Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
4175. libikóka
2020. aug. 25. 11:29

Hali Mindenkinek?))Eltűntetek! Ettől függetlenül remélem jól vagytok:))))))


Hát az van hogy még mindíg állok, kész csoda lesz ha ez a hónap ad v.mi eredményt! 69,6 mért legkisebb:))ez jó:))

Nem állítom hogy ezt a hónapot nem vettem lazábbra,nem kcal-ban inkább ch-ban(gyümölcsök)és némi zéró fagyik becsusszantak , abban is azért van ch.


Mindezekkel együtt ,hajtok a 65-re,ill.most még "csak" arra hogy kimozduljak:)))

Remélem ez a lazább hónap ad 1 kis megújuló energiát arra hogy úgy folytassam ahogy eddig,,,mert az nem kérdés hogy csinálom tovább:)))CSak kellett valami más is mint eddig ,mert ha csak a kedvenc kajáimat enném az is kiborítana egy idő után:))

Ma először belátogattam Norbi boltba,kenyérkét vettem , 1 kakaós csiguszt(a milliónyi összetevőtől eltekinve Finom) és csokit(brutálisan alacsony ch) ,kenyeret még nem kósti,de majd írom hátha érdekel valakit:))


Szóval igy v.ok most, kicsit botladozva,némi lelkifurival megspékelve,és új erőket gyűjtögetve,de továbbra is a legjobb közérzettel 0 panasszal ,ez most a legjobb motiváció:)))))

Na :)) Litánia vége:))))))

4174. Gumicsirke (válaszként erre: 4173. - Ákom-bacon)
2020. aug. 20. 18:37
Hát igen, így ha stagnálok, azzal nyugtatom magam, hogy nem baj, épp gyógyul a szervezetem :DD
4173. Ákom-bacon (válaszként erre: 4169. - Gumicsirke)
2020. aug. 19. 22:40
Most olvaslak titeket. Azta, de komolyak az eredményeid! Gratulálok neked! Azért ez elég motiváló!
2020. aug. 19. 21:11

Szuper, azért is írtam, hátha segít valakinek :)) ettől függetlenül azt gondolom, hogy biztos nem mindenkinek jó ez a diéta, de örülök, hogy nekem a vérkép is bizonyítja, hogy pont jó, nem csak "érzésre" :D eszem is erre egy kis kolbászt :DDD


Nem is szenvedek vele különösebben, bár tegnap csapatépítőre mentünk, nagyon nehéz volt zero colát kortyolgatni, miközben a többiek pizzát ettek :( :D

4171. libikóka (válaszként erre: 4169. - Gumicsirke)
2020. aug. 19. 21:08
JA:))és még külön hála :))Mert már tényleg majdnem el is feledtem mennyi nyűgöm volt keto előtt,és most én is kicsit meg v.ok reccsenve (augusztus eddig kb. 0kg) ,és ma az írásod miatt beugrott hogy nem fogytam OK:)) De milyen jól vagyok ,még mindíg:)) és ez a legjobb:))))))))))))))
4170. libikóka (válaszként erre: 4169. - Gumicsirke)
2020. aug. 19. 20:51

Hát ez hatalmas:)))) Nagyon jó hogy így javulnak a dolgaid:)))))))))ÉS külön köszi hogy leírtad,mert mert nekünk is jó tudni az ilyesmit :)))))) Én is észrevettem mennyit javított egészségileg rajtam,de ha igy leírva is látod az mégjobb:))))

SZÓval Legjobbakat:))Gratula a kitartásért is:))

2020. aug. 19. 20:20

Képzeljétek, ma voltam endokrinológusnál, azt mondta a vérképem alapján, hogy bármilyen diétát is csinálok, ne hagyjam abba, mert hirtelen nagyon sokat javultak az eredményeim, csökkentette is az egyik gyógyszeremet, egy másikat meg teljesen elhagyhatok (ugye IR-em, autoimmun pajzsmirigy alulműködésem és PCOS-em is van). Mondtam, hogy a ketot csinálom, 16/8-as böjttel. Mondta a doki, hogy a nagykönyv szerint ezt ir-re nem szokták ajánlani, hanem ugye a szokványos 160-180 grammos diétát, de nem zárkózik el más diétáktól sem, és láthatóan nálam nagyon jól működik, úgyhogy semmin se változtassak. :)


Ez egy tök jó visszajelzés, ami talán könnyebben átlendít a stagnáláson :D Éreztem persze, hogy nem rossz ez nekem, de azért, ha vérkép alapján egy orvos is ezt mondja, az mán döfi :D Pláne, hogy május elejétől csinálom, és július végén, augusztus közepén voltam vérvételen (kétszer kellett mennem), és már most így látszik az eredménye :))

4168. libikóka (válaszként erre: 4167. - Nemkutya)
2020. aug. 19. 09:24
Tudom hogy kb.kiborító amikor a mérleg többet mutat !DE,,,,,,,mindíg tudni kell:))) Hogy most nem pattant ám fel 1 kg zsír rád :))
4167. Nemkutya (válaszként erre: 4166. - Libikóka)
2020. aug. 19. 07:04
2 napja többet ettem zsírt és most még még a mérleg is többet mutat majdnem 1 kg-val.
4166. libikóka (válaszként erre: 4165. - Nemkutya)
2020. aug. 17. 21:08
Azért érdeklődtem mert hát azt is jó tudni mikor kezdtél stb:))csak azt tudom mondani Kcal ne legyen túl alacsony ,akkor később lehet csökkenteni,ill.magától is csökken. Fontos hogy ne legyél éhes, ha az vagy vigyél be zsírt .Vaj kókuszolaj pl. ha nem megy kajával igyál ketokávét(nagyon finom) és észre sem veszed benne:))HA nem csinálod az időszakos böjtöt az is szóba jöhet majd, de most még alakul a szervezet szokja ezt az állapotot , zsigeri zsírok is alakulnak belül:)))Szóval tarts ki ha jól érzed magad a ketóval és elindul az :))))
4165. Nemkutya (válaszként erre: 4161. - Libikóka)
2020. aug. 17. 13:22

2 hete


20 kg nagyon kellene de 15-tel kiegyeznék :)

4164. libikóka (válaszként erre: 4148. - MisszAndi)
2020. aug. 17. 04:17

EZ az étrend az amihez Tényleg nem kell mankó!

SZerintem a fogyást "CSAK" 1 dolog gátolja,(nálam legalábbis) az Éhség:))HA ketózol ez alábbhagy,innentől meg:))))))))))))))))))

4163. libikóka (válaszként erre: 4152. - Shanalyl)
2020. aug. 17. 04:08
HÁT Na:))))))))A Bűvös 6-os:)) Gratula:)
4162. libikóka (válaszként erre: 4159. - Booka)
2020. aug. 17. 04:00
Nagyot mentél:)) légy büszke ,nyugodtan nézd szépre magad,és egyre jobb lesz:))
4161. libikóka (válaszként erre: 4157. - Nemkutya)
2020. aug. 17. 03:56

Hali:)))Nem vagyunk egyformák ,fogyásban sem :))NE aggódj!!Ketóban vagy ez jó:)))

CH alacsony ez is OK:))ZSirral eleinte megengedőbb legyél tehát ne éhezz !Elárulod mennyit fogynál és mikor kezdtél?

4160. Nemkutya (válaszként erre: 4158. - Shanalyl)
2020. aug. 15. 19:49

1500 kcal alatt eszem


Ch:15-20

4159. booka (válaszként erre: 4156. - Ákom-bacon)
2020. aug. 15. 15:28

Igen, csodálatos érzés - mikor felveszek egy felsőt és nem rögtön tapad és a hurkácskák mintháját veszi fel :D


Csak tényleg olyan, mintha az szemem meg az agyam még lemaradt volna a fogyásomról XD de lassan csak-csak tudatosul majd bennem, pláne ha még megyeget szépen lefelé.

4158. Shanalyl (válaszként erre: 4157. - Nemkutya)
2020. aug. 15. 10:22
Kalóriák, makrók hogy vannak beállítva?
4157. Nemkutya (válaszként erre: 4141. - Libikóka)
2020. aug. 15. 07:59

Köszönöm szépen.

Szép erős a tesztcsíkom de most tértem át a ketóra és semmit nem fogyok. Mit ronthatok el?

4156. Ákom-bacon (válaszként erre: 4147. - Booka)
2020. aug. 15. 07:38

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Az elején én sem mertem hinni a szememnek. Nem is tudom mit vártam, hogy nem fog sikerülni, vagy hogy nem látszik. És viszonylag hamar látszott a változás. Még fogod szokni. Idővel természetes lesz az új ruhaméreted. Még akkor is ha még tart a fogyás. Látni fogod, hogy mi lehet jó rád, mi nem. És hát annyira jó ruhákat próbálni, nemigaz? 😁

4155. Ákom-bacon (válaszként erre: 4152. - Shanalyl)
2020. aug. 15. 07:28
👏👏👏👏
4154. Ákom-bacon (válaszként erre: 4148. - MisszAndi)
2020. aug. 15. 07:28
Szia! Csak a keto! Én soha életemben nem próbáltam még ki semmilyen csodaszert! És vígan meg is vagyok nélküle.
4153. Ákom-bacon (válaszként erre: 4146. - Libikóka)
2020. aug. 15. 07:23
Hát én lehet, és meg is van az eredménye!
4152. Shanalyl
2020. aug. 15. 06:01

Szép szombatot!🌈

3 hét helyben toporgás után 71.1 kg-n végre újra megmoccantam. És egyből átléptem a 70-69 közti vonalat, amire szerintem 4 éve, mióta szültem, nem volt példa. 69.8 kg! 🥳🥳🥳

Úgy tűnik, nálam a ciklus egy ilyen jóóó hosszú stagnálást okoz. De sebaj, itt az újabb bizonyíték, hogy ez a nekem való!🤩

4151. booka (válaszként erre: 4150. - MisszAndi)
2020. aug. 14. 18:48

Szívesen. Szeretek mindennek utánaolvasni XD


Úgy gondolom, ha bármit is szedni szeretnél diéta-edzés mellett, nézd meg neked mire van szükséged :)


Én alapjáraton mindig tolom a C_vitamint, aszkorbinsav, vízben feloldva. Magnéziumhiányom van, ezért azt mindenképp szedek. Meg szoktam halolajat és D-vitamint.


Krómot, mert rendben tartja az édesség utáni vágyam.


Szerintem egyénileg nézz utána, olvass utána - meg érdemes lehet vérképet is nézetni, hogy a szervezetednek mire van szüksége.


A többiek biztos tudnak majd még jótanácsokat adni, én úgymond "kezdő amatőr" vagyok hozzájuk képest. :)

4150. MisszAndi (válaszként erre: 4149. - Booka)
2020. aug. 14. 18:29
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Nagyon örültem neki!
4149. booka (válaszként erre: 4148. - MisszAndi)
2020. aug. 14. 13:05

Szia!


Nekem is felhozta párszor hirdetésben, megnéztem - de full kamuszagú az egész, már ahogy írnak a hirdetésben, meg az ottani kamuvélemények.


Plusz megnéztem Dr. Gődény facebook oldalát, ahol ezt írja egy májusi posztban:


"Kedves Barátaim!

Ma reggeltől egy vélhetően szlovák internetes oldalon magyar nyelven a nevemmel és fényképeimmel hirdetnek egy bizonytalan erededtű és hatású fogyókúrás szert Keto Diet néven! Kérlek benneteket, senki ne dőljön be, és ne rendeljen a kétes minőségű, ismeretlen összetételű készítményből!"


Nem bogyóktól fogy az ember. Én egyet próbáltam, a Biotech-es Super Fat Burnert 1 hónapig. Lehet van akinek beválik, én ugyanannyit fogytam vele mint nélküle. Tehát nem folytattam a bogyózást, hanem a "sima mezei" életmódváltást toltam tovább, és működik.


Vitaminokat szedek, ennyi.

4148. MisszAndi
2020. aug. 14. 12:24
Sziasztok! Kérlek, ne kövezzetek meg... visszaolvastam néhány oldalt a fórumból, és ezek után kérdezem meg, hogy a ketogén diétában használtok keto-diet tablettát? Olyan sokszor bukkan elém ez a "csodaszernek" titulált szer, amit már a dr. Gödény nevével is hirdetnek. Emiatt bizonytalanodtam el. Köszönöm szépen a véleményeket!
4147. booka
2020. aug. 14. 11:41

Sziasztok!


Na, nekem közben megvan a -11, azaz mostmár 68kilósan tengetem ketós napjaimat.


A fura, hogy eddig tök türelmes voltam, most viszont iszonyat türelmetlenül várom a 65 kiló elérését (hogy utána következő célként várjam a 60at XD), mint egy kisgyerek a karácsony közeledtét. S rettegek a stagnálásoktól, pedig tudom, hogy lesznek. Meg azt is tudom, egyre nehezebben mennek majd le a dekák, minél kevesebb felesleg van rajtam... De ahhhh :D


Azt pedig még mindig alig hiszem el, hogy annyi sikertelen fogyókúra után azt mondhatom hogy életmódot váltottam, megváltozott az evéshez való viszonyom, és végre eredményeket is elérek.

Amit amúgy, vicc, de én nem látok magamon. Mások igen, akik hónapok óta nem láttak, mind megjegyzik hogy baszki mennyit fogytam. Én nem látom. Csak azon veszem észre, hogy a nadrágjaim nagy részét már nem tudom hordani, mert hülyén lógnak rajtam. Meg szerencsére csináltam fotót még áprilisban, és mostani fotóval összehasonlítva én is látom rendesen, mennyi hájhurka vált köddé :D


De úgy szeretném már, ha az agyam is felfogná, elfogadná hogy tényleg kisebb vagyok.

4146. libikóka (válaszként erre: 4145. - Ákom-bacon)
2020. aug. 14. 10:36
Nem tudom. Az okosok szerint hetente kell 5o kcal emelni a bevitelt és igy visszaterni a magasabb kaloriabevitelhez,igy nem lesz hizás. Hát itt még én nem tartok de meglátjuk:))
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook