és igaz.Sok sikert Neked!
68. e71af41436 (válaszként erre: 12. - RLindi)
2008. ápr. 1. 23:24
nem kedves,nem tudod.az ilyen kapcsolat nem szerelem.
2008. ápr. 1. 23:10
Ha szerinted bunko vagyok, nos nem kulonosebben izgat, de azert olvasd vegig a topicodat, hogyan inditottal es hova jutottal. Elinditottad halalos szerelemmel a vegere meg itt fogadkozol, hogy helyrehozod a hazassagod a ferjeddel. Mar maga a tema sem egy megfontolt felnott asszonyra utal, hat meg ez a palfordulas (igy irjak?), de ez megeshet, a velemenyet pedig mindenki leirhatja, ha nem tetszik, sajnalom, de megerte, ha kicsit is elgondolkodtal a problemadon mas szemszogbol is.
66. 192852d2e4 (válaszként erre: 65. - Ájrin)
2008. ápr. 1. 18:59
az leszek.nagyon bölcs vagy!és mégegyszer,százszor,ezerszer köszönöm!!
65. ájrin (válaszként erre: 64. - 192852d2e4)
2008. ápr. 1. 18:57

Van egy kedvenc francia mondásom:


"Nekem oly kevés fáradság, neked oly nagy öröm, miért ne tenném meg?" :)


Erre valók a fórumok, hogy meghallgasd a tapasztalatokat, vagy hogy egyáltalán elmondhasd, ami nyomja a lelkedet. Sokszor ismeretleneknek könnyebb, mint barátoknak, rokonoknak.


Ügyes legyél!

64. 192852d2e4 (válaszként erre: 63. - Ájrin)
2008. ápr. 1. 18:50
nagyon örülök,hogy feltettem itt ezt a kérdést.hidd el,nagy segitség ez nekem.rózsaszin napszemüvegbe látom a világot,de nektek lassan sikerül levetnem.és ezt nem tudom,hogy köszönhetném meg.köszönöm a fáradtságotokat!
63. ájrin (válaszként erre: 60. - 192852d2e4)
2008. ápr. 1. 18:43

Hát akkor vegyél elő egy mérleget, és kezdd belepakolni az érveidet.


Az egyik serpenyőbe: megszokás, tüskék, család, apaság, gyerekek, hűség, emlékek, kitartás, becsület, közös küzdelmek, szeretet,összetartozás megbecsülés...


A másik serpenyőbe:szép szavak, romantika,izgalom szerelem, fájdalom, csalódás, kiábrándulás, bizonytalanság, hazugságok, és csalódás és csalódás és csalódás...


De amit még szeretnél rakosgatni, tedd csak...

Nem fog senki megoldást találni a problémáidra,hiszen Te vagy a főszereplő a saját filmedben... mi itt csak segíthetünk rávezetni, hogy tudj dönteni.

2008. ápr. 1. 18:39
köszönöm.minden erőmmel azon leszek esküszöm.nektek és magamnak is.jó embert neveltem belőle,értünk él,/legalábbis remélem,a bizalmam visszanyeréséhez kell még egy kis idő/én meg ilyen hülye vagyok.
61. RLindi (válaszként erre: 60. - 192852d2e4)
2008. ápr. 1. 18:23

Sajnálom,h. gondjaitok voltak,de ha jól értem,valamelyest rendeződteket,ha látsz fantáziát a kapcsolatotokban próbáld azt tökéletesiteni mert valóban nem sok értelme van egy netes "szerelemnek" egy ilyen szituban.

Drukkolok,h. jól alakuljon minden.

60. 192852d2e4 (válaszként erre: 59. - 192852d2e4)
2008. ápr. 1. 18:16
ja,nem 10-20 évvel ezelőtti tüskék.9 éves házasok vagyunk.első 1 év tüske nélkül,aztán 5 /!!!/év tüskegyüjtés,sok sirás,türés,emberré nevelés.ezt nem azért irom,hogy azt mondjátok,jól van akkor csald meg,hanem azért,mert jó kiirni magamból.most egy kicsit megbolondultam,amiért ilyet csinálok,de ismerem magam,nem tudnám AZT megtenni.
59. 192852d2e4 (válaszként erre: 58. - RLindi)
2008. ápr. 1. 18:11
persze tulléptem rajta,de sok kis tüske nagyon tud szurni.
58. RLindi (válaszként erre: 57. - 192852d2e4)
2008. ápr. 1. 18:05
Sztem kevesen mondanák,h. de igen csald meg egy 10-20 évvel ezelőtti ügy miatt:-S Ha akkor nem tetted gondolom már volt időd túllépni.
57. 192852d2e4 (válaszként erre: 54. - F290b382c2)
2008. ápr. 1. 17:51
a stilusra irtam,hogy bunkó,nem a tartalomra.ha tudnátok,valaha mit éltem meg a férjem mellett,és hüségesen türtem,mig felnő agyilag,s felelősségteljes férj és apa lesz,azt mondanátok,ne eggyel,kettővel csaljam.
56. RLindi (válaszként erre: 53. - 192852d2e4)
2008. ápr. 1. 17:47
Hát senki nem mondta,h. nem fáj az igazság...
55. JUL17
2008. ápr. 1. 17:42

AMIT NEM AKARSZ ,HOGY NEKED CSELEKEDJENEK TE SE TEDD MÁSNAK............

...../ÉRDEMES RAJTA EGY KICSIT ELGONDOLKOZNI/

2008. ápr. 1. 17:33

Antea nem bunkó,csupán a véleményét sajátos stílusban fogalmazza meg.Csak nézz a sorok mögé is!!!S bizony ,szerintem igaza van.Ha annyi kicseszett energiád van a házasságod próbáld menteni!!!Szerinted a férjed nem magányos nélküled?Kérdezted egyáltalán tőle valaha?

Hidd el ,az új nem nyújt neked túl nagy boldogságot.Inkább stresszt,kételyeket,megalázottságot,de azt mindet.Saját családi életed próbáld elöbb rendbehozni,s ha nem megy,utána miért ne?De addig,Zsákos Frodó-felelősséggel tartozol-elsősorban a családodért!!!!

53. 192852d2e4 (válaszként erre: 52. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 1. 17:22
nem vetted észre hogy eddig ide értelmes,és nem bunkó emberek irtak????
2008. ápr. 1. 16:20

Nem kujtorgok neten (nos) ferfiak utan, szoval nem tudom, mit tennek, de talan eloszor erdemes lenne atgondolnia a kiironak, hogy van-e oka ra, hogy bohocot csinal a tarsabol valami idegen kedveert, aki azt bug a telefonba, amit akar.

Ha van ra oka, akkor sok szerencset az uj pasihoz, aki biztos elvalik majd erte es elveszi... :)) aztan ha nem igy jon ki, legfeljebb itt megvigasztaljak.

51. ájrin (válaszként erre: 46. - 192852d2e4)
2008. ápr. 1. 15:11
Szegényke:) bántunk Téged....pedig én szeretem a bundáskenyeret:D
2008. ápr. 1. 15:10
még ennyit.segitettetek,és igy ismeretlenként megigérem nektek,a házasságom rendbetételén fogok dolgozni ezek után.mégegyszer köszönöm!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook