Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
4085. libikóka (válaszként erre: 4070. - Gumicsirke)
2020. aug. 3. 05:01
SZia Gumicsirke:))JÓ hogy előkerülsz:)) Drukkolok 4-el kezdődőhöz nagyon (azta) és a mozgáshoz is gratula(én sem bírom) de az olvasottak szerint amit csinálsz az tök jó:))
4084. libikóka (válaszként erre: 4068. - Booka)
2020. aug. 3. 04:50

Hali Booka:)) Öröm volt olvasni és Gratula:)))Nagyon szépet mentél:))))))))


Mivel április óta tolod,most lehet újra át kell nézni a kcal,ill lehet csökkenteni a zsírt, vagy lehet ketokávé napot tartani( zsír nap),illetve az időszakos böjt (16 -8) is jó lehet :)) ezek kimozdíthatnak állóidőkből:) Vagy megindul magától is ,,,csak a sokat emlegett Türelem:))))))

4083. libikóka (válaszként erre: 4065. - Shanalyl)
2020. aug. 3. 04:31
Hát ezeket az állóidőket én is jól ismerem,volt kétszer 3 hetem meg egy 9 napos,az első 3 hónapban! Ez csak az én véleményem ,de ne aggódj szerintem most nem kell tenni semmit,csak ki kell húzni:)) Mennek lefele a zsigeri zsírok is,alakul a szervezet, alkalmazkodik még mindíg,szépen el fogsz indulni:)) Türelem!!
4082. libikóka (válaszként erre: 4062. - Vicanna)
2020. aug. 3. 04:11
Hali :)) JÓ h. megint itt:))Meglesz az 7 is,,,ez a baj a kitűzött határidőkkel,, az ember szomorka kicsit ha nincs meg amit elképzelt !Lényeg nem abbahagyni,zöldségekkel meg semmi baj ,ha már a gyümik nem nagyon mehetnek, kell vitamin stb.Már csak jó fél kg és itt az áhított 7 -el kezdődő ,nem fog ki rajtad meglátod:)))))))
4081. szamocav (válaszként erre: 4080. - Shanalyl)
2020. aug. 2. 23:31

Háromszoros hurrá a támogató férjeknek 😃

Az enyém is rájött, hogy nem betegesen nézek ki, csak egyszerűen szokatlan, hogy a jó kis tramm pihe puha asszonyka most kezd imitt amott csontokat villantani 🤣

És hát korábban tényleg úgy néztem ki, mint aki ha szembejön egy villamos, sértetlenül kerül ki az ügyből, a villamos meg tropa lesz 🤣 tény, hogy még nagyon messze állok a törékenytől, de már nem merne szembe szalasztani a villamossal 🤣 viszont az megnyugtatta, hogy csak testileg apadok, és ami onnan lejön, az tovább erősíti az eddig is erős lelkemet 😃

4080. Shanalyl (válaszként erre: 4078. - Szamocav)
2020. aug. 2. 21:35
Hát nehéz volt, főleg, h a napraforgó a legfincsibb, fonott kalácsot szoktunk a pergető szája alá tenni és habzsi-dőzsizni. Most nem volt ilyen, mert férjem tudja, h nem lehet.😅
4079. szamocav (válaszként erre: 4077. - Booka)
2020. aug. 2. 21:21

Booka! Jajj de nagyom ismerősek a tapasztalataid! Mintha az enyémeket írtad volna le! Meg a többiekét 😃

Ó igen! Az első tíz kiló az semmihez sem fogható! Valahogy az egy lélektani határ! Bár dehogyis nem! Ma reggel, mikor centiztem háromszor ellenőriztem a derekam, mert nem akartam elhinni, hogy végre 80 centi alá került! 😃 aztán ugyanezt a karommal is eljátszottam 🤣

A séta nálam is megy. Korona idő alatt kezdtünk a fiaimmal pokemon go-zni, és most egy hónap alatt több, mint 100km-t mentünk.

Nekem ősztől az úszás lesz jó, nagyon várom már 😃

4078. szamocav (válaszként erre: 4076. - Shanalyl)
2020. aug. 2. 21:04

Szia Shanalyl,

Ha az elkövetkezőkben nem játszol Micimackót, akkor pikk-pakk visszaállsz, nem lesz gond de kb.2 nap 😃 ez a személyes tapasztalatom 😃

A méz veszélyes üzem 😅 Imádom! Én biztos, hogy nem bírnám megállni, hogy ne dézsmáljam a saját termelésű mézet non-stop!!! Minden tiszteletem a tiéd!

4077. booka
2020. aug. 2. 14:57

Szamócav, Gumicsirke, köszönöm szépen!


Elképesztő amúgy olvasni itt az eredményeket mindenkinél, ez mindig erőt ad, hogy ne adjam fel!


Meg az is, hogy bár a stagnálások ellenére is, ez működik.


Van még hátra jópár kilóm, de így -10 után is már valami csodálatos a közérzetemben a változás.


Elmúltak a rosszulléteim is, meg a bőröm is tisztul szépen, és ez is nagy eredmény számomra! Nincsenek éhség meg falásrohamok. Se nagy kívánósság, többnyire már azokat az ételeket kívánom, amiket ehetek :D


Jó, időnként becsúszik egy fagyi vagy egy sörözés, de néha muszáj bűnözni.


Séta nekem sok van szerencsére, csak gondoltam elkezdem megtolni valami itthoni tornával, vagy szobabiciklivel, ellipszis trénerrel, esetleg súlyzózással.


Amúgy őszintén bevallom, sose ellenőriztem, hogy ketózisban vagyok-e vagy sem. 20-30 gramm körül próbálom tartani a szénhidrátot, és amíg működik ez, addig boldog vagyok.


Hajráhajrá, csak előre mindenkinek! :)

4076. Shanalyl
2020. aug. 2. 14:27

Kipergettük a napraforgó mézet... próbáltam nem lenyalni, de néha muszáj volt (én fedelezek, pörgetek és öntöm át a hordóba, szóval mindenhol méééz😅). Tuti, h lenyalakodtam sok kicsi sokra megy alapon egy csomót, szóval most tuti adtam a ketózisnak egy nagy sallert.

Mi a tapasztalat, egy ilyen után mennyi, míg visszaáll az ember?

4075. szamocav
2020. aug. 2. 12:35

Na akkor jövök a 7 hónapos adatokkal, ahogy ígértem:


Derék 106 - 79 cm

Csípő 110 - 95cm

Comb 62,5 - 51,5 cm

Térd 44 - 37cm

Mell alatt 100 - 82 cm

Kar 37 - 29,5 cm

Csukló 18 - 16 cm


92,6 kg - 68,3 kg


Összesen : -24,3 kg!


Azt figyelembe véve, hogy az elmúlt másfél hónapban mennyit csaltam, miegymás, le a kalappal előttem 🤣

4074. szamocav (válaszként erre: 4072. - Gumicsirke)
2020. aug. 2. 11:43

Óriási nagy gratula! 🤗🤗🤗 már nem sok választ el a 4-től!!!

Gyere-gyere 🤣 meghallgatunk!

4073. Szuszy (válaszként erre: 4072. - Gumicsirke)
2020. aug. 2. 11:35
Gratulálok, nagyon szuper. Gondolom milyen jó érzés 🙂
2020. aug. 2. 11:22

Jujj, képzeljétek, most, hogy panaszkodtam, reggel 50,9 voltam :DD hát ekkora örömöt, végre :D végre látom a kerek 50-est, bár az igazi cél a 4-essel kezdődő lenne :))


Ha ezen múlik, akkor minden nap jövök panaszkodni :DD

4071. szamocav (válaszként erre: 4068. - Booka)
2020. aug. 2. 11:12

Kedves Booka! Először is óriási nagy gratula az eredményedhez!

Viszont saját magadnak köszönheted az eredményed, és erre joggal büszke is lehetsz!!!

Örülök, hogy támogatást tudtunk nyújtani az utadon! Főleg mivel ennek a fórumnak pont az a lényege!

Én is a sok sétát tudom javasolni! Én is sétálok egyenlőre, aztán ha őszre elrendeződik az életem, úszni fogok ismét, mert nem ismerek még egy mozgásformát, ami ennyire szépen formálná a testet! De hogy a ketóval passzol-e? Nem tudom, mert mióta ketózok, nem úsztam, mert a balesetem után el voltam tiltva tőle. De ősszel ha összejön hogy újra járjak úszni, tuti beszámolok a tapasztalataimról 😃

4070. Gumicsirke (válaszként erre: 4068. - Booka)
2020. aug. 1. 16:20

Üdv itt neked is :) gratulálok az eredményhez :)


Én most pont a stagnálás miatt kezdtem újra mozogni. Régebben edzőterembe jártam, de most a vírus alatt nem annyira tartom szerencsésnek, így egy ideje kb semmit sem mozgok..

Kb 2-3 kezdtem el heti 2-3-szor 8-9 km-eket sétálni, illetve ezt kiegészítem hiit edzéssel, amiről nagyon jókat olvastam (és rövid :D). Sajnos mindenféle mozgást szívből gyűlölök, így ez nem könnyű, hogy rávegyem magam, de a cél heti 4-5 nap mozgás lenne, ezeket javaslom neked is, mert nem kell hozzá semmi.

4069. Gumicsirke (válaszként erre: 4064. - Szamocav)
2020. aug. 1. 16:17

Persze, tudom, és bízom a módszerben, ezért is tartok ki, a döcögés ellenére is.. na meg azért is, mert amúgy olyanokat ehetek, amiket szeretek, szóval azon túl, hogy néha jól esne egy kis szénhidrát (aranygaluska, mákos guba... :D), ez még mindig egy viszonylag könnyen tartható diéta.


Na meg az utolsó néhány kiló nyilván nem ugrik le, plusz nálam nehezítő körülmény az IR, a pajzsmirigy alulműködés és a PCOS is..ráadásul ha ezeken javít, ugye az sem 1 hónap, szóval simán lehet, hogy épp gyógyul a szervezetem, csak ezt ugye nem látom meg olyan gyorsan a kilókban :)


Ne legyél elégedetlen, szuper eredményt értél el így is :) persze megértem a dolgot, én is fogytam már 9 kilót február óta, de mégis sokkal kritikusabban látom most magam :D

4068. booka
2020. aug. 1. 13:44

Sziasztok!


Most írok ide először - és nem is hiszem, hogy gyakran hozzászólok, nem vagyok egy nagy fórumozós-írógatós.

de!


Most szeretném Nektek elmondani, már fél éve, kisebb-nagyobb kihagyásokkal olvaslak Titeket. Rengeteg jótanácsot olvastam itt, rengeteg erőt merítettem az írásaitokból!


S hála nektek, április óta 79ről 69re csökkent a súlyom. Bár lassan, rengeteg stagnálással - de most először volt nálam valami is eredményes, működőképes, ráadásul szenvedés nélkül.


Köszönöm Nektek!


Természetesen folytatom, 60-65 között lenne a következő célom. Az első az volt, hogy 70 alá menjek :) hihetetlenül jó érzés.

S ha nincs ez a fórum, talán sosem fogok bele, és sosem jutok el idáig.


Kérdésem az lenne igazán, hogy van-e valami ötletetek-tapasztalatotok, hogy a hosszas stagnálásokat hogyan lehetne legalább rövidíteni, vagy gyorsítani kicsit.


Plusz, hogy szerintetek milyen mozgásforma lenne megfelelő a keto mellé? Mostmár szeretnék kicsit izmosodni is, hogy ne legyek "lefogyottdeplöttyedt" :D

Vagy hogy van-e olyan mozgásforma, ami jó lehet keto/lowcarb mellett?


Mégegyszer köszönök nektek eddig is mindent, és csak így tovább Mindenkinek! Hősök vagytok! :)

4067. Shanalyl (válaszként erre: 4066. - Szamocav)
2020. aug. 1. 10:36
Azért olyan nagy izmokat hetinegy óra úszással nem hinném, h felpakoltam magamra.😅 Inkább víz lesz az. De felfelé nem mozdul, szóval no para.
4066. szamocav (válaszként erre: 4065. - Shanalyl)
2020. aug. 1. 10:03

Szia Shanaly,

Lehet, hogy pont az úszás miatt nem mennek le a kilók, hiszen az izom az nehezebb, mint a zsír!

A ciklusod alatt simán tartasz vissza vizet! Én ezt brutálisan nyomom, van hogy 3-4kg-t is produkálok! 🤣 olyankor mindig sokk, amikor ráállok a mérlegre, aztán rájövök, hogy ja jó, csak a hormonháztartásom viccelget megint. Na ilyenkor 3 napig nem állok mérlegre, utána meg na ugye! Csak víz 🤣

4065. Shanalyl
2020. aug. 1. 08:49
Szép napot mindenkinek! Nos,.én két hete állok 71.1kg-n. Abban reménykedem, h csak a ciklusom miatti víztöbblet, ha beindul a dolog, majd szépen haladok tovább. Minden esetre többen is mondják, h nagyon látszik, munkatársak és a család is. Elkezdtem úszni is heti egy alkalommal és az első alkalomhoz képest tegnap már 7 körrel többet mentem, vagyis fél kmrel többet.😱 Még a futást kéne visszacsempésznem, az is biztos segítene, h tovább fogyjanak a kilók.
4064. szamocav
2020. júl. 31. 23:46

Jajj de jó csak előkerül mindenki!!! 🤗🤗🤗 velem együtt 🤣

Vicanna! De már majdnem ott vagy!!!!! 😄 szerintem ez így is nagyon szép!

Gumicsirke! Nálad az első, ami megszólal bennem, az az irígység 🤣 de komolyra fordítva a szót! Akinek kevés a feleslege, annak sokkal nehezebb dolga van! Őszintén, én ettől veszett messze vagyok, de már most is érzem, hogy alig akar lefele vánszorogni. Rajtad csak a kitartás fog segíteni!

Na akkor jöjjön a nevetős része: férj ma közölte, hogy betegesen nézek ki, amikor kerek voltam egészségesebbnek tűntem szerinte! Hol vannak a régi szép idők, mikor a bőrt lehetett összefogni a hasamon 🤣 akkor bezzeg az is tetszett neki... na nem baj, mondtam is, hogy választása kettő, megszokja, hogy nem gurulok, vagy lecserél egy gurulós asszonyságra!

Mondjuk arra is rá akar venni, hogy váljak meg a sörényemről! Ma már mondtam is neki, hogy lassan kihúzza a gyufát 🤣


Tükör jelentés: a szentem leszokott a hazudozásról! 😱 pedig néha milyen jó is az!!! 😃 látom, hogy sokat fogytam, de valahogy nem vagyok levéve a lábamról, mert látom, hogy van ott még! Asszem kicsit telhetetlenné váltam 😅

Ma dolgoztam utóljára, most végre itt a megérdemelt 2 hét szabi! Ha minden a terveim szerint alakul, akkor előkerül a varrógép is! Mert tonnányi ruhámat kell bevennem! Ha innen nézem jogos is az ember mekegése, mert lóg rajtam a legtöbb ruha... de majd most! De az tuti, hogy a Fiona ruhával kezdem!


A nyúzottságom most még nem hiszem, hogy változni fog, mert nem hiszem, hogy lesz időm pihenni! De majd egyszer! Talán, ha nyugdíjas leszek 😃


Repül az idő! Vasárnap lesz 7 hónapja, hogy élettársamul fogadtam a ketót! Ha belegondolok, hogy 92,6kg-val kezdtem!! Mérlegeléssel, és centizéssel akarom kezdeni a napot 😃 csak ne felejtsem el 😄

2020. júl. 31. 21:29

Sziasztok, én is itt vagyok ám, olvastalak közben titeket, csak kissé kevésbé lelkesen, mert nagyon toporgok. Bár annyit sikerült elérnem, hogy legalább stabilan 51-es vagyok, sőt, inkább 51 alja, de azért motiválóbb lenne, ha gyorsabban haladna a dolog...

Ezzel együtt büszke vagyok magamra, mert tartom a diétát, nem zabálok félre, de mehetne azért kicsit gyorsabban is a dolog..


Mostanában nagyon sok zero tésztát eszem (ez a konjac lisztes verzió, meg rászoktam a cukkini tésztára :))

4062. Vicanna
2020. júl. 31. 20:46

Sziasztok!

Ismét jelen...a határidőm lejárt, esküvő abszolveálva, éééés...80.5 kg. Hát nem kezdődik 7-tel, na. 😭

Állok, csepegek lefelé egy kicsit, álldogálok megint és így tovább...

13 hét után én még mindig küzdök az életmódváltással, keto és én: se veled, se nélküled. Zöldségragadozó lévén időről időre megcsúszom, de a kcal alacsony így is. Hát ez van. Nem hagyom teljesen abba, kár lenne, mert lassan fogyogatok és még 10-15 kg hátra lenne! 🐷😂

Mindenkinek gratula, aki kitart és halad, jó látni, hogy sikeresek vagytok, így tovább!!😁😁😁😁

4061. Szuszy (válaszként erre: 4060. - Szamocav)
2020. júl. 31. 20:26

Hello.

Dehogy 🙂 eszemben sincs.

Most is valami olyan dolgon jár az eszem, hogy tepertő 😊

4060. szamocav (válaszként erre: 4059. - Szuszy)
2020. júl. 31. 17:22

Uppsz 🤣 és hogy döntöttél?

Megfogadod a tanácsát?

4059. Szuszy
2020. júl. 30. 23:38

Sziasztok.

Nincs baj.

Azt mondta a dokim hogy makk egészséges vagyok.

Na nem teljesen, mert 6 a koleszterin, ami mindig is ennyi volt. Azt a tanácsot kaptam, hogy egyek kevesebb zsíros dolgot 😁

4058. szamocav (válaszként erre: 4055. - Szuszy)
2020. júl. 30. 20:51
Szia Szuszy! Remélem minden rendben!
4057. szamocav (válaszként erre: 4055. - Szuszy)
2020. júl. 29. 18:43

Szia Szuszy! Na, mi lett az eredményed?

Remélem minden renden! Csatlakozok Libikókához, szívesen csatlakozom a kivesézéshez! Talán szolgálhatok is egy két tippel 😃

4056. libikóka (válaszként erre: 4055. - Szuszy)
2020. júl. 29. 09:05
Szia:)) Remélem én is hogy minden OK lesz:)))Aztán ha így lesz ,és lesz még kedved átrághatjuk mégegyszer, mit hogyan, mennyit, és van még tipp.... de előbb eredmény:))Ne aggódj:)))))))
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook